d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev198991001011024303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 14 2011 01:54am
gang,nidalee,xin,vagy udyr? :c
armor penes runaim vannak.c
meg attack speed


This post was edited by harcikacsa17 on May 14 2011 02:18am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 14 2011 04:19am
Quote (harcikacsa17 @ 14 May 2011 09:54)
gang,nidalee,xin,vagy udyr? :c
armor penes runaim vannak.c
meg attack speed


gyűjts inkább még IPt és 6,3ks championok közül válogass szvsz

inb4 megvan mind
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 14 2011 04:22am
Quote (H4xooR @ May 14 2011 10:19am)
gyűjts inkább még IPt és 6,3ks championok közül válogass szvsz

inb4 megvan mind


nem még 1 6300-asom sincs
azok közül mit ajánlasz?
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 14 2011 04:27am
Quote (H4xooR @ May 14 2011 12:19pm)
gyűjts inkább még IPt és 6,3ks championok közül válogass szvsz

inb4 megvan mind


Miért ? semmivel se jobbak

Quote (harcikacsa17 @ May 14 2011 09:54am)
gang,nidalee,xin,vagy udyr? :c
armor penes runaim vannak.c
meg attack speed


mind a 4 nagyon jo ,de szerintem gangplanket vagy udyrt vedd ha mar armorpen runaid vannak

This post was edited by championmath on May 14 2011 04:27am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 14 2011 05:52am
Quote (championmath @ 14 May 2011 12:27)
Miért ? semmivel se jobbak



mind a 4 nagyon jo ,de szerintem gangplanket vagy udyrt vedd ha mar armorpen runaid vannak


mert _szerintem_ egy kennen v vlad sokkal funabb,mint pl egy xinzao vagy gangplank

de ez csak az én véleményem

This post was edited by H4xooR on May 14 2011 05:52am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 14 2011 05:56am
Quote (H4xooR @ May 14 2011 11:52am)
mert _szerintem_ egy kennen v vlad sokkal funabb,mint pl egy xinzao vagy gangplank

de ez csak az én véleményem


armorpenes runakhoz noc,vayne,lee sin,ez,rene,mf passzolnak nem?
mf nem tetszik az ki van zárva
melyik lenne jó?:X
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 14 2011 06:23am
Quote (harcikacsa17 @ May 14 2011 01:56pm)
armorpenes runakhoz noc,vayne,lee sin,ez,rene,mf passzolnak nem?
mf nem tetszik az ki van zárva
melyik lenne jó?:X


neked ezek közül egyik se
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 14 2011 09:36am
Kiégtem minden ilyen játékban.. :C
LoL-ban 5 lose sorban, HoN-ban 3 lose egymás után...

Wat 2 do.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 14 2011 09:45am
Quote (Smat @ May 14 2011 05:36pm)
Kiégtem minden ilyen játékban.. :C
LoL-ban 5 lose sorban, HoN-ban 3 lose egymás után...

Wat 2 do.


suicide
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 14 2011 09:47am
1k
Go Back To Magyar Topic List
Prev198991001011024303Next
Add Reply New Topic New Poll