d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19959969979989991257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 8 2015 04:41am
Quote (Anarkin @ Jul 8 2015 11:29am)
elkezdtem egy self-intervention-t ~1-2 hete

szépen sorjában bevezettem a következőket:
nincs fornetti
nincs 2 kanál cukor a kávéban
nincs chips
nincs üdítő
reggelente 3 tojásos omlett a cégnél, kenyér nélkül
ebédre már 50%-ban "jó" dolgot eszem, de amúgy leszarom és amihez kedvem van éppen
napi pár perc mozgás, meg séta

mindegyik tartható nulla odafigyeléssel

le kell gyúrni a pocakot mielőtt túl késő

/e
http://i.imgur.com/zkZkO1W.png


játsszunk olyat hogyha barmelyiket elbaszod akkor adsz nekem 10k HUF-ot, ugy sokkal könnyebb lesz betartani
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2015 04:45am
Quote (Anarkin @ Jul 8 2015 10:29am)
elkezdtem egy self-intervention-t ~1-2 hete

szépen sorjában bevezettem a következőket:
nincs fornetti
nincs 2 kanál cukor a kávéban
nincs chips
nincs üdítő
reggelente 3 tojásos omlett a cégnél, kenyér nélkül
ebédre már 50%-ban "jó" dolgot eszem, de amúgy leszarom és amihez kedvem van éppen
napi pár perc mozgás, meg séta

mindegyik tartható nulla odafigyeléssel

le kell gyúrni a pocakot mielőtt túl késő

/e
http://i.imgur.com/zkZkO1W.png


ebből nem kell fogyni
inkább gyúrjá, azok a karok totál fikák :xd
azt a kicsi hasat azalatt is leadod
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 8 2015 04:54am
Quote (Anarkin @ 8 Jul 2015 12:29)
elkezdtem egy self-intervention-t ~1-2 hete

szépen sorjában bevezettem a következőket:
nincs fornetti
nincs 2 kanál cukor a kávéban
nincs chips
nincs üdítő
reggelente 3 tojásos omlett a cégnél, kenyér nélkül
ebédre már 50%-ban "jó" dolgot eszem, de amúgy leszarom és amihez kedvem van éppen
napi pár perc mozgás, meg séta

mindegyik tartható nulla odafigyeléssel

le kell gyúrni a pocakot mielőtt túl késő

/e
http://i.imgur.com/zkZkO1W.png


járj gyurni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 8 2015 04:57am
Quote (Anarkin @ 8 Jul 2015 12:29)
elkezdtem egy self-intervention-t ~1-2 hete

szépen sorjában bevezettem a következőket:
nincs fornetti
nincs 2 kanál cukor a kávéban
nincs chips
nincs üdítő
reggelente 3 tojásos omlett a cégnél, kenyér nélkül
ebédre már 50%-ban "jó" dolgot eszem, de amúgy leszarom és amihez kedvem van éppen
napi pár perc mozgás, meg séta

mindegyik tartható nulla odafigyeléssel

le kell gyúrni a pocakot mielőtt túl késő

/e
http://i.imgur.com/zkZkO1W.png


szamolj karloriat, myfitnesspallal az is easy)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 8 2015 01:40pm
Quote (SummertimeClothes @ 8 Jul 2015 11:57)
szamolj karloriat, myfitnesspallal az is easy)


nyomogatom, igaz #toplelwtf magyar oldalon
nem mérem (azért az túlzás lenne, így meg csak 2 perc naponta), így nyílván nem pontos teljesen, csak arányaiban akarom látni hogy mi mennyi
meg h lássam a fehérje-zsír-szénhidrát arányokat



ezen kívül csak kávé meg víz volt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 8 2015 01:43pm
Quote (Anarkin @ Jul 8 2015 08:40pm)
nyomogatom, igaz #toplelwtf magyar oldalon
nem mérem (azért az túlzás lenne, így meg csak 2 perc naponta), így nyílván nem pontos teljesen, csak arányaiban akarom látni hogy mi mennyi
meg h lássam a fehérje-zsír-szénhidrát arányokat

http://i.imgur.com/Cf6SW7z.png

ezen kívül csak kávé meg víz volt


valamit nagyon elszámolsz, mert ennyivel simán fogynod kéne minden nap
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 8 2015 01:46pm
Quote (Anarkin @ Jul 8 2015 08:40pm)
nyomogatom, igaz #toplelwtf magyar oldalon
nem mérem (azért az túlzás lenne, így meg csak 2 perc naponta), így nyílván nem pontos teljesen, csak arányaiban akarom látni hogy mi mennyi
meg h lássam a fehérje-zsír-szénhidrát arányokat

http://i.imgur.com/Cf6SW7z.png

ezen kívül csak kávé meg víz volt


ausvicc szimolazio?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 8 2015 01:47pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 Jul 2015 20:43)
valamit nagyon elszámolsz, mert ennyivel simán fogynod kéne minden nap


szerintem ezen (grammok, kcal) siman van 25%-os hibahatar
meg a sulyomat sem merem, nem tudom megmondani
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 8 2015 01:54pm
Quote (Anarkin @ Jul 8 2015 08:40pm)
nyomogatom, igaz #toplelwtf magyar oldalon
nem mérem (azért az túlzás lenne, így meg csak 2 perc naponta), így nyílván nem pontos teljesen, csak arányaiban akarom látni hogy mi mennyi
meg h lássam a fehérje-zsír-szénhidrát arányokat

http://i.imgur.com/Cf6SW7z.png

ezen kívül csak kávé meg víz volt


azert a baconos tojasrantottaval elegge belenyultal
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 8 2015 01:55pm
Quote (Flutter @ 8 Jul 2015 20:54)
azert a baconos tojasrantottaval elegge belenyultal


talan meg a reggelit is kisporolja
MINEK
szemet elet
Go Back To Magyar Topic List
Prev19959969979989991257Next
Add Reply New Topic New Poll