
Nyitok egy ilyet is.
Postolj ide olyan dolgokat amikről úgy gondoljátok, hogy RL.
Próbáljunk ontopicok lenni. Remélem nem lesz nehéz.
Hajrá!
Also: Official Be vagyok abzsva és Mesh legyen a barátom topik
This post was edited by bbaallaaggee on Jun 22 2010 01:14pm