d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev19899100101102473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 28 2021 06:53pm
hát ez holnap nagyon fájni fog

Quote (Ethreain @ 28 Sep 2021 21:45)
40tól tudsz nm ancient questet csinálni, addig szoktak baalrunozni normalon


thx

This post was edited by Anarkin on Sep 28 2021 06:59pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 28 2021 09:53pm
trading forum eleg durvan aktiv azert, foleg h minden realm egy helyen van

nyilik egy thread es mar instant a 2. oldalon van

--
lassan kesz az assam, kesztyu es cipo vegleges 😅 azokbol olcso a perfect

This post was edited by Anarkin on Sep 28 2021 09:56pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 28 2021 10:45pm
Quote (Anarkin @ 29 Sep 2021 05:53)
trading forum eleg durvan aktiv azert, foleg h minden realm egy helyen van

nyilik egy thread es mar instant a 2. oldalon van

--
lassan kesz az assam, kesztyu es cipo vegleges 😅 azokbol olcso a perfect


ja nagyon durva, nyitottam egy topicot azt utana kerestem h hova a faszba lett :D
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 28 2021 11:51pm
Quote (Anarkin @ Sep 28 2021 11:08pm)
vissza tudod kérni a pénzt (xboxon legalábbis nekem eddig mindig visszaadták)
én megvettem most pc-re is, tök jó a cross-progression, instant megy minden IS
még americaba is működik a karaktered



Ezen a 13kn nem fogok baszakodni, meg igazából baromi jó élmény tvn nyomni. Csak bassza a csoromet h egy jó rendszert mégis miért kell szetbaszni.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 29 2021 12:41am
Elég kevesen tolhatják a HC-t, nálam a trade forumos topicok percekig első oldalon voltak. :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 29 2021 02:07am
Meg mindig ilyen 1500 fg korul van egy shaco wtf
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 29 2021 02:23am
Quote (Smat @ Sep 29 2021 10:07am)
Meg mindig ilyen 1500 fg korul van egy shaco wtf



Nincs nagyon bot etc meg es rmt oldalakon meg dragabbak a cuccok mint a kokain
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 29 2021 02:38am
Halika,

Kicsit kiestem a gamebol, javaval vegig mentem csoportosan a normal-hell climbet, de nem aok kedvem/idom van most ujat csinalni. Infi-ig mit tudok kezdeni esetleg vele, hogy konnyebben solozzak? Atm eleg sok immunt talalok…

Esett egy 3sox CA, de meg mercnek kell kis lvl, meg gondolkodtam, hogy jab, mert esett lava gout.

Erdemes fire + cold bowra atallni? Van eddig egy mavi bow + belt.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 29 2021 02:58am
Quote (Baleee @ Sep 29 2021 10:38am)
Halika,

Kicsit kiestem a gamebol, javaval vegig mentem csoportosan a normal-hell climbet, de nem aok kedvem/idom van most ujat csinalni. Infi-ig mit tudok kezdeni esetleg vele, hogy konnyebben solozzak? Atm eleg sok immunt talalok…

Esett egy 3sox CA, de meg mercnek kell kis lvl, meg gondolkodtam, hogy jab, mert esett lava gout.

Erdemes fire + cold bowra atallni? Van eddig egy mavi bow + belt.


Ha solozol (P1), akkor a Freeze Arrow + Lighthning Fury hybrid ama elég jó. Sok-sok évvel ezelőtt, még a hőskorban volt egy ilyen buildem, fun volt vele a játék. Baalrunokban is szerettek, mert instant freezeltem az összes packot.
De maradhatsz full java is amúgy, olyan helyekre kell menni, ahol nincs immun és jó a clear speed (Cow, Pindle, Shenk-Eld stb.). Egy max level Valkür P1-ben simán elbánik az immunokkal is amúgy. Valk + merc páros elég kell, hogy legyen.

/e: ja, és tegyél switchbe LR wandot.

/e2: van egy site, amit nem merek belinkelni, mert sok a paraszt, de ha gugliba beírod azokat a szavakat, hogy d2 és maxroll, akkor kiadja. Ezen a siteon van egy char planner, ami nem csak skill pont osztogatás, hanem bármilyen itemet, rw-t be tudsz tölteni és azzal együtt megnézni, mennyire lesz ütőképes a karid.

This post was edited by -joey- on Sep 29 2021 03:04am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 29 2021 03:07am
Quote (cowding @ Sep 29 2021 10:23am)
Nincs nagyon bot etc meg es rmt oldalakon meg dragabbak a cuccok mint a kokain


Nincsenek kétségeim afelől, hogy a shopok és a botok ezt az economyt is szétbasszák hamarosan.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19899100101102473Next
Add Reply New Topic New Poll