Quote (aduin @ 5 Jul 2010 20:17)
Most veszek extrém felhasználásra kerekeket, vélemény?
Kb. 75 kiló vagyok, ehhez mértem nem lehet tömeget spórolni:
Első: Iparis BTS Hc Pro agy, 3/8 os tengellyel
Single Track felni, 26"
36 likas felni- agy => 36db B+ 2,33 mm -es küllő, hozzávaló küllőanyákkal
Hátsó: Iparis BTS Hc Pro singlespeed, kazettás agy, 3/8 -os tengellyel
Sun S-Type felni, 26"
36 likas agy-felni => 36db B+ 2,33 mm -es küllő, hozzávaló küllőanyákkal
Próbáltam halhatatlan kerekeket, olcsón, a tömeg csak másodlagos ezek mellett. Így esett a választásom a BTS agyakra: a legolcsóbb iparis, 3/8 -os tengelyes agyak, a Single Track egy régi, jól bevált felni, előre bőven elég, ráadásul aránylag olcsó, Az S-Type felni pedig annyiban különbözik az MTX -től, hogy nem hegesztett, hanem illesztett, és így kb 3K -val olcsóbb. A B+ küllők tűnnek a legerősebbnek, a nagy átmérőjök miatt, bár lehet találtam volna egy fél ház áráért valami DT -t, ami elvileg jobb, de az biztos nem férne bele a keretbe. Így, befűzés után kb. 32-35 ezer forintba fog kerülni, remélem nagyon meg leszek velük elégedve!
Ezt majd imo xrd megszakérti! Ő itt az extrémes!
Quote (szabika @ 5 Jul 2010 20:17)
Imo ez nem olyan fos út, mint ahol mi voltunk. ^^
Quote (aduin @ 5 Jul 2010 20:21)
elég durva lehetett országúti fékkel
bár végig aszfalt, tehát még véletlenül sem indultam volna montival
Ja és minőségre is jó. ^^