d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19949959969979981257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jul 3 2015 03:53pm
Quote (SummertimeClothes @ 3 Jul 2015 23:32)
miert van mindig izomlazam a labszaramban napokig edzes utan
felso testemben sosem szokott kb lenni mar, comb/seggemben meg max mersekelt, es el is mulik egy nap utan altalaban
HELP


mert az a lábad...
egyél & aludj többet
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 3 2015 03:55pm
Quote (Akizk @ 3 Jul 2015 23:53)
mert az a lábad...
egyél & aludj többet


igy mar ertheto, ty
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 3 2015 04:07pm
Quote (SummertimeClothes @ 3 Jul 2015 23:32)
miert van mindig izomlazam a labszaramban napokig edzes utan
felso testemben sosem szokott kb lenni mar, comb/seggemben meg max mersekelt, es el is mulik egy nap utan altalaban
HELP


still 50 kg
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 3 2015 04:12pm
Quote (SummertimeClothes @ 3 Jul 2015 23:55)
igy mar ertheto, ty


nekem is alltalaban kb 5. nap után szokott elmúlni az izomláz lábban, míg felsőtestben 2 nap, max 3
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Jul 4 2015 03:18pm
Quote (SummertimeClothes @ 3 Jul 2015 22:32)
miert van mindig izomlazam a labszaramban napokig edzes utan
felso testemben sosem szokott kb lenni mar, comb/seggemben meg max mersekelt, es el is mulik egy nap utan altalaban
HELP


nem biztos, hogy izomláz...csonthártyagyulladás inkább vagy valami sérült izület. lábazok sokat, sosem volt izomlázam a lábszáramban.. egyáltaln milyen izom van arra? amikor döntött futopadon gyalogoltam kardio gyanánt akkor éreztem ott fájdalmat mert begyulladt a csonthártya..
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 4 2015 03:32pm
Quote (32rferkipper @ Jul 4 2015 10:18pm)
nem biztos, hogy izomláz...csonthártyagyulladás inkább vagy valami sérült izület. lábazok sokat, sosem volt izomlázam a lábszáramban.. egyáltaln milyen izom van arra? amikor döntött futopadon gyalogoltam kardio gyanánt akkor éreztem ott fájdalmat mert begyulladt a csonthártya..


this, labszaram csak akkor faj ha nagyon sokat futok
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Jul 4 2015 03:35pm
Quote (Karan2_Returned @ 4 Jul 2015 22:32)
this, labszaram csak akkor faj ha nagyon sokat futok


páromnál is ugyanez..neki a térde a szar és emiatt lobban be a sipcsontja futásnál
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2015 01:53am
wow








szörnyeteg

This post was edited by Senee on Jul 8 2015 02:17am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2015 02:47am
Quote (Karan2_Returned @ Jul 4 2015 09:32pm)
this, labszaram csak akkor faj ha nagyon sokat futok


Quote (32rferkipper @ Jul 4 2015 09:35pm)
páromnál is ugyanez..neki a térde a szar és emiatt lobban be a sipcsontja futásnál



Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 8 2015 04:29am
elkezdtem egy self-intervention-t ~1-2 hete

szépen sorjában bevezettem a következőket:
nincs fornetti
nincs 2 kanál cukor a kávéban
nincs chips
nincs üdítő
reggelente 3 tojásos omlett a cégnél, kenyér nélkül
ebédre már 50%-ban "jó" dolgot eszem, de amúgy leszarom és amihez kedvem van éppen
napi pár perc mozgás, meg séta

mindegyik tartható nulla odafigyeléssel

le kell gyúrni a pocakot mielőtt túl késő

/e


This post was edited by Anarkin on Jul 8 2015 04:38am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19949959969979981257Next
Add Reply New Topic New Poll