d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev19899100101102799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 5 2011 08:12am
az a baj embere hogy michael jakson benne volt benne van es benne lessz az emberek fejeben amig vilag a vilag mert ez az ember tudott valamit amit mas nem ezert en sem tudom azt a valamit de az a lenyeg hogy ő tudta azt a dolgot es tökèletesen kivitelezte

KÁR HOGY ELTÁVOZOTT
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 5 2011 08:13am
Quote (RRC @ 5 Nov 2011 16:12)
az a baj embere hogy michael jakson benne volt benne van es benne lessz az emberek fejeben amig vilag a vilag mert ez az ember tudott valamit amit mas nem ezert en sem tudom azt a valamit de az a lenyeg hogy ő tudta azt a dolgot es tökèletesen kivitelezte

KÁR HOGY ELTÁVOZOTT


karbantartási rajz
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 5 2011 12:50pm
van egy srác és mióta egyetemista, _minden_ egyes postja egyetem-related

mintha csak jspt olvasnék

ugyan ettől a sráctól (külön post az összes)

pfffffff

éjszakázunk fiúk :)

Itthon :-)

nyitott lapokkal szar kártyázni :P

Csináljunk valamit este :/

ohh hogy miért nem tudok már megdögleni ....

Nobody gives a shit :)

Vége a "szünetnek" újra itthon :)

horrible bosses :D

Boldogságos nap :-)

vizet az elefántnak

Este hétvége pótlás :-)

This post was edited by lakatosmegatron on Nov 5 2011 12:54pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 5 2011 12:55pm
Quote (lakatosmegatron @ 5 Nov 2011 19:50)
van egy srác és mióta egyetemista, _minden_ egyes postja egyetem-related

mintha csak jspt olvasnék

ugyan ettől a sráctól (külön post az összes)

pfffffff

éjszakázunk fiúk :)

Itthon :-)

nyitott lapokkal szar kártyázni :P

Csináljunk valamit este :/

ohh hogy miért nem tudok már megdögleni ....

Nobody gives a shit :)

Vége a "szünetnek" újra itthon :)

horrible bosses :D

Boldogságos nap :-)

vizet az elefántnak

Este hétvége pótlás :-)


akkor mégsem minden postja egyetem-related? :P
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 5 2011 12:57pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 5 2011 07:55pm)
akkor mégsem minden postja egyetem-related? :P


ezek voltak a nem egyetem-related postok. ha kell kimásolom azokat is
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 5 2011 12:58pm
Quote (lakatosmegatron @ 5 Nov 2011 20:57)
ezek voltak a nem egyetem-related postok. ha kell kimásolom azokat is


Ki ez? CP? : DDD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 5 2011 01:03pm


már akartam postolni, csak nem láttam hirtelen a topkot, szóval mostmár biztos old
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 5 2011 01:10pm
Quote (jarabekg @ 5 Nov 2011 21:03)
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lu3auzmiRX1qzl5soo1_500.jpg

már akartam postolni, csak nem láttam hirtelen a topkot, szóval mostmár biztos old


BAAAAZDMEG...



This post was edited by Baleee on Nov 5 2011 01:16pm
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 6 2011 02:41am
De jó 2óra és talcsy malcsy puncihuscsymmal:$
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 6 2011 02:45am
Quote (jarabekg @ Nov 5 2011 09:03pm)
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lu3auzmiRX1qzl5soo1_500.jpg

már akartam postolni, csak nem láttam hirtelen a topkot, szóval mostmár biztos old


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev19899100101102799Next
Add Reply New Topic New Poll