d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19909919929939941257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 21 2015 08:38am
Quote (Senee @ 21 Jun 2015 16:32)
van még tavalyról augusztusi képem amikor csinaltam progress topicot :XD 110 kilosan
most augusztusig van meg masfel honap, már ~2 hete csinalom a kickbox cardiot kellyvel (20perc) minden nap.. juliustol napi 2
https://www.youtube.com/watch?v=Vve4BVTZ0QU

aug1-en meg csinalok megitn képet és egymás mellé teszem majd
kíváncsi leszek lehet e latni vmit majd :3

+ irom txtbe a heti fogyast minden hétfön
eddig:

15.06.11 - 109kg
15.06.15 - 107kg
15.06.22 -
15.06.29 -

15.07.06 -


hehe :>


a reggeli szarás után könnyebb vagyok két kilóval, eddz jobban karcsi
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 21 2015 08:39am
Quote (Taszilo.^ @ Jun 21 2015 02:34pm)
109 kg voltal, nice, meg fari sincs annyi!


178cm mellé 109kg

34,4 -es testtömegindex
:XD


azt irja az ideális testsúly ehhez a magassághoz:

Az Ön ideális testsúlya
70.2 kg

mondjuk mikor még sportoltam versenyeztem annyi voltam

de most ilyen 80-t akarok
és akkor 10 kilo izom az ideálisra rá
:xd

Quote (Cpt_Ghost @ Jun 21 2015 02:38pm)
a reggeli szarás után könnyebb vagyok két kilóval, eddz jobban karcsi


igyekszem
azért emelem majd júliustól reggel-este két adagra a napi ugribugrit

This post was edited by Senee on Jun 21 2015 08:42am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 21 2015 09:15am
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Jun 2015 16:38)
a reggeli szarás után könnyebb vagyok két kilóval, eddz jobban karcsi


hány centi is vagy?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 21 2015 09:25am
Quote (Senee @ 21 Jun 2015 16:39)
178cm mellé 109kg

34,4 -es testtömegindex
:XD


azt irja az ideális testsúly ehhez a magassághoz:

Az Ön ideális testsúlya
70.2 kg

mondjuk mikor még sportoltam versenyeztem annyi voltam

de most ilyen 80-t akarok
és akkor 10 kilo izom az ideálisra rá
:xd



igyekszem
azért emelem majd júliustól reggel-este két adagra a napi ugribugrit


Szarni a testtömegindexbe, figyelmen kívül hagyja az izomtömeget. Engem is dagadtnak mond a 100 kilómmal, közben meg épphogy a derekamon van némi felesleg.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 21 2015 09:48am
Quote (Namechange @ 21 Jun 2015 17:15)
hány centi is vagy?


160
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Jun 21 2015 11:23am
Quote (Senee @ 21 Jun 2015 15:39)
178cm mellé 109kg

34,4 -es testtömegindex
:XD


azt irja az ideális testsúly ehhez a magassághoz:

Az Ön ideális testsúlya
70.2 kg

mondjuk mikor még sportoltam versenyeztem annyi voltam

de most ilyen 80-t akarok
és akkor 10 kilo izom az ideálisra rá
:xd



igyekszem
azért emelem majd júliustól reggel-este két adagra a napi ugribugrit



2 ugri bugri helyett egy súlyzos edzes mehetne egy ugri-bugri mellett.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 21 2015 11:24am
Quote (Namechange @ 21 Jun 2015 17:15)
hány centi is vagy?


185 miért
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 21 2015 11:33am
Quote (Psyclon @ 21 Jun 2015 19:23)
2 ugri bugri helyett egy súlyzos edzes mehetne egy ugri-bugri mellett.


Viccesek ezek a videok, azon kívül hogy elég jó fap mat nem tudom mire jó (jó persze.. kardio, de ha valaki kardiózni akar miért nem megy ki kocogni egyet a szabadba?)

This post was edited by fahrii on Jun 21 2015 11:36am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 21 2015 11:40am
Quote (fahrii @ Jun 21 2015 05:33pm)
Viccesek ezek a videok, azon kívül hogy elég jó fap mat nem tudom mire jó (jó persze.. kardio, de ha valaki kardiózni akar miért nem megy ki kocogni egyet a szabadba?)


nem akarok emberek közé menni
a futással meg az a bajom, hogy ekkora felesleggel szétbassza térdem.. igy is a jumping jacksek után érzem h szar nem ha még fél órát futnék

Quote (Psyclon @ Jun 21 2015 05:23pm)
2 ugri bugri helyett egy súlyzos edzes mehetne egy ugri-bugri mellett.


yy
bár úgy tervezem h ez ugye 20 perc és 10 perc sulyzozással kiegeszitem szal napi 2×30perc lesz reggel este
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 21 2015 11:53am
Quote (Senee @ Jun 21 2015 06:40pm)
nem akarok emberek közé menni
a futással meg az a bajom, hogy ekkora felesleggel szétbassza térdem.. igy is a jumping jacksek után érzem h szar nem ha még fél órát futnék



yy
bár úgy tervezem h ez ugye 20 perc és 10 perc sulyzozással kiegeszitem szal napi 2×30perc lesz reggel este


a terdedet akkor bassza szet a futas ha hirtelen kezded

melegitsel be rendesen, fussal arra valo cipoben es ha lehet folduton/fuvon/olyan gumiszaron

kezdjed keves futas sok gyaloglassal es minden nap legyen 100 meterrel tobb a futas
Go Back To Magyar Topic List
Prev19909919929939941257Next
Add Reply New Topic New Poll