d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trade Topicok Gyöngyszemei > Avagy Retardok és Newfagok
123114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Sep 29 2008 07:10am
Ide jöhet minden olyan thread, ahol valami vicceset tapasztaltok, akár a szerzőtől, akár a topicban történtek miatt.
Kérlek titeket, hogy a saját dolgaitokat ne itt reklámozzátok,nem akarom, hogy bezárják, fizettem ezért a topicért mad.gif
Kezdeném én:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=24065455&f=170
ofc fast ofc olcsón ofc most, ofcofcofc 5 percenként bumpolja is
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Sep 29 2008 07:13am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=24065345&f=100

hc-n mindig vallal ls-t
aztan ut-ert sir es bumpol percenkent smile.gif
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Sep 29 2008 07:15am
Azt hiszem, elég sok topicbe beírhatjuk majd, hogy hunsub'd :DDDDD
/edit
ba.

This post was edited by Janou on Sep 29 2008 07:17am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 29 2008 07:16am
Quote (Janou @ Mon, 29 Sep 2008, 14:15)
Azt hiszem, elég sok topicbe beírhatjuk majd, hogy hunsub'd :DDDDD


rofl.gif
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Sep 29 2008 07:19am
Quote (Winster @ Mon, 29 Sep 2008, 14:15)


roflol ez nagyon epic

'nem tutam bezárni az ajtót puszi Zsófi'
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Sep 29 2008 07:38am
Quote (Vharimatras @ Mon, Sep 29 2008, 02:19pm)



This post was edited by Winster on Sep 29 2008 07:39am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Sep 29 2008 07:39am
Quote (Vharimatras @ Mon, 29 Sep 2008, 14:19)


igen, van az egyikben egy early bump.
na de legyünk ontopicok, köszönöm smile.gif
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Sep 29 2008 08:18am
Sigem >>>>>>all
Go Back To Magyar Topic List
123114Next
Add Reply New Topic New Poll