d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev19899100101102410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 5 2010 12:10pm
Quote (Baleee @ Jul 5 2010 06:59pm)
Monti teljesen más, ott drága játék a kerék, főleg ha terepezel meg extrémkedsz. Halálos lehet egy szar felni, vagy külső... ^^ Vagy fék >.< Vagy váz : DDDDDDDDDD


summa summárum, szar a monti ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2010 12:15pm
Quote (szabika @ 5 Jul 2010 20:10)
summa summárum, szar a monti ^^


Azé azon az úton lefelé ahol voltunk gyorsabban lementem volna imo mint outival... :D
Member
Posts: 3,549
Joined: Aug 13 2009
Gold: 26.99
Jul 5 2010 12:17pm
Most veszek extrém felhasználásra kerekeket, vélemény?
Kb. 75 kiló vagyok, ehhez mértem nem lehet tömeget spórolni:

Első: Iparis BTS Hc Pro agy, 3/8 os tengellyel
Single Track felni, 26"
36 likas felni- agy => 36db B+ 2,33 mm -es küllő, hozