d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev19899100101102198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 15 2012 03:10am
Quote (Rawen @ Dec 15 2012 10:03am)
tfw mindegyik backlog
Szerintem amúgy a muv-luv jött később.


Igen, de en csak ML miatt neztem meg.

Egyebkent Girls und Panzer elsö resze nem volt rossz, de agyrakot kaptam a Commie nemet forditasatol.

This post was edited by Karan2_Returned on Dec 15 2012 03:17am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2012 05:04am
Quote (Karan2_Returned @ 15 Dec 2012 08:42)
Gunslinger Girl/Beck, ha ezeket meg nem lattad. Az elsö kicsit melankolikusabb, de elgondolkoztato temaval foglalkozik. A masodik meg egy erzelmi hullamvasut egy 14 eves gyerek szemszögeböl.
KgNE-hez hasonlot nehez talalni, nekem meg az is ratett egy lapattal a ragere hogy tönkretettek szamomra a Muv Luv szereplöinek egy reszet.


köszi, rápillantok

Quote (Rawen @ 15 Dec 2012 10:03)
Jó lenne tudni miket láttál, meg amúgy amit leírtál azt én még nem láttam.
ez csak egy movie http://myanimelist.net/anime/1689/Byousoku5Centimeter
ez meg garantáltan hatással lesz rád http://myanimelist.net/anime/486/KinonoTabi:TheBeautifulWorld



tfw mindegyik backlog
Szerintem amúgy a muv-luv jött később.


ezekre is, köszi
imo nézd meg elég jó, legalábbis rám nagy hatással volt, és viszonylag rövid is szal egy du megvan, a vége különösen szép
anno amikor elkezdtem nézni ennyire jutottam: http://myanimelist.net/animelist/fahrii

némelyikre nem vagyok büszke, csak szórakoztató volt, rosario vampire meg társai

This post was edited by fahrii on Dec 15 2012 05:07am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 15 2012 05:16am
Quote (Karan2_Returned @ 15 Dec 2012 10:10)
Igen, de en csak ML miatt neztem meg.

Egyebkent Girls und Panzer elsö resze nem volt rossz, de agyrakot kaptam a Commie nemet forditasatol.


Hiryuu-t nézz.

Quote (fahrii @ 15 Dec 2012 12:04)
köszi, rápillantok



ezekre is, köszi
imo nézd meg elég jó, legalábbis rám nagy hatással volt, és viszonylag rövid is szal egy du megvan, a vége különösen szép
anno amikor elkezdtem nézni ennyire jutottam: http://myanimelist.net/animelist/fahrii

némelyikre nem vagyok büszke, csak szórakoztató volt, rosario vampire meg társai



Annyira nem szörnyű, mondjuk az Elfen Lied 10/10 az eléggé rustled my jimmies.

This post was edited by Rawen on Dec 15 2012 05:18am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2012 05:32am
Quote (Rawen @ 15 Dec 2012 12:16)
Hiryuu-t nézz.




Annyira nem szörnyű, mondjuk az Elfen Lied 10/10 az eléggé rustled my jimmies.


Nekem anno nagyon tetszett, és amennyire volt brutális annyira volt szép a vége.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 15 2012 06:43am
tfw nem merek felmenni semmilyen anime oldalra mert szetspoilerezik az Evangelion filmet
tfw varhatok tavaszig/nyarig ertelmes verziora
allmyrage.pdf
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 15 2012 07:21am
Quote (InfamousMythos @ Dec 15 2012 01:43pm)
tfw nem merek felmenni semmilyen anime oldalra mert szetspoilerezik az Evangelion filmet
tfw varhatok tavaszig/nyarig ertelmes verziora
allmyrage.pdf


En mar beszoptam, pedig köze nem volt az Evahoz a fonalnak amiben spoilereztek.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 15 2012 07:21am
Quote (InfamousMythos @ 15 Dec 2012 13:43)
tfw nem merek felmenni semmilyen anime oldalra mert szetspoilerezik az Evangelion filmet
tfw varhatok tavaszig/nyarig ertelmes verziora
allmyrage.pdf


Quote (Karan2_Returned @ 15 Dec 2012 14:21)
En mar beszoptam, pedig köze nem volt az Evahoz a fonalnak amiben spoilereztek.


sírtok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 15 2012 01:38pm
Quote (Rawen @ Dec 15 2012 12:16pm)
Hiryuu-t nézz.




Annyira nem szörnyű, mondjuk az Elfen Lied 10/10 az eléggé rustled my jimmies.


Elfen lied inkább olyan 7/10 szerintem még a hellsing is jobb nála





úgy vettem észre innen senki nem nézi a samurai champloot, vagy talán csak kevesen, pedig szerintem az a 10/10

This post was edited by anyd on Dec 15 2012 01:39pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2012 02:13pm
Quote (anyd @ 15 Dec 2012 20:38)
Elfen lied inkább olyan 7/10 szerintem még a hellsing is jobb nála





úgy vettem észre innen senki nem nézi a samurai champloot, vagy talán csak kevesen, pedig szerintem az a 10/10


en azt anno bekeszitettem, lehet megnezem azt is
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 15 2012 02:22pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev19899100101102198Next
Add Reply New Topic New Poll