d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19919929939949951257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 21 2015 12:04pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 21 Jun 2015 19:53)
a terdedet akkor bassza szet a futas ha hirtelen kezded

melegitsel be rendesen, fussal arra valo cipoben es ha lehet folduton/fuvon/olyan gumiszaron

kezdjed keves futas sok gyaloglassal es minden nap legyen 100 meterrel tobb a futas


a futás szét bassza a térdedet ha dagadt vagy, meg betonon se tul jo futni
persze hosszutavrol van szo, nem arrol, hogy havi 2x elmegy vki futni harom honapig
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 21 2015 12:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 21 2015 07:04pm)
a futás szét bassza a térdedet ha dagadt vagy, meg betonon se tul jo futni
persze hosszutavrol van szo, nem arrol, hogy havi 2x elmegy vki futni harom honapig


okj
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 21 2015 12:26pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 21 Jun 2015 20:25)
okj


ruszozod a szádat
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 21 2015 12:28pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 21 2015 07:26pm)
ruszozod a szádat


nem a hosszutavu hatasrol volt szo, hanem arrol hogy szaladgal egy kicsit es faj a tergye

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 21 2015 12:30pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 21 Jun 2015 20:28)
nem a hosszutavu hatasrol volt szo, hanem arrol hogy szaladgal egy kicsit es faj a tergye


ja akkor nvm, nem olvastam el az elozmenyeket
az meg ez a kategoria
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Jun 21 2015 01:07pm
Quote (fahrii @ 21 Jun 2015 18:33)
Viccesek ezek a videok, azon kívül hogy elég jó fap mat nem tudom mire jó (jó persze.. kardio, de ha valaki kardiózni akar miért nem megy ki kocogni egyet a szabadba?)



Nem tudom. Nem néztem meg a videót.
De most igy a 10 perc súlyzos edzésen kiakadtam.
Reggel 1 ora aerob üres gyomorra meg délután súlyzos edzes 1 ora tökéletes. De ez a 20 perc lötyögünk 10 perc bohockodunk súlyzókkal vicc.

Nekem az aerob most 40 perc futopad (erőltetett menet döntött padon) meg egy has/vadli utanna. Heti 3-4 alkalommal.
Emellett még 5 súlyzos edzes.
Alakul a forma :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 21 2015 11:48pm
06.11-n voltam 109 kilo
most meg 104,5

nők lapja cafén azt irják ez nem jó mert heti 0,5-1kg a normális
hogy igy lötyögni fog a bőr a hasamon mert nem bírja követni a tul gyors fogyást
:s

dehát kinek van ideje fél kilókra hetente
20 kilohoz kéne 40 hét omg aint nobody got time for that
mondjuk 1kg vel számolva 20 hét ami 5 hónap szal így novemberre lenne meg
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 22 2015 01:40am
Quote (Senee @ 22 Jun 2015 07:48)
06.11-n voltam 109 kilo
most meg 104,5

nők lapja cafén azt irják ez nem jó mert heti 0,5-1kg a normális
hogy igy lötyögni fog a bőr a hasamon mert nem bírja követni a tul gyors fogyást
:s

dehát kinek van ideje fél kilókra hetente
20 kilohoz kéne 40 hét omg aint nobody got time for that
mondjuk 1kg vel számolva 20 hét ami 5 hónap szal így novemberre lenne meg


Pedig valoban oda kene erre figyelni, nem egy szep látvány a megnyúlt bőr. En is kb fél év alatt fogytam a 20 kilót, hova sietsz Ennyire? Pont az lenne a lenyeg hogy az eletmododon valtoztass hosszu tavon. A gyors fogyasnak csak az az eredménye hogy aztán ha ujra el kezdesz zabálni pillanatokon belül visszajönamit leadtal, vagy meg dagadtabb is leszel. Mennyi kalóriát eszel meg egy nap?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2015 01:48am
Quote (fahrii @ Jun 22 2015 07:40am)
Pedig valoban oda kene erre figyelni, nem egy szep látvány a megnyúlt bőr. En is kb fél év alatt fogytam a 20 kilót, hova sietsz Ennyire? Pont az lenne a lenyeg hogy az eletmododon valtoztass hosszu tavon. A gyors fogyasnak csak az az eredménye hogy aztán ha ujra el kezdesz zabálni pillanatokon belül visszajönamit leadtal, vagy meg dagadtabb is leszel. Mennyi kalóriát eszel meg egy nap?


hát ezt így nem nagyon számolom

ma pl ettem 2db ilyen (elég nagy) fasírtot reggel meg hoztam még 6db-ot ebédre, ha hazamegyek megint eszek vmit
múlt héten volt h nem ettem semmit reggel se délben csak mikor hazamentem egy tányér ilyen cukkinis/paradicsomos csirkehusos cuccot azt kész

meg am egy jó kilóméter (szal oda-vissza összesen 2km) az út melóba/melóból + az ugribugri is eléget 250 kaloriát azt irja

inni meg általában vizet, néha iceteát nyomok
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 22 2015 01:53am
Quote (Senee @ 22 Jun 2015 09:48)
hát ezt így nem nagyon számolom

ma pl ettem 2db ilyen (elég nagy) fasírtot reggel meg hoztam még 6db-ot ebédre, ha hazamegyek megint eszek vmit
múlt héten volt h nem ettem semmit reggel se délben csak mikor hazamentem egy tányér ilyen cukkinis/paradicsomos csirkehusos cuccot azt kész

meg am egy jó kilóméter (szal oda-vissza összesen 2km) az út melóba/melóból + az ugribugri is eléget 250 kaloriát azt irja

inni meg általában vizet, néha iceteát nyomok


sokaig nem enni nem jo
ice tea se jo
szokj ra a vizre
Go Back To Magyar Topic List
Prev19919929939949951257Next
Add Reply New Topic New Poll