d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev198991001011024765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 16 2015 08:52am
Quote (helloujvagyok @ Jun 16 2015 04:49pm)
tehát pl téged?))))))) mikor volt utoljára olyan postod amiben nem vitatkoztál azokban az értelmes topicokban amik miatt idejársz?)))))))))
standard joey képmutatás nem rossz)))))


te amúgy ki vagy?
rici?

Quote (Cpt_Ghost @ Jun 16 2015 04:30pm)
kezdetnek jó ha nincs tele minden postja hangulatjelekkel


akkor pl ezt a gyereket miért nem anyázod?

This post was edited by Jancsipapa on Jun 16 2015 08:53am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 16 2015 08:52am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jun 2015 16:42)
Hanem?




A vanek effektusnak te voltál az egyik fő mozgatórugója, mert mindenhova mentél és ugattál neki. Ha nem szóltál hozzá, akkor kimerült az egész a vicces képes topic tönkretételében, de alavetően te folyamatosan gerjesztetted a szart.
Az egyik fő okozója voltál az egésznek. Ha kibírtad volna, hogy ne szólj be neki oldalakon keresztül, akkor tizedennyi nem lett volna az egész.
Napi menetrend szerint azzal indult, hogy nekikezdtél flamelni, és hónapok alatt sem voltál képes megtanulni, hogy úgysem hagyja magát és mindig reagálni fog. Pedig tényleg csak ennyi lett volna az egész.
Pontosan tudtad, hogy ha beugatsz mi következik, mindenki tudta.

Szóval a vanekes agyhalál egy gyűjtőfogalom, amiben a te felelősséget az egyik legnagyobb.




De van aki nem tudja és nem is akarja.Meg mi az már, hogy ignorálja, ha lekurvázzák...
Talán inkább menjen vissza az anyjába az, aki lekurvázza a másikat csak úgy szórakozásból.




Igen, biztosan így van. Te sem gondolod komolyan.
Kíváncsi lennék, hogy te hogy reagálnál rá, ha elmennél egy fórumra és a 2. posztodra elkezdenek neked anyázni. Te lennél a legnagyobb flamelő állat és utána jönne a mindenki téged anyáz effektus.
Nem kell hozzá sok képzelőerő, csak 0.000001-es szintű empátia.


na akkor reagálok is
én elkükdtem a kurva anyjába vanekot, és folytattam, hátha elmegy, de azért ez kurvára nem így volt, ahogy te leírtad, de ezen meg sem lepődök, hogy 1-2 embernek így jön le, pláne azok után, amikor nem is tudom már melyik topicba, benyomtam 5 tldrt a vitába anyázás nélkül, majd a 6. postomban elküldtem a picsába a klienst, hurr durr ebből áll a vitakultúrád, y, igen, ebből, az, ja.
vanek minden kurva postomnál megjelent és rázta a faszfát, ennyi történt (meg még másik tiz embernél), az meg, hogy vissza is foghattam volna magam egy dolog, de egyrészt valahol élveztem is, másrészről meg végül tényleg el is ment a picsába, ha meg a kutya nem szól hozzá, hogy menjen innen, akkor még mindig itt postolgatná a coralos szarjait.

a kurvázásra meg, hát nem kéne, de én nem fogok odaállni játszani a fehérlovagot
Quote (Jancsipapa @ 16 Jun 2015 16:52)
te amúgy ki vagy?
rici?


rici azt mondta hogy nem ő az, dehát aztán tudja a rák

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 16 2015 08:54am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 16 2015 08:53am
utorrent szerint a letöltés 96%-on van, de az összes fájl 93-95% között áll.
^^ wtf?


Quote (Cpt_Ghost @ 16 Jun 2015 16:52)
ha meg a kutya nem szól hozzá, hogy menjen innen, akkor még mindig itt postolgatná a coralos szarjait.


Szerinted azért ment el, mert flamelted?
Azt hittem azért, mert joey visszajött.

Már nem tudom követni.



This post was edited by CyberPunk666 on Jun 16 2015 08:55am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 16 2015 08:55am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Jun 2015 16:52)
na akkor reagálok is
én elkükdtem a kurva anyjába vanekot, és folytattam, hátha elmegy, de azért ez kurvára nem így volt, ahogy te leírtad, de ezen meg sem lepődök, hogy 1-2 embernek így jön le, pláne azok után, amikor nem is tudom már melyik topicba, benyomtam 5 tldrt a vitába anyázás nélkül, majd a 6. postomban elküldtem a picsába a klienst, hurr durr ebből áll a vitakultúrád, y, igen, ebből, az, ja.
vanek minden kurva postomnál megjelent és rázta a faszfát, ennyi történt (meg még másik tiz embernél), az meg, hogy vissza is foghattam volna magam egy dolog, de egyrészt valahol élveztem is, másrészről meg végül tényleg el is ment a picsába, ha meg a kutya nem szól hozzá, hogy menjen innen, akkor még mindig itt postolgatná a coralos szarjait.

a kurvázásra meg, hát nem kéne, de én nem fogok odaállni játszani a fehérlovagot


rici azt mondta hogy nem ő az, dehát aztán tudja a rák


igen, rici amugy az a fajta ember aki nem szokott hazudni :DDD
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 16 2015 08:55am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 16 2015 04:52pm)
rici azt mondta hogy nem ő az, dehát aztán tudja a rák


rici akkor se mond igazat, ha kérdez :D
meg ő basztatta joeyt folyamatosan, szóval elég egyértelmű
2x))))) / minden poszt is rá vall, neki volt mindig egy kényszeres emotikonja
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 16 2015 08:56am
Quote (Jancsipapa @ 16 Jun 2015 16:55)
rici akkor se mond igazat, ha kérdez :D
meg ő basztatta joeyt folyamatosan, szóval elég egyértelmű
2x))))) / minden poszt is rá vall, neki volt mindig egy kényszeres emotikonja


tudja a rák, őszintének tűnt :DDDDD
nem olyan nehéz azért ricit imitálni.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 16 2015 08:57am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Jun 2015 16:56)
tudja a rák, őszintének tűnt :DDDDD
nem olyan nehéz azért ricit imitálni.


elég elolvasni a dota topicban a postjait
meg ki az aki ricinek akarna látszodni önszántábol
wtf

This post was edited by sylke on Jun 16 2015 08:58am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 16 2015 08:58am
Nekem is írt pár hónapja egy PM-et ikszUbi vagy melyik accról, hogy a helloujvagyok nem ő.

Eléggé erőltetett amit csinál, szerintem se rici.

Igazából halloujvagyok is én vagyok, úgy mint Vanek. Le epic master trolle.

This post was edited by -joey- on Jun 16 2015 08:58am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 16 2015 08:59am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jun 2015 16:53)
utorrent szerint a letöltés 96%-on van, de az összes fájl 93-95% között áll.
^^ wtf?




Szerinted azért ment el, mert flamelted?
Azt hittem azért, mert joey visszajött.

Már nem tudom követni.

http://i.imgur.com/9S2DZ0O.gif


gondolom megunta, hogy mindenki utálja aztán inkább lelépett
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 16 2015 08:59am
Quote (sylke @ 16 Jun 2015 16:57)
meg ki az aki ricinek akarna látszodni önszántábol


:rofl:
Go Back To Magyar Topic List
Prev198991001011024765Next
Add Reply New Topic New Poll