d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19929939949959961257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 22 2015 01:58am
Quote (Senee @ Jun 22 2015 05:48am)
06.11-n voltam 109 kilo
most meg 104,5

nők lapja cafén azt irják ez nem jó mert heti 0,5-1kg a normális
hogy igy lötyögni fog a bőr a hasamon mert nem bírja követni a tul gyors fogyást
:s

dehát kinek van ideje fél kilókra hetente
20 kilohoz kéne 40 hét omg aint nobody got time for that
mondjuk 1kg vel számolva 20 hét ami 5 hónap szal így novemberre lenne meg


mami kis malackája :~) röff töff töff
btw hajrá!
nem hinném, hogy huzamosabb ideig fogsz foglalkozni a fogyással, de ha mégis akkor nagyon büszkék leszünk :hug:
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 22 2015 02:02am
Quote (Psyclon @ Jun 21 2015 08:07pm)
Nem tudom. Nem néztem meg a videót.
De most igy a 10 perc súlyzos edzésen kiakadtam.
Reggel 1 ora aerob üres gyomorra meg délután súlyzos edzes 1 ora tökéletes. De ez a 20 perc lötyögünk 10 perc bohockodunk súlyzókkal vicc.

Nekem az aerob most 40 perc futopad (erőltetett menet döntött padon) meg egy has/vadli utanna. Heti 3-4 alkalommal.
Emellett még 5 súlyzos edzes.
Alakul a forma :)


nem lehet mindenki olyan jo mint te

jo az ha kicsiben kezdi el, majd ha latja hogy van ertelme, hozzaszokott, erosodott kicsit akkor majd tobb idot szan ra
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2015 02:11am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 22 2015 07:53am)
sokaig nem enni nem jo
ice tea se jo
szokj ra a vizre


ja azt irták nők lapja cafén h 3-4szer kéne enni mert ha csak egyszer eszem cukros leszek
:S

de faszom nem szeretek melohelyen enni napi 4 meg azt jelentené hogy itt is 2× kéne
max azt lehetne reggeli meg ittbent ebéd meg otthon vacsora de ez is macerás.. legtöbbször nem hozok ide semmit max délben kimegyek pogácsáért v ilyesmi




meg am h ha gyorsan lefogyok és ott marad a bőr az egy idő után eltünik? vagy soha :s
azért akarok elsősorban lefogyni mert kibaszott rossz 110 kilosan 50 fok melegben.... gyakorlatilag bejövök melohelyre azt cserélhetném is le a pólómat mert ugy izzadok mint egy álat
azt ha a bőr csak decemberre tünne el de a háj augusztusra az np mert ugyse akarom mutogatni magam és a strandot is utálom
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 22 2015 02:12am
Quote (Senee @ 22 Jun 2015 09:48)
hát ezt így nem nagyon számolom

ma pl ettem 2db ilyen (elég nagy) fasírtot reggel meg hoztam még 6db-ot ebédre, ha hazamegyek megint eszek vmit
múlt héten volt h nem ettem semmit reggel se délben csak mikor hazamentem egy tányér ilyen cukkinis/paradicsomos csirkehusos cuccot azt kész

meg am egy jó kilóméter (szal oda-vissza összesen 2km) az út melóba/melóból + az ugribugri is eléget 250 kaloriát azt irja

inni meg általában vizet, néha iceteát nyomok


Ezek szerint koplalsz, es melle ugyan ugy szart eszel, ez minőségi fogyas lesz ugyerzem. Az a 2km meg lehet vagy 10p gyaloglás kb? Ejha
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 22 2015 02:12am
Quote (Psyclon @ 21 Jun 2015 21:07)
Nem tudom. Nem néztem meg a videót.
De most igy a 10 perc súlyzos edzésen kiakadtam.
Reggel 1 ora aerob üres gyomorra meg délután súlyzos edzes 1 ora tökéletes. De ez a 20 perc lötyögünk 10 perc bohockodunk súlyzókkal vicc.

Nekem az aerob most 40 perc futopad (erőltetett menet döntött padon) meg egy has/vadli utanna. Heti 3-4 alkalommal.
Emellett még 5 súlyzos edzes.
Alakul a forma :)


Lofaszt nem, sot, kezdetben eleg hatekony. Meg mult evben amikor vissza akartam menni bringas versenysulyra, napi 1x20 percet 'ugraltam' en is, kulonbozo cardio gyakorlatokkal. Kikurt effektiv, a fogyashoz nem az kell, hogy szarra farasztod a tested 1 oran at, hanem bizonyos ideig egy pulzustartomanyban tartod magad, de ha tul sokaig csinalod se jo, plane, ha a szived nincs hozzaszokva. Jol csinalja szena, csak igy tovabb.

A kajalason meg az a baj, sokszor nehez valtoztatni, munkahely fuggo is, hogy 'van e idod' rendezetten enni napi mondjuk 5x kisebb adagokban, 'beallitva' melyik etkezesnel mekkora kaloriat kell elfogyasztanod. Nekem is a szakgyakom alatt, meg a masik sulinal, amikor ellenorizni voltunk kint uzemben reggel 9-tol du 5-ig, es nem tudtam csak egy almat megenni kb ezalatt az ido alatt.. Nah ez azert nem egeszseges, de akkor se tudtam mit csinalni.

