d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev19899100101102214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 22 2013 02:57pm
Quote (Rawen @ Apr 22 2013 09:14pm)
Én már várom a híg fosást, inb4 bele sem teszik. Amúgy kinézem Martinból, hogy úgy alakítja a könyveket most már ahogy éppen a legtöbb fant tudja szerezni de én sem értem mit lehet Daenerysen szeretni, a legunalmasabb karakter.


kifejezetten nem szoktam fantasyket olvasni, de szerintem jo draenerys szala, nekem tetszett, marmint erdekelt mi tortenik vele

az osszes szal vegen rohadt nagy erok gyultek ossze, ha az utolso konvyben ezek mind talalkoznak azzal szerintem senkise fog joljarni, "gyozni", legfeljebb nehanyan eletben maradnak.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 22 2013 03:00pm
en jobban utaltam a daenerys fejezeteket, mint a sansakat
a karakter is gyoker meg szerintem a emilia clarke is eleg rossz szineszno, de legalabb a szemei szepek

Quote (Flutter @ 22 Apr 2013 21:53)
a varjak lakomajat olvasom, es rohadtul nem tetszik a szemleletvaltas
a regi "meseloket" akarom, nem pedig ezeket a faszokat :(


tfw mar arra se emlekszek melyik konyv melyik, meg milyen povok vannak benne

This post was edited by SummertimeClothes on Apr 22 2013 03:00pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 03:00pm
Quote (SummertimeClothes @ Apr 22 2013 09:00pm)
en jobban utaltam a daenerys fejezeteket, mint a sansakat
a karakter is gyoker meg szerintem a emilia clarke is eleg rossz szineszno, de legalabb a szemei szepek


meg a mellei is


Quote (TresholdOfUniverse @ Apr 22 2013 08:57pm)
kifejezetten nem szoktam fantasyket olvasni, de szerintem jo draenerys szala, nekem tetszett, marmint erdekelt mi tortenik vele

az osszes szal vegen rohadt nagy erok gyultek ossze, ha az utolso konvyben ezek mind talalkoznak azzal szerintem senkise fog joljarni, "gyozni", legfeljebb nehanyan eletben maradnak.


filmben milyen jo epic battle lesz az
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 22 2013 03:07pm
Quote (Senee @ Apr 22 2013 10:00pm)
meg a mellei is




filmben milyen jo epic battle lesz az


pont mint a blackwater bay

latunk ket hajot, harom embert, aztan beszelnek rola nagyven percet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 03:08pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Apr 22 2013 09:07pm)
pont mint a blackwater bay

latunk ket hajot, harom embert, aztan beszelnek rola nagyven percet


:DX
nem, szerintem az lesz a nagy durranás majd a végén

túl sok pénz lenne sok-sok epic battlet leforgatni
de egyet imo mindenképp beleraknak majd és ez lesz az
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 03:11pm
Quote (Senee @ Apr 22 2013 09:08pm)
:DX
nem, szerintem az lesz a nagy durranás majd a végén

túl sok pénz lenne sok-sok epic battlet leforgatni
de egyet imo mindenképp beleraknak majd és ez lesz az


nem tudnád egy topicra korlátozni a postjaidat?
nyiss magadnak egy külön topicot, mindig linkeld be hogy mire reagálsz és oda írogasad a dolgaidat
megígérem, hogy nem fogunk zavarni, basztatni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 03:14pm
Quote (xGurke @ Apr 22 2013 09:11pm)
nem tudnád egy topicra korlátozni a postjaidat?
nyiss magadnak egy külön topicot, mindig linkeld be hogy mire reagálsz és oda írogasad a dolgaidat
megígérem, hogy nem fogunk zavarni, basztatni


téged már a nevem irritál és nem is az amit postolok
akármit postolok; jössz a hülyeségeiddel
békélj meg vagy skippelj, ennek semmi értelme nem lesz, hogy flamere jön a spam, spamra a flame és így tovább
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 03:23pm
Quote (Senee @ Apr 22 2013 09:14pm)
téged már a nevem irritál és nem is az amit postolok
akármit postolok; jössz a hülyeségeiddel
békélj meg vagy skippelj, ennek semmi értelme nem lesz, hogy flamere jön a spam, spamra a flame és így tovább


valószínűleg megdolgoztál azért, hogy ezt elérd nálam
nem sok ember mondhatja el ezt magáról
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 03:31pm
Quote (xGurke @ Apr 22 2013 09:23pm)
valószínűleg megdolgoztál azért, hogy ezt elérd nálam
nem sok ember mondhatja el ezt magáról


majd idővel változik ez is
előbb-utóbb túl kell lépni a sérelmeinken

folytassuk pm-ben, ha gondolod.. eleve nem ide kellett volna postolnod a hater dolgaidat mert újabb offtopic szálat indítasz/indítottál el vele, ami sehova nem vezet csak a topicok tovább rombolását segíti elő ami miatt amúgy is annyira fel vagy háborodva
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 03:34pm
könyörgöm, ha lesz gyerek, ne legyen ilyen
Go Back To Magyar Topic List
Prev19899100101102214Next
Add Reply New Topic New Poll