Quote (bbaallaaggee @ 28 Nov 2011 19:05)
kifejthetnéd
developer account, fejlesztői reg, így lehet legálisan kinyitni a telefont h a gépről is tudj telepíteni programot a telefonodra
(de már sajnos olyan progi nem telepíthető ami belepiszkál a rendszerbe vagy fenntvan marketplacen, ezt lehet kikerülni)
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Nov 2011 19:05)
hát én meg épp az ár miatt várnám el, hogy a szolgáltatásokra már ne kelljen megint pénzt kibasznom
ez a komment ebben a formában kicsit facepalm
This post was edited by fahrii on Nov 28 2011 12:15pm