Quote (SummertimeClothes @ Apr 22 2013 09:00pm)
en jobban utaltam a daenerys fejezeteket, mint a sansakat
a karakter is gyoker meg szerintem a emilia clarke is eleg rossz szineszno, de legalabb a szemei szepek
meg a mellei is
Quote (TresholdOfUniverse @ Apr 22 2013 08:57pm)
kifejezetten nem szoktam fantasyket olvasni, de szerintem jo draenerys szala, nekem tetszett, marmint erdekelt mi tortenik vele
az osszes szal vegen rohadt nagy erok gyultek ossze, ha az utolso konvyben ezek mind talalkoznak azzal szerintem senkise fog joljarni, "gyozni", legfeljebb nehanyan eletben maradnak.
filmben milyen jo epic battle lesz az