d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev19899100101102614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 5 2014 11:24am
énis akarok :c

Quote (Nerz8 @ Jan 5 2014 03:27pm)
oh my fuck god

erre simán rámondanám, hogy aim


++

This post was edited by cowding on Jan 5 2014 11:24am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2014 11:29am
Quote (cowding @ Jan 5 2014 06:24pm)
énis akarok :c



++


én itt vagoyk, ani ment el 1 órára hárommal ezelött
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 5 2014 11:31am
Quote (Vismajor @ Jan 5 2014 07:29pm)
én itt vagoyk, ani ment el 1 órára hárommal ezelött


ani itt van ts alján te is lehetnél

ja afk szobában
okj

Last Seen: 6 minutes ago
Local Time: 06:31pm
Last Post: 1 hours ago

de azért stalkol

This post was edited by cowding on Jan 5 2014 11:31am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 5 2014 11:33am
Quote (cowding @ 5 Jan 2014 18:31)
ani itt van ts alján te is lehetnél

ja afk szobában
okj

Last Seen: 6 minutes ago
Local Time: 06:31pm
Last Post: 1 hours ago

de azért stalkol


sherlock 3x1-et néztem

akarom mondani közbe jött valami nagyon fontos amit nem tudtam lemondani

This post was edited by Anarkin on Jan 5 2014 11:33am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 5 2014 11:34am
Quote (cowding @ 5 Jan 2014 19:31)
ani itt van ts alján te is lehetnél

ja afk szobában
okj

Last Seen: 6 minutes ago
Local Time: 06:31pm
Last Post: 1 hours ago

de azért stalkol


adtok nekem is ts adatokat, vagy lámák nem mehetnek? :p
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 5 2014 11:35am
Quote (hedgehogsword @ Jan 5 2014 07:34pm)
adtok nekem is ts adatokat, vagy lámák nem mehetnek? :p


én is láma vagyok ugyhogy az aimoson meg anarkinon mulik h jáccanak-e velünk :c
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 5 2014 11:35am
inb4 -2 rank ani
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 5 2014 11:38am
Quote (cowding @ 5 Jan 2014 18:35)
én is láma vagyok ugyhogy az aimoson meg anarkinon mulik h jáccanak-e velünk :c


most csak úgy fogok játszani hogy mindenki az én szintem környékén van, mielőtt megint visszadob bronze alá kettővel :/
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 5 2014 11:39am
> arcom amikor süni bemegy az afk szobába ani mellé mert a többiek nevét nem tudja



This post was edited by cowding on Jan 5 2014 11:40am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2014 11:39am
Quote (Anarkin @ Jan 5 2014 06:38pm)
most csak úgy fogok játszani hogy mindenki az én szintem környékén van, mielőtt megint visszadob bronze alá kettővel :/


patrik szomorú története
DE AZÉRT MI JÁTSZHATUNK
Go Back To Magyar Topic List
Prev19899100101102614Next
Add Reply New Topic New Poll