d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Mi? > Inb4 Darázs
12312Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 26 2010 12:07pm
Na akkor megmagyarázhatná valaki, hogy mi ez a kreatúra? Nem először találkoztam vele, kb. a fej, tor, potroh hossz 6-7 cm, ami szerintem nem egy szokványos darázs attribútumainak felel meg. Hosszas csata után természetesen én győztem, de instant befosást eredményezett, amikor Win7 berhelés közben elszambázott az orrom előtt. Először megpróbálkoztam, hogy kiengedem, de jószágunk elég makacs volt, s nem akaródzott kirepülni. Ezek után becsekkoltam az inventorymat, így egy dezodor és egy ~ 30 cm-es légycsapó került a két kezembe (y, barbár vagyok :) ). 15 percet vett igénybe nagyjából a duel, kétszer fake halált játszott közben, úgy 8-10 csapás bírt ki, ráadásul a poison res-e is elég magas lehetett, mert kb. egy fél flakonnyi dezodort kibírt eme jószág.

Következzenek a képek a hosszas tldr után:





Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 26 2010 12:08pm


Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 26 2010 12:08pm
Darázs
vagy nem ?_?

This post was edited by xGurke on May 26 2010 12:09pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 26 2010 12:09pm
űrlény
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 26 2010 12:10pm
Quote (xGurke @ 26 May 2010 20:08)
Darázs
vagy nem ?_?


Egy átlagos darázs nálam a 3-4 cm-t üti meg maximum, nem ennyire hatalmas, ráadásul ennek a hangja is olyan volt, hogy már attól befostam...
Quote (RRC @ 26 May 2010 20:09)
űrlény


Quote (RRC @ 26 May 2010 20:09)
űrlény


Ez is megfordult már a fejemben..
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 26 2010 12:10pm
Darázs
Szép példány ^^
Tápszeren élt biztos.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 26 2010 12:11pm
anyahajó!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2010 12:11pm
medvedisznóember
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 26 2010 12:12pm
Quote (Nerz8 @ May 26 2010 07:11pm)
anyahajó!



This !
Member
Posts: 107
Joined: Jan 18 2009
Gold: 75.55
May 26 2010 12:12pm
Vespa crabro - Lódarázs
Go Back To Magyar Topic List
12312Next
Add Reply New Topic New Poll