Quote (jarabekg @ 8 Dec 2013 21:29)
de nekem se idom meg kolteni sem akarok ra
ket lol kozott jatszanek egyet vagy dunno
vagy ha veszek egy tabletet es lesz ra, akkor unalmas gyakokon amire kotelezo bemenni
de hogy rendesen jatszak egy kartyajatekkal az eleg faszsagnak tunik, akkor inkabb pokerezek abba van $$
azért nem kell beszarni, alap kártyákkal is simán lehet nyerni
elég ha napi rendszerességgel kitolod a dailyket, mész 3 naponta egy arénát
jönni fognak a kártyák rendesen