Ha tudod szena, akkor viszont valoban lassits kicsit, ha mas nem, maradjon fixen a 20-25 perc es ne minden nap, a kajara meg figyelj, hogy folyamatosan, tobbszor, keveset, ha mas nem akkor valami percek alatt megeheto, egyszeru kajaval, salata, akarmi, amit betolsz egy villaval/kanallal 'gyorsan', csak egyel tobbszor es keveset, mert kulonben szarabbul megy a fogyas is.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2015 02:12am
Quote (llllllllllll @ Jun 22 2015 07:58am)
mami kis malackája :~) röff töff töff
btw hajrá!
nem hinném, hogy huzamosabb ideig fogsz foglalkozni a fogyással, de ha mégis akkor nagyon büszkék leszünk :hug:


Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 22 2015 08:02am)
nem lehet mindenki olyan jo mint te

jo az ha kicsiben kezdi el, majd ha latja hogy van ertelme, hozzaszokott, erosodott kicsit akkor majd tobb idot szan ra


ty :3

a napi egy 20perc ugribugrirol nem fogok leállni az biztos
érzem h használ és nem olyan sok hogy a faszom kilegyen vele

This post was edited by Senee on Jun 22 2015 02:12am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2015 02:14am
Quote (fahrii @ Jun 22 2015 08:12am)
Ezek szerint koplalsz, es melle ugyan ugy szart eszel, ez minőségi fogyas lesz ugyerzem. Az a 2km meg lehet vagy 10p gyaloglás kb? Ejha


hát ha 2km-t te 10 perc alatt teszel meg akkor az azt jelenti, hogy 20km/órás sebességgel gyalogolsz :Xd
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 22 2015 02:15am
Quote (Senee @ 22 Jun 2015 10:11)
ja azt irták nők lapja cafén h 3-4szer kéne enni mert ha csak egyszer eszem cukros leszek
:S

de faszom nem szeretek melohelyen enni napi 4 meg azt jelentené hogy itt is 2× kéne
max azt lehetne reggeli meg ittbent ebéd meg otthon vacsora de ez is macerás.. legtöbbször nem hozok ide semmit max délben kimegyek pogácsáért v ilyesmi




meg am h ha gyorsan lefogyok és ott marad a bőr az egy idő után eltünik? vagy soha :s
azért akarok elsősorban lefogyni mert kibaszott rossz 110 kilosan 50 fok melegben.... gyakorlatilag bejövök melohelyre azt cserélhetném is le a pólómat mert ugy izzadok mint egy álat
azt ha a bőr csak decemberre tünne el de a háj augusztusra az np mert ugyse akarom mutogatni magam és a strandot is utálom


eltunik, ha fizetsz par millat 1 plasztika sebesznek

Quote (Senee @ 22 Jun 2015 10:14)
hát ha 2km-t te 10 perc alatt teszel meg akkor az azt jelenti, hogy 20km/órás sebességgel gyalogolsz :Xd


12km/h

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 22 2015 02:16am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 22 2015 02:16am
Quote (Senee @ 22 Jun 2015 10:14)
hát ha 2km-t te 10 perc alatt teszel meg akkor az azt jelenti, hogy 20km/órás sebességgel gyalogolsz :Xd


1 óra = 100 p confirmed


Amugy valoban túlzás volt, kb 15-20p

This post was edited by fahrii on Jun 22 2015 02:17am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2015 02:20am
Quote (fahrii @ Jun 22 2015 08:16am)
1 óra = 100 p confirmed


ja lol :XD

de akkor se mész 12 vel se az már kocogás

én 5km/h val gyaloglok



Quote (Baleee @ Jun 22 2015 08:12am)
Lofaszt nem, sot, kezdetben eleg hatekony. Meg mult evben amikor vissza akartam menni bringas versenysulyra, napi 1x20 percet 'ugraltam' en is, kulonbozo cardio gyakorlatokkal. Kikurt effektiv, a fogyashoz nem az kell, hogy szarra farasztod a tested 1 oran at, hanem bizonyos ideig egy pulzustartomanyban tartod magad, de ha tul sokaig csinalod se jo, plane, ha a szived nincs hozzaszokva. Jol csinalja szena, csak igy tovabb.

A kajalason meg az a baj, sokszor nehez valtoztatni, munkahely fuggo is, hogy 'van e idod' rendezetten enni napi mondjuk 5x kisebb adagokban, 'beallitva' melyik etkezesnel mekkora kaloriat kell elfogyasztanod. Nekem is a szakgyakom alatt, meg a masik sulinal, amikor ellenorizni voltunk kint uzemben reggel 9-tol du 5-ig, es nem tudtam csak egy almat megenni kb ezalatt az ido alatt.. Nah ez azert nem egeszseges, de akkor se tudtam mit csinalni.

Ha tudod szena, akkor viszont valoban lassits kicsit, ha mas nem, maradjon fixen a 20-25 perc es ne minden nap, a kajara meg figyelj, hogy folyamatosan, tobbszor, keveset, ha mas nem akkor valami percek alatt megeheto, egyszeru kajaval, salata, akarmi, amit betolsz egy villaval/kanallal 'gyorsan', csak egyel tobbszor es keveset, mert kulonben szarabbul megy a fogyas is.


y thx, megprobalok többször kevesebbet enni is majd valahogy :s

This post was edited by Senee on Jun 22 2015 02:21am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19929939949959961257Next
Add Reply New Topic New Poll