Quote (uberpro123 @ 16 Aug 2010 23:44)
Aki a blizzel spanol üzletben az mit vár? majd a blizz 50-50ben megosztja a hasznot? olol ti sem gondoltátok komolyan..
az meg hogy havidíjassá akarják tenni a codot, szerintem megint a blizz keze van benne.. mi volt/van/lesz havidíjas? ofc wow meg ilyen fos blizzárdos gamek, és mivel már lassan több beleszólása van a blizzardnak az activision játékaiba
ezért ezen már nem is lepődöm meg.
najo ir a faszom tldrt ilyenkor
gtfo