d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev19899100101102105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 12:20pm
Quote (fahrii @ Jul 29 2014 06:16pm)
Ez most meghozta a kedvem ty.


én téged nem értelek
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2014 12:22pm
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 19:20)
én téged nem értelek


Mármint? :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 29 2014 12:27pm
Quote (xGurke @ Jul 29 2014 08:20pm)
én téged nem értelek


Mi se ertjuk h mer vagy nyomorek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 12:30pm
Quote (fahrii @ Jul 29 2014 06:22pm)
Mármint? :D


kurva jó tested van, tehát nem lépéselőnnyel indulsz, hanem csak be kell lépned a célba bazdmeg
ha szellemi fogyatékos lennél meg félóránként összeszarnád magad, akkor is 2 perc alatt találhatnál olyan 10/10 csajt aki hazavisz és a lelket kibassza belőled
annyira nem lehetsz szociálisan fogyatékos, hogy 5 próbálkozásból 1 legalább ne jöjjön be, mert az szerintem ricin kívül mindenkinek menne

haverom anno zp-ben úgy "csajozott" hogy rövidgatyába meg atlétába ment le "bulizni", ami nála abból állt, hogy tett két kört bedurrant karral és aztán elköszönt, mert összeszedett 2-3 csajt és neki annyi elég estére
ja és ő nem volt annyira kigyúrva mint te
tehát nem kifogás az se, hogy naponta összevertek az iskolában, meg apád esténként a faszára is húzott vagy tudom is én miért vagy ilyen szerencsétlen, úgyhogy szedd csak össze magad és próbálkozzál, aztán írd le hogy mi volt
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 12:31pm
Quote (putincykavodka @ Jul 29 2014 06:27pm)
Mi se ertjuk h mer vagy nyomorek


mondd még oda rici, ettől leszel nagyfiú

Quote (xGurke @ Jul 29 2014 06:30pm)
kurva jó tested van, tehát nem lépéselőnnyel indulsz, hanem csak be kell lépned a célba bazdmeg
ha szellemi fogyatékos lennél meg félóránként összeszarnád magad, akkor is 2 perc alatt találhatnál olyan 10/10 csajt aki hazavisz és a lelket kibassza belőled
annyira nem lehetsz szociálisan fogyatékos, hogy 5 próbálkozásból 1 legalább ne jöjjön be, mert az szerintem ricin kívül mindenkinek menne

haverom anno zp-ben úgy "csajozott" hogy rövidgatyába meg atlétába ment le "bulizni", ami nála abból állt, hogy tett két kört bedurrant karral és aztán elköszönt, mert összeszedett 2-3 csajt és neki annyi elég estére
ja és ő nem volt annyira kigyúrva mint te
tehát nem kifogás az se, hogy naponta összevertek az iskolában, meg apád esténként a faszára is húzott vagy tudom is én miért vagy ilyen szerencsétlen, úgyhogy szedd csak össze magad és próbálkozzál, aztán írd le hogy mi volt


xgurke motivational speech
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2014 12:38pm
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 19:30)
kurva jó tested van, tehát nem lépéselőnnyel indulsz, hanem csak be kell lépned a célba bazdmeg
ha szellemi fogyatékos lennél meg félóránként összeszarnád magad, akkor is 2 perc alatt találhatnál olyan 10/10 csajt aki hazavisz és a lelket kibassza belőled
annyira nem lehetsz szociálisan fogyatékos, hogy 5 próbálkozásból 1 legalább ne jöjjön be, mert az szerintem ricin kívül mindenkinek menne

haverom anno zp-ben úgy "csajozott" hogy rövidgatyába meg atlétába ment le "bulizni", ami nála abból állt, hogy tett két kört bedurrant karral és aztán elköszönt, mert összeszedett 2-3 csajt és neki annyi elég estére
ja és ő nem volt annyira kigyúrva mint te
tehát nem kifogás az se, hogy naponta összevertek az iskolában, meg apád esténként a faszára is húzott vagy tudom is én miért vagy ilyen szerencsétlen, úgyhogy szedd csak össze magad és próbálkozzál, aztán írd le hogy mi volt


