d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev19899100101102660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 28 2011 12:05pm
Quote (fahrii @ 28 Nov 2011 19:48)
ez nem android, ott a wareznak semmi akadája
viszont wp7et vagy iphonet jailbrakelni kell hozzá, amitől én speciel ódzkodom (pedig van dev accom, így nem lenne túl nagy dolog)


kifejthetnéd
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 28 2011 12:06pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Nov 2011 19:05)
hát én meg épp az ár miatt várnám el, hogy a szolgáltatásokra már ne kelljen megint pénzt kibasznom


pedig a számítógépre(hw) is meg kell venned az oprendszert és a programokat(sw)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2011 12:06pm
Quote (Aston @ 28 Nov 2011 19:06)
pedig a számítógépre(hw) is meg kell venned az oprendszert és a programokat(sw)


^^
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 28 2011 12:06pm
Quote (Aston @ 28 Nov 2011 20:06)
pedig a számítógépre(hw) is meg kell venned az oprendszert és a programokat(sw)


:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

ÉRTEM :DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 28 2011 12:13pm
Quote (bbaallaaggee @ 28 Nov 2011 19:05)
kifejthetnéd


developer account, fejlesztői reg, így lehet legálisan kinyitni a telefont h a gépről is tudj telepíteni programot a telefonodra
(de már sajnos olyan progi nem telepíthető ami belepiszkál a rendszerbe vagy fenntvan marketplacen, ezt lehet kikerülni)

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Nov 2011 19:05)
hát én meg épp az ár miatt várnám el, hogy a szolgáltatásokra már ne kelljen megint pénzt kibasznom


ez a komment ebben a formában kicsit facepalm

This post was edited by fahrii on Nov 28 2011 12:15pm
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 28 2011 12:16pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Nov 2011 19:06)
^^


Quote (bbaallaaggee @ 28 Nov 2011 19:06)
:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

ÉRTEM :DDDDDDDDDDDDDD


ne cigánykodjatok elvégre nem akkrsz te rosszat nekem azért mnodtad menejuk adludni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 28 2011 01:10pm
na beszeltem unokatesom ferjevel. remelhetoleg meg lehet kapni t-nel sima samsung galaxy s-t, ha nem megbaszkodom a szajukat.. (ugyanannyi, mint a defi+, csak nincs raktaron)
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 28 2011 02:08pm


első parancs értelmezése epic
ofc iphone sucks, etc..
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 28 2011 02:10pm
Quote (Aston @ 28 Nov 2011 21:08)
http://www.youtube.com/watch?v=SHoukZpMhDE

első parancs értelmezése epic
ofc iphone sucks, etc..


ezt tegnap linkeltem de leoldoztad
amugy tenyleg vicces
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 28 2011 02:12pm
Quote (Aston @ Nov 28 2011 09:08pm)
http://www.youtube.com/watch?v=SHoukZpMhDE

első parancs értelmezése epic
ofc iphone sucks, etc..


Már vártam mikor postolod :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev19899100101102660Next
Add Reply New Topic New Poll