Quote (Flutter @ 8 Jul 2015 20:54)
azert a baconos tojasrantottaval elegge belenyultal
az omlett volt igazabol
de amugy mi?
Quote (TresholdOfUniverse @ 8 Jul 2015 20:46)
ausvicc szimolazio?
akkor eszem ha ehes vagyok, ez nem valtozott
most nem kezdtem koplalasba vagy ilyesmi...
+ meg nincs vege a napnak, nem azert postoltam h a mennyiseget nezzuk, hanem hogy a kajavalasztast blogoljam
This post was edited by Anarkin on Jul 8 2015 02:06pm