d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lól A Katonai..
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 26 2010 03:35pm
kis katonai gép. Biztos old, én csak most figyeltem fel rá, mondjuk az árára is :DD
olvasmány
http://outlet.77.hu/index.php?main_page=product_info&products_id=7133





Az extrém strapabíróságra bizonyíték, hogy a készülék megfelelt a MIL-STD-461F és a MIL-STD-810G katonai szabvány követelményeinek is. A számok nyelvére lefordítva ez azt jelenti, hogy a Panasonic CF-19 kikapcsolva -51 és +71, bekapcsolva pedig -23,3 és +60 Celsius-fok közötti hőmérsékletnél biztosan nem károsodik, illetve biztosan működőképes marad. Az extrém hőtartomány elviselése mellett bekapcsolt állapotban sem tesz kárt benne a zuhogó eső, a por, a magas páratartalom, és védett a vibrációval, valamint az ütésekkel szemben. A hivatalos teszt során 26-szor ejtették le a gépet (a lapjára, az éleire és a sarkaira is), és a másfél méteres eséseket kikapcsolt állapotban biztosan megússza anélkül, hogy baja esne. IP65 minősítéssel rendelkezik, ez alapján teljesen porvédett, és a nagyon erős sugarú, valamint fröccsenő folyadéknak is ellenáll.

This post was edited by banyek on Jul 26 2010 03:36pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 26 2010 03:36pm
takarodj
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 26 2010 03:37pm
mi a topic lényege?
nem igazán értem
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 26 2010 03:38pm
Quote (RRC @ 26 Jul 2010 23:36)
takarodj


nade kedves !? Nem gusztustalan egy normálisnak induló témába így behányni ?

Quote (sylke @ 26 Jul 2010 23:37)
mi a topic lényege?
nem igazán értem


a terepre szánt touchbook...
Kemény, mennyire bírja a strapát. Egyszer beneveznék rá, ha nem ilyen drága lenne..

This post was edited by banyek on Jul 26 2010 03:39pm
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jul 26 2010 03:40pm
nice :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 26 2010 03:40pm
elképesztő
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 26 2010 03:41pm
Quote (banyek @ 26 Jul 2010 23:35)
kis katonai gép. Biztos old, én csak most figyeltem fel rá, mondjuk az árára is :DD
olvasmány
http://outlet.77.hu/index.php?main_page=product_info&products_id=7133

http://www.youtube.com/watch?v=1DwbsokfOVM



Az extrém strapabíróságra bizonyíték, hogy a készülék megfelelt a MIL-STD-461F és a MIL-STD-810G katonai szabvány követelményeinek is. A számok nyelvére lefordítva ez azt jelenti, hogy a Panasonic CF-19 kikapcsolva -51 és +71, bekapcsolva pedig -23,3 és +60 Celsius-fok közötti hőmérsékletnél biztosan nem károsodik, illetve biztosan működőképes marad. Az extrém hőtartomány elviselése mellett bekapcsolt állapotban sem tesz kárt benne a zuhogó eső, a por, a magas páratartalom, és védett a vibrációval, valamint az ütésekkel szemben. A hivatalos teszt során 26-szor ejtették le a gépet (a lapjára, az éleire és a sarkaira is), és a másfél méteres eséseket kikapcsolt állapotban biztosan megússza anélkül, hogy baja esne. IP65 minősítéssel rendelkezik, ez alapján teljesen porvédett, és a nagyon erős sugarú, valamint fröccsenő folyadéknak is ellenáll.


ezt a Lenovo Thinkpadem is tudja 450 000 forintért...

imean nyogodtan földhöz lehet baszni, ugrálni rajta, és ugyan ennyire vízálló is... a hőhatásoknak való ellenállásáról nem tudok.

ebből eddig 2 nagyobb esést, meg egy fél bögre kávét kapott eddig... baja még nincs

e3: bibibí az enyémet bekapcsolva is lehet dobálni, mert azonnal elállít minden mozgó alkatrészt és elment minden adatot ahogy szabadesést érez.

This post was edited by bbaallaaggee on Jul 26 2010 03:44pm
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Jul 26 2010 03:42pm
hát ennyi pénzért bírja is a strapát :D
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 26 2010 03:42pm
azzal szorakoznek h dobalom ^^
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 26 2010 03:42pm
Quote (bbaallaaggee @ 26 Jul 2010 23:41)
ezt a Lenovo Thinkpadem is tudja 450 000 forintért...


Lól, van ilyenből több fajta is? Tényleg lemaradtam kicsit..
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll