Quote (anyd @ 19 May 2011 17:02)
Én magamban tartom ha valaki tetszik

De ha van valaki aki tetszik akkor a többi nőt kb kikerüli a szemem
jo én se azért postolom mert mindenkibe a farkamat akarom dugdosni
azért nem gondolom hogy csak ennyit nézel ki belőlem.
/e 100. oldal
This post was edited by Inakwo on May 19 2011 10:05am