Quote (TouchCow @ 19 Jun 2015 15:08)
mi azzal toljuk, nagyon jó cucc, rengeteg gyakorlat van rá
csak nagyon sok idő elsajátítani a technikákat rendesen, meg hozzá kell erősödni ahhoz, hogy normálisan tudd csinálni, viszont ha már mennek az alapok akkor kibaszott jó
azt szeretem benne, hogy _minden_ testrészed erősíti, minden izmot igénybe vesz és bellezés utáni nap kb. minden porcikámban izomláz van, ott is, ahol soha nem volt még.
mi a fegyencedzést/streetworkoutot keverjük a bellel és így nagyon jó
Én is ezt a kettőt keverem.
Edzéstervet tudsz küldeni esetleg?
Kíváncsi vagyok, hátha valami kis újdonságot, plusz motivációt visz az edzésbe.