d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev198991001011021363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 8 2013 01:46pm
Quote (jarabekg @ 8 Dec 2013 21:29)
de nekem se idom meg kolteni sem akarok ra

ket lol kozott jatszanek egyet vagy dunno
vagy ha veszek egy tabletet es lesz ra, akkor unalmas gyakokon amire kotelezo bemenni

de hogy rendesen jatszak egy kartyajatekkal az eleg faszsagnak tunik, akkor inkabb pokerezek abba van $$


azért nem kell beszarni, alap kártyákkal is simán lehet nyerni
elég ha napi rendszerességgel kitolod a dailyket, mész 3 naponta egy arénát
jönni fognak a kártyák rendesen
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 8 2013 02:16pm
kaptam én is bétakulcsot, fuck yeah
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 8 2013 03:30pm
Quote (jarabekg @ 8 Dec 2013 20:34)
kiveve ugye a dota, mert az egy superior game az elit ertelmisegnek, es a nagy gondolkodnak


igen, meg az sc is
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 04:20pm
4-3 lettem paladinnal úgy hogy esélyem sem volt nyerni a lapjárás meg az enemy mákja miatt, kb a lehető legjobb lapokat és kombókat draftoltam és szerintem ugy jatszottam mindent amit kellett, trump se tudta volna jobban




0 goldot kaptam érte, kereken 0-t.

asszem ezzel a jatekkal valo foglalkozasom ezentul kifog merülni annyiban hogy megcsinalom a daily challengeket, aztan ha összegyülik a gold vergődök 1et arénában mert úgysincs értelme.



fogalmam sincs hogy qkatz hogy játszhat vagy hogy draftolhat mer elég sok órányi trump streamet néztem szóval tudnom kéne a dolgokat, egyszerűen ez a játék 1 fos, a kurva anyját annak aki kitalálta hogy arenaban csak 7 win után kapod vissza fixen a goldot


/siras


e: ja meg azért hogy összejöjjön a 150 gold kb 2-3 órát szoptam play modeban, meg megvertem összes expert ai-t ami ugye csak 1x ad goldot, aztán ilyen disappointing fos az egész hogy esélyed sincs visszanyerni az esetek 90%ban kivéve ha qkatz féle mesterjátékos vagy

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 8 2013 04:26pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 04:28pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 8 2013 04:29pm
6-1 arena lol.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 04:31pm
jameg aztsem értem hogy ugye annak aki kezdi a gamet, annak ilyen 5-10%al nagyobb esélye van nyerni a blizzard szerint, namost az esetek 70%ában második vagyok (tényleg, nem túlzás), ez wat?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 8 2013 04:32pm
7-1

amiota mesh rongyavert,átgondoltam a hogy basszam ki a lapokat a kezemböl.txt-t



This post was edited by rapiddani on Dec 8 2013 04:33pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 04:34pm
Quote (rapiddani @ Dec 8 2013 11:32pm)
7-1

amiota mesh rongyavert,átgondoltam a hogy basszam ki a lapokat a kezemböl.txt-t

http://4.ii.gl/BZCm2Q.png


na legalabb valakinek megy)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 8 2013 04:36pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 8 2013 10:34pm)
na legalabb valakinek megy)


vagy csak ennyire balfaszokat kapok lyl, bár most elég jó a deKKem szerintem
Go Back To Magyar Topic List
Prev198991001011021363Next
Add Reply New Topic New Poll