d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ¤ Poker ¤
12372Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 1 2010 03:43pm
Gondoltam nyitok egy topic-ot. A régit nem találtam és szerintem le is járt már a 3 Hónapos mandátum [ nem lehet bele írni ennyi idő után ].

Szóval ide minden jöhet ami poker!

Jsp
RL
Internetes Poker

Na, akkor ki mit hol mikor mennyibe és hogyan? :)



Külön köszönet FleSs bácsinak, hogy adott kölcsönbe 5K-t amiből tudtam egy kis fg-re szert tenni :hugláwmegminden: ^_^


This post was edited by Psyclon on Apr 1 2010 03:47pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 1 2010 03:44pm
Quote (Psyclon @ 1 Apr 2010 23:43)
Gondoltam nyitok egy topic-ot. A régit nem találtam és szerintem le is járt már a 3 Hónapos mandádum [ nem lehet bele írni ennyi idő után ].

Szóval ide minden jöhet ami poker!

Jsp
RL
Internetes Poker

Na, akkor ki mit hol mikor mennyibe és hogyan? :)



Külön köszönet FleSs bácsinak, hogy adott külcsönbe 5K-t amiből tudtam egy kis fg-re szert tenni :hugláwmegminden: ^_^


Visszatérték ehhez a szar fonthoz?

Ja és amire te gondolsz az mandátum.

e2.: Eddig kb 3k fgt welcheltek a nevemben pókerben. Ezért nem is rajongok érte.

This post was edited by josheide on Apr 1 2010 03:45pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 1 2010 03:45pm
Quote (josheide @ Apr 1 2010 10:44pm)
Visszatérték ehhez a szar fonthoz?


nem
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 1 2010 03:45pm
Quote (josheide @ 1 Apr 2010 23:44)
Visszatérték ehhez a szar fonthoz?


Nem a román font volt. Ez tök jó, legalábbis nekem tetszik. :)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 1 2010 03:45pm
Quote (josheide @ Apr 1 2010 09:44pm)
Visszatérték ehhez a szar fonthoz?

Ja és amire te gondolsz az mandátum.


rohadtul olvashatatlan, sztem térj vissza a normálishoz.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 1 2010 03:45pm
Quote (Psyclon @ Apr 1 2010 09:43pm)
Gondoltam nyitok egy topic-ot. A régit nem találtam és szerintem le is járt már a 3 Hónapos mandádum [ nem lehet bele írni ennyi idő után ].

Szóval ide minden jöhet ami poker!

Jsp
RL
Internetes Poker

Na, akkor ki mit hol mikor mennyibe és hogyan? :)



Külön köszönet FleSs bácsinak, hogy adott külcsönbe 5K-t amiből tudtam egy kis fg-re szert tenni :hugláwmegminden: ^_^


mandádum
külcsönbe
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Apr 1 2010 03:46pm
nem pókerezek, néha élőben a bátyáimmal
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Apr 1 2010 03:46pm
na ezt a fontot gyorsan felejtsd el :D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 1 2010 03:47pm
Quote (Rezs @ 1 Apr 2010 23:45)
mandádum
külcsönbe


ty.

Quote (sunnymarcell @ 1 Apr 2010 23:46)
nem pókerezek, néha élőben a bátyáimmal


Hehe, néha nálunk is van ilyen családi Pokerparty ^_^
De nem sűrűn :)

This post was edited by Psyclon on Apr 1 2010 03:50pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 1 2010 03:48pm
Quote (Psyclon @ 1 Apr 2010 23:47)
ty.



Hehe, néha nállunk is van ilyen családi Pokerparty ^_^
De nem sűrűn :)


Nálunk nincs.
Go Back To Magyar Topic List
12372Next
Closed New Topic New Poll