:wub:
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 29 2014 12:39pm
Quote (xGurke @ Jul 29 2014 08:30pm)
kurva jó tested van, tehát nem lépéselőnnyel indulsz, hanem csak be kell lépned a célba bazdmeg
ha szellemi fogyatékos lennél meg félóránként összeszarnád magad, akkor is 2 perc alatt találhatnál olyan 10/10 csajt aki hazavisz és a lelket kibassza belőled
annyira nem lehetsz szociálisan fogyatékos, hogy 5 próbálkozásból 1 legalább ne jöjjön be, mert az szerintem ricin kívül mindenkinek menne

haverom anno zp-ben úgy "csajozott" hogy rövidgatyába meg atlétába ment le "bulizni", ami nála abból állt, hogy tett két kört bedurrant karral és aztán elköszönt, mert összeszedett 2-3 csajt és neki annyi elég estére
ja és ő nem volt annyira kigyúrva mint te
tehát nem kifogás az se, hogy naponta összevertek az iskolában, meg apád esténként a faszára is húzott vagy tudom is én miért vagy ilyen szerencsétlen, úgyhogy szedd csak össze magad és próbálkozzál, aztán írd le hogy mi volt


Mer vagy ennyire jo? :))))
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 29 2014 01:41pm
Quote (Rawen @ Jul 29 2014 03:45pm)
tegyetek meg engem modnak, én kibasznám vaneket, laciit, nerfhydrat meg seneet, azon kívül mindenki azt csinálna amit akar, jó világ lenne


Quote (Senee @ Jul 29 2014 06:05pm)
mi kell a nőnek

http://4.ii.gl/JQKQG-oI.png


Ezek után bántani szalmat igazságtalan lenne
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 29 2014 01:47pm
Quote (fahrii @ Jul 29 2014 07:38pm)
:wub:


nem csináltál ma amúgy semmit végülis?

nem baszogatásból mondom de ilyen 95%os esélyt adok hogy magadtól útmutatás nélkül szinte semmire sem fogod vinni mert elég sok minden visszatart a fejedben ahogy látom. meg igazából még akik tudnak a pua meg selfimprovement dologról azoknak a 90+%-ából sem lesz semmi, láthatod itt a fórumon is egyedül max nekem meg olinak van esélye hogy bármire vigyük ezen a téren, és egyébként olinak több mint nekem. meg max cptghostnak mer ő még mondta hogy megpróbálja de ő még egy nyitott kérdés hogy hogy fog hozzáállni. a többieknek eszébe se jutna akárcsak megpróbálni se.

szóval ha gondolod felvehetsz facebookon és privátban megpróbálok segíteni hogy legalább odáig eljuss hogy elkezdd, ha nem veszel fel akkor ide nemnagyon fogok tldreket irogatni sztem neked külön mert elveszik szoval akkor onnantol /care mer veszett fejsze nyele ha nemis akarod igazán, csak félig.

ja és nem, gurkének nincs igaza, nemfognak egyből a faszodra ugrani a csajok csak mert izmos vagy (max valami diszkóban de azok is elég trash csajok lesznek valoszinuleg), egy percig se gondold ezt, meg ne erre építsd fel az egészet, igenis tenni kell érte



én soon afk viszont mert indulok a deákra felmérni a terepet

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 29 2014 01:47pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 01:49pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 29 2014 07:47pm)
nem csináltál ma amúgy semmit végülis?

nem baszogatásból mondom de ilyen 95%os esélyt adok hogy magadtól útmutatás nélkül szinte semmire sem fogod vinni mert elég sok minden visszatart a fejedben ahogy látom. meg igazából még akik tudnak a pua meg selfimprovement dologról azoknak a 90+%-ából sem lesz semmi, láthatod itt a fórumon is egyedül max nekem meg olinak van esélye hogy bármire vigyük ezen a téren, és egyébként olinak több mint nekem. meg max cptghostnak mer ő még mondta hogy megpróbálja de ő még egy nyitott kérdés hogy hogy fog hozzáállni. a többieknek eszébe se jutna akárcsak megpróbálni se.

szóval ha gondolod felvehetsz facebookon és privátban megpróbálok segíteni hogy legalább odáig eljuss hogy elkezdd, ha nem veszel fel akkor ide nemnagyon fogok tldreket irogatni sztem neked külön mert elveszik szoval akkor onnantol /care mer veszett fejsze nyele ha nemis akarod igazán, csak félig.

ja és nem, gurkének nincs igaza, nemfognak egyből a faszodra ugrani a csajok csak mert izmos vagy (max valami diszkóban de azok is elég trash csajok lesznek valoszinuleg), egy percig se gondold ezt, meg ne erre építsd fel az egészet, igenis tenni kell érte



én soon afk viszont mert indulok a deákra felmérni a terepet


lel, ott vagyok én is
Go Back To Magyar Topic List
Prev19899100101102105Next
Add Reply New Topic New Poll