Quote (Karan2_Returned @ 15 Dec 2012 08:42)
Gunslinger Girl/Beck, ha ezeket meg nem lattad. Az elsö kicsit melankolikusabb, de elgondolkoztato temaval foglalkozik. A masodik meg egy erzelmi hullamvasut egy 14 eves gyerek szemszögeböl.
KgNE-hez hasonlot nehez talalni, nekem meg az is ratett egy lapattal a ragere hogy tönkretettek szamomra a Muv Luv szereplöinek egy reszet.
köszi, rápillantok
Quote (Rawen @ 15 Dec 2012 10:03)
ezekre is, köszi
imo nézd meg elég jó, legalábbis rám nagy hatással volt, és viszonylag rövid is szal egy du megvan, a vége különösen szép
anno amikor elkezdtem nézni ennyire jutottam:
http://myanimelist.net/animelist/fahriinémelyikre nem vagyok büszke, csak szórakoztató volt, rosario vampire meg társai
This post was edited by fahrii on Dec 15 2012 05:07am