Quote (fahrii @ Jul 29 2014 06:22pm)
Mármint?

kurva jó tested van, tehát nem lépéselőnnyel indulsz, hanem csak be kell lépned a célba bazdmeg
ha szellemi fogyatékos lennél meg félóránként összeszarnád magad, akkor is 2 perc alatt találhatnál olyan 10/10 csajt aki hazavisz és a lelket kibassza belőled
annyira nem lehetsz szociálisan fogyatékos, hogy 5 próbálkozásból 1 legalább ne jöjjön be, mert az szerintem ricin kívül mindenkinek menne
haverom anno zp-ben úgy "csajozott" hogy rövidgatyába meg atlétába ment le "bulizni", ami nála abból állt, hogy tett két kört bedurrant karral és aztán elköszönt, mert összeszedett 2-3 csajt és neki annyi elég estére
ja és ő nem volt annyira kigyúrva mint te
tehát nem kifogás az se, hogy naponta összevertek az iskolában, meg apád esténként a faszára is húzott vagy tudom is én miért vagy ilyen szerencsétlen, úgyhogy szedd csak össze magad és próbálkozzál, aztán írd le hogy mi volt