Quote (bbaallaaggee @ Mar 21 2011 08:08pm)
az, hogy nem beszélsz jól angolul, a te hibád, nem gondolom, hogy ezért a magyar szöveges meméket kell tolni, sajnos eredeti nyelven 10ből 9 viccesebb.
Már ne haragudj, de ennek mi köze a nyelvtudáshoz? kár volt felhoznom ezt, mert jönnek a tefélétek és megint én leszek a kőbuta.
Az effajta meméknek annyira egyszerű a szerkezete, hogy képzeld, még énis feltudom fogni.... De épp ebből kifolyólag, nem is érzem meg a hiányát. De elég az offból, befejeztem