d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev19899100101102122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 3 2011 01:48pm
lebontottam 4 fürdőszobát, a hétvégén...(nemegyedül :)))

This post was edited by kusziyoker on Aug 3 2011 01:49pm
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 3 2011 01:55pm
nincs 10 óra és be vagyok baszva és már itthon vagyok

n1
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Aug 3 2011 01:57pm
Quote (kusziyoker @ 3 Aug 2011 20:48)
lebontottam 4 fürdőszobát, a hétvégén...(nemegyedül :)))


zuztatok az éjszakában
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 3 2011 01:58pm
Quote (Inakwo @ Aug 3 2011 08:57pm)
zuztatok az éjszakában


csak én meg pár haver
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Aug 3 2011 02:43pm
Quote (szabika @ Aug 3 2011 09:58pm)
csak én meg pár haver


na mondd csak, mi a pálya
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Aug 3 2011 03:01pm
Quote (ODDSAC @ Aug 3 2011 10:43pm)
na mondd csak, mi a pálya


ha hívnak menni kell
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 3 2011 03:05pm
Quote (RussianCrockodile @ 3 Aug 2011 20:55)
nincs 10 óra és be vagyok baszva és már itthon vagyok

n1


izomvesztés incoming
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 3 2011 03:16pm
Hétfőig a pincében fogok rohadni, addig nincs rl. :(
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Aug 3 2011 03:32pm
Quote (Smat @ Aug 3 2011 10:16pm)
Hétfőig a pincében fogok rohadni, addig nincs rl. :(


amilyen hülye vagy, én a kutyák közt tartanálak
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 3 2011 04:11pm
Quote (Baleee @ Aug 3 2011 01:56pm)
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/267887_10150247196285758_128567070757_7346703_6687624_n.jpg

Hmmm Dublarian


igazi ír sör van az üstben!
Go Back To Magyar Topic List
Prev19899100101102122Next
Add Reply New Topic New Poll