Ide jöhet minden olyan thread, ahol valami vicceset tapasztaltok, akár a szerzőtől, akár a topicban történtek miatt.
Kérlek titeket, hogy a saját dolgaitokat ne itt reklámozzátok,nem akarom, hogy bezárják, fizettem ezért a topicért

Kezdeném én:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=24065455&f=170ofc fast ofc olcsón ofc most, ofcofcofc 5 percenként bumpolja is