d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev198991001011022492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 21 2011 11:59am
Quote (Saenchai @ Mar 21 2011 06:57pm)
http://www.youtube.com/watch?v=BI7we96Gb5o


vobvobvobvobvob
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 21 2011 12:28pm
Quote (Inakwo @ 21 Mar 2011 16:40)
http://www.youtube.com/watch?v=B8dIq9Jmrt4

ha még nem hallottátok

hát ez beszarás :DDDDDDD


azt a kurva O_O
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 21 2011 01:01pm
Quote (Saenchai @ Mar 21 2011 06:42pm)
nem tudom miért fordítják le ezeket,magyarul hihetetlenül szar :D
a demotiválók is


Baromira mondja ki mindenki hogy mekkora foscsi magyarul, de eltudod mondnai mi a különbség? Mármint, angolul sem a szövegkörnyezet számít, hanem a csávó meg h kiköpi a fél müzlit, de ha te olvasod még le is kell fordítanod önmagadban. Így meg nem kell.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 21 2011 01:05pm
Quote (Vismajor @ Mar 21 2011 08:01pm)
Baromira mondja ki mindenki hogy mekkora foscsi magyarul, de eltudod mondnai mi a különbség? Mármint, angolul sem a szövegkörnyezet számít, hanem a csávó meg h kiköpi a fél müzlit, de ha te olvasod még le is kell fordítanod önmagadban. Így meg nem kell.


ez a kép talán kivétel, de egy csomó dolog kurva bénán hangzik magyarul
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 21 2011 01:06pm
Quote (beni @ Mar 21 2011 08:05pm)
ez a kép talán kivétel, de egy csomó dolog kurva bénán hangzik magyarul


Ezt aláírom, de én pont erre az esetre vagyok kíváncsi!
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 21 2011 01:08pm
Quote (Vismajor @ 21 Mar 2011 21:01)
Baromira mondja ki mindenki hogy mekkora foscsi magyarul, de eltudod mondnai mi a különbség? Mármint, angolul sem a szövegkörnyezet számít, hanem a csávó meg h kiköpi a fél müzlit, de ha te olvasod még le is kell fordítanod önmagadban. Így meg nem kell.


az, hogy nem beszélsz jól angolul, a te hibád, nem gondolom, hogy ezért a magyar szöveges meméket kell tolni, sajnos eredeti nyelven 10ből 9 viccesebb.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 21 2011 01:13pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 21 2011 08:08pm)
az, hogy nem beszélsz jól angolul, a te hibád, nem gondolom, hogy ezért a magyar szöveges meméket kell tolni, sajnos eredeti nyelven 10ből 9 viccesebb.


Már ne haragudj, de ennek mi köze a nyelvtudáshoz? kár volt felhoznom ezt, mert jönnek a tefélétek és megint én leszek a kőbuta.
Az effajta meméknek annyira egyszerű a szerkezete, hogy képzeld, még énis feltudom fogni.... De épp ebből kifolyólag, nem is érzem meg a hiányát. De elég az offból, befejeztem
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 21 2011 01:15pm
Quote (Vismajor @ Mar 21 2011 08:01pm)
Baromira mondja ki mindenki hogy mekkora foscsi magyarul, de eltudod mondnai mi a különbség? Mármint, angolul sem a szövegkörnyezet számít, hanem a csávó meg h kiköpi a fél müzlit, de ha te olvasod még le is kell fordítanod önmagadban. Így meg nem kell.


próbálj meg egykét kemény dolgot magyarra fordítani, ami angol.

mondok egykét példát: power rangers, batman
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 21 2011 01:15pm
Quote (Vismajor @ 21 Mar 2011 20:13)
Már ne haragudj, de ennek mi köze a nyelvtudáshoz? kár volt felhoznom ezt, mert jönnek a tefélétek és megint én leszek a kőbuta.
Az effajta meméknek annyira egyszerű a szerkezete, hogy képzeld, még énis feltudom fogni.... De épp ebből kifolyólag, nem is érzem meg a hiányát. De elég az offból, befejeztem


nemtudom de én valahogy ha elolvasok valamit angolul azt nem kell még külön átkonvertálni magyarra hogy ez most akkro mit jelenthet, nem kódfejtésnek kéne lennie a nyelvtudásnak, hanem beszélni kell azt
már megint kurvajól megmondtam, nembaj ez bentmarad

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 21 2011 01:15pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 21 2011 01:16pm
Quote (Vismajor @ Mar 21 2011 09:06pm)
Ezt aláírom, de én pont erre az esetre vagyok kíváncsi!


ahogy látom általánosságban írtam,nem erről a képről




Go Back To Magyar Topic List
Prev198991001011022492Next
Add Reply New Topic New Poll