d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dejv Megrohamozza Pestet > Fuc Yea
12311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 01:44pm
eddig úgy néz ki,hogy szerda este felmegyek haveromékhoz pestre lazulni kicsit,és csak vasárnap jövök haza



valaki akar esetleg találkozni velem? :D
lesz obx,meg amit akartok

ja és

haha azért nem megyek el mert nincs kedvem utazgatni pénz kidobni hogy pár rl hulladékal találkozak inkább elmegyek inni haverokal a kocsmába mnit veletek lowok aki akar az jöjön ide oszt beverema pofáját nem fogok azért 150 killomért utazni köcsög vonatal
E:pesten meg eltévedek mnit a geci a füben nn

This post was edited by Saenchai on May 24 2010 01:50pm
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 24 2010 01:44pm
oké

redbold first

This post was edited by sunnymarcell on May 24 2010 02:05pm
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
May 24 2010 01:45pm
ok
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 24 2010 01:45pm
konkrétan merre leszel?
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
May 24 2010 01:45pm
nn kes
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 24 2010 01:45pm
okj
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2010 01:45pm
mivel beni 50k-ját irl ünnepeljük, ezért össze fogunk futni mindenképp :D (remélem)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 24 2010 01:45pm
énénénén
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 01:45pm
Quote (sunnymarcell @ May 24 2010 09:44pm)
oké


Quote (Eszilard @ May 24 2010 09:45pm)
ok


jó hát szopjátok ki a picsámat
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 24 2010 01:45pm
retteg pest
Go Back To Magyar Topic List
12311Next
Closed New Topic New Poll