Quote (tevetava @ Dec 19 2012 06:44pm)
mesh 2 napja irc-n:
"jólvan na, le lehet rólam szállni, nem kell baszogatni"
ebbe inkább ne menjünk bele megint, ok?
sírjál csak hülyegyerek, meg akkor legalább rendesen kéne kvótolni, mert én azt mondtam hogy "jólvan, lelehet rólam szállni", mintegy jelezve, hogy unalmas már hogy folyton vergődsz