d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev19899100101102327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 19 2012 11:26am
Quote (Flutter @ 19 Dec 2012 18:23)
implying te bárminek tudsz örülni


ugrálj csak
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 19 2012 11:31am
Quote (tevetava @ Dec 19 2012 05:09pm)
akkor szerinted miért hátrált meg a kormány, és miért szart be a fél fidesz? :DDDDDDDDD


otthon a sarokban remegnek a félelemtöl
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 11:37am
Quote (sylke @ 19 Dec 2012 18:31)
otthon a sarokban remegnek a félelemtöl


ya
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 19 2012 11:43am
tevetavának nincs igaza.
afk
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 19 2012 11:43am
Quote (tevetava @ Dec 19 2012 06:16pm)
anarkin, miért nem válaszolsz? idejöttél, megjegyezted cinikusan, hogy kurvára nincs igazam, majd elmentél. jó is az, amikor valaki kijelentésekkel dobálózik, mindenféle magyarázat nélkül.


bőgjél csak
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 11:44am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Dec 2012 18:43)
bőgjél csak


mesh 2 napja irc-n:
"jólvan na, le lehet rólam szállni, nem kell baszogatni"

ebbe inkább ne menjünk bele megint, ok?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 19 2012 11:46am
Quote (tevetava @ Dec 19 2012 06:44pm)
mesh 2 napja irc-n:
"jólvan na, le lehet rólam szállni, nem kell baszogatni"

ebbe inkább ne menjünk bele megint, ok?


sírjál csak hülyegyerek, meg akkor legalább rendesen kéne kvótolni, mert én azt mondtam hogy "jólvan, lelehet rólam szállni", mintegy jelezve, hogy unalmas már hogy folyton vergődsz
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 11:46am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Dec 2012 18:46)
sírjál csak hülyegyerek, meg akkor legalább rendesen kéne kvótolni, mert én azt mondtam hogy "jólvan, lelehet rólam szállni", mintegy jelezve, hogy unalmas már hogy folyton vergődsz


:D
jólvan mesh
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 19 2012 11:47am
Mindenki butthurt/depressziós.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 19 2012 11:48am
Quote (tevetava @ Dec 19 2012 06:46pm)
:D
jólvan mesh


:D jolvan tevetava
Go Back To Magyar Topic List
Prev19899100101102327Next
Add Reply New Topic New Poll