elkezdtem egy self-intervention-t ~1-2 hete
szépen sorjában bevezettem a következőket:
nincs fornetti
nincs 2 kanál cukor a kávéban
nincs chips
nincs üdítő
reggelente 3 tojásos omlett a cégnél, kenyér nélkül
ebédre már 50%-ban "jó" dolgot eszem, de amúgy leszarom és amihez kedvem van éppen
napi pár perc mozgás, meg séta
mindegyik tartható nulla odafigyeléssel
le kell gyúrni a pocakot mielőtt túl késő
/e
http://i.imgur.com/zkZkO1W.pngjátsszunk olyat hogyha barmelyiket elbaszod akkor adsz nekem 10k HUF-ot, ugy sokkal könnyebb lesz betartani