☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Counter Strike Topic
Prev
1
98
99
100
101
102
614
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 126155
Replies: 6136
Track Topic
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#991
Jan 5 2014 11:24am
énis akarok :c
Quote (Nerz8 @ Jan 5 2014 03:27pm)
oh my fuck god
erre simán rámondanám, hogy aim
++
This post was edited by cowding on Jan 5 2014 11:24am
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#992
Jan 5 2014 11:29am
Quote (cowding @ Jan 5 2014 06:24pm)
énis akarok :c
++
én itt vagoyk, ani ment el 1 órára hárommal ezelött
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#993
Jan 5 2014 11:31am
Quote (Vismajor @ Jan 5 2014 07:29pm)
én itt vagoyk, ani ment el 1 órára hárommal ezelött
ani itt van ts alján te is lehetnél
ja afk szobában
okj
Last Seen: 6 minutes ago
Local Time: 06:31pm
Last Post: 1 hours ago
de azért stalkol
This post was edited by cowding on Jan 5 2014 11:31am
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#994
Jan 5 2014 11:33am
Quote (cowding @ 5 Jan 2014 18:31)
ani itt van ts alján te is lehetnél
ja afk szobában
okj
Last Seen: 6 minutes ago
Local Time: 06:31pm
Last Post: 1 hours ago
de azért stalkol
sherlock 3x1-et néztem
akarom mondani közbe jött valami nagyon fontos amit nem tudtam lemondani
This post was edited by Anarkin on Jan 5 2014 11:33am
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#995
Jan 5 2014 11:34am
Quote (cowding @ 5 Jan 2014 19:31)
ani itt van ts alján te is lehetnél
ja afk szobában
okj
Last Seen: 6 minutes ago
Local Time: 06:31pm
Last Post: 1 hours ago
de azért stalkol
adtok nekem is ts adatokat, vagy lámák nem mehetnek?
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#996
Jan 5 2014 11:35am
Quote (hedgehogsword @ Jan 5 2014 07:34pm)
adtok nekem is ts adatokat, vagy lámák nem mehetnek?
én is láma vagyok ugyhogy az aimoson meg anarkinon mulik h jáccanak-e velünk :c
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#997
Jan 5 2014 11:35am
inb4 -2 rank ani
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#998
Jan 5 2014 11:38am
Quote (cowding @ 5 Jan 2014 18:35)
én is láma vagyok ugyhogy az aimoson meg anarkinon mulik h jáccanak-e velünk :c
most csak úgy fogok játszani hogy mindenki az én szintem környékén van, mielőtt megint visszadob bronze alá kettővel :/
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#999
Jan 5 2014 11:39am
> arcom amikor süni bemegy az afk szobába ani mellé mert a többiek nevét nem tudja
This post was edited by cowding on Jan 5 2014 11:40am
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#1000
Jan 5 2014 11:39am
Quote (Anarkin @ Jan 5 2014 06:38pm)
most csak úgy fogok játszani hogy mindenki az én szintem környékén van, mielőtt megint visszadob bronze alá kettővel :/
patrik szomorú története
DE AZÉRT MI JÁTSZHATUNK
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
98
99
100
101
102
614
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact