d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev198991001011022724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 03:51pm
Quote (uberpro123 @ 16 Aug 2010 23:44)
Aki a blizzel spanol üzletben az mit vár? majd a blizz 50-50ben megosztja a hasznot? olol ti sem gondoltátok komolyan..
az meg hogy havidíjassá akarják tenni a codot, szerintem megint a blizz keze van benne.. mi volt/van/lesz havidíjas? ofc wow meg ilyen fos blizzárdos gamek, és mivel már lassan több beleszólása van a blizzardnak az activision játékaiba
ezért ezen már nem is lepődöm meg.


najo ir a faszom tldrt ilyenkor
gtfo
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2010 03:51pm
Quote (uberpro123 @ Aug 16 2010 11:44pm)
Aki a blizzel spanol üzletben az mit vár? majd a blizz 50-50ben megosztja a hasznot? olol ti sem gondoltátok komolyan..
az meg hogy havidíjassá akarják tenni a codot, szerintem megint a blizz keze van benne.. mi volt/van/lesz havidíjas? ofc wow meg ilyen fos blizzárdos gamek, és mivel már lassan több beleszólása van a blizzardnak az activision játékaiba
ezért ezen már nem is lepődöm meg.


:rofl: :rofl: :rofl:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 16 2010 03:57pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 16 2010 09:51pm)
najo ir a faszom tldrt ilyenkor
gtfo


ez

Quote (Saenchai @ Aug 16 2010 09:51pm)
:rofl:  :rofl:  :rofl:


:lol: :lol: :lol:
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2010 04:28pm
nem vettél fel cpt gószt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 05:23pm
Quote (Saenchai @ 17 Aug 2010 00:28)
nem vettél fel cpt gószt


mert mamár mék alszom
majd hólnap felveszlek!
1x elvertem mesht!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
\o/
de aztan lealazott:c
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2010 05:30pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 01:23am)
mert mamár mék alszom
majd hólnap felveszlek!
1x elvertem mesht!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
\o/
de aztan lealazott:c


mehetünk akár 3v3-at is majd :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 05:32pm
Quote (Saenchai @ 17 Aug 2010 01:30)
mehetünk akár 3v3-at is majd :)


meshel akarod boostoltatni magad MI
bazdmeg kb 2v1 volt az előző 2v2-nk
MIRE ODAÉRTEM A UNITJAIMMAL MEGHALT AZ ELLENSÉG:'D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2010 05:42pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 01:32am)
meshel akarod boostoltatni magad MI
bazdmeg kb 2v1 volt az előző 2v2-nk
MIRE ODAÉRTEM A UNITJAIMMAL MEGHALT AZ ELLENSÉG:'D


DE AZÉRT GECIRE RÜHELLEM A MUTALISKEKET :DDDDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 05:42pm
Quote (Saenchai @ 17 Aug 2010 01:42)
DE AZÉRT GECIRE RÜHELLEM A MUTALISKEKET :DDDDDD


wat
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 05:43pm
1k
Go Back To Magyar Topic List
Prev198991001011022724Next
Add Reply New Topic New Poll