d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Urán Mint Nyomelem X) > Kuruc
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 15 2008 06:50am
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
Jun 15 2008 06:54am
Ennel undoritobb honlap nemigen letezik.. arra sem erdemes, hogy elolvassa az ember..
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 15 2008 06:57am
Quote (ChrystopherNike @ Sun, 15 Jun 2008, 12:54)
Ennel undoritobb honlap nemigen letezik.. arra sem erdemes, hogy elolvassa az ember..


szerintem a magyar média a zsidókkal együtt undorítóbb ^^
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Jun 15 2008 06:59am
Quote (Baleee @ Sun, 15 Jun 2008, 14:57)
szerintem a magyar média a zsidókkal együtt undorítóbb ^^


szerintem ezt a topicot most lehet zárni ^^^^^^^^^^^^^^^^
Banned
Posts: 9,739
Joined: Apr 11 2007
Gold: 4,646.10
Jun 15 2008 07:00am
Ebbol meg lehet csinalni *martenzit barbjat.
Sot , ebben meg Molibden is van szal > Cr_VaNaDiuM
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 15 2008 07:01am
Quote (Baleee @ Sun, Jun 15 2008, 12:57pm)
szerintem a magyar média a zsidókkal együtt undorítóbb ^^


RÁKEMBEREK!4
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 15 2008 07:09am
Quote (ChrystopherNike @ Sun, 15 Jun 2008, 13:54)
Ennel undoritobb honlap nemigen letezik.. arra sem erdemes, hogy elolvassa az ember..


Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 15 2008 07:10am
pwned'
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
Jun 15 2008 07:32am
Quote (Baleee @ Sun, Jun 15 2008, 01:57pm)
szerintem a magyar média a zsidókkal együtt undorítóbb ^^


erdekes megkozelites.
Nagy magyaroknak tartjak magukat a kurucz szerkesztoi, de meg a szerveruket magyarorszagon elhelyezni sincs pofajuk.
Elobb ezt csinaljak meg. Hozzak ide amerikabol es akkor ralehet terni a zsido temara, angyalom.
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Jun 15 2008 08:08am
en nem ertek hozza igazan de tudtommal sok mergezo anyag van amire a szervezetnek szuksege van minimalis mennyisegben (ezert hivjak oket nyomelemnek)...
Go Back To Magyar Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll