van egy srác és mióta egyetemista, _minden_ egyes postja egyetem-related
mintha csak jspt olvasnék
ugyan ettől a sráctól (külön post az összes)
pfffffff
éjszakázunk fiúk

Itthon :-)
nyitott lapokkal szar kártyázni

Csináljunk valamit este :/
ohh hogy miért nem tudok már megdögleni ....
Nobody gives a shit

Vége a "szünetnek" újra itthon

horrible bosses

Boldogságos nap :-)
vizet az elefántnak
Este hétvége pótlás :-)
This post was edited by lakatosmegatron on Nov 5 2011 12:54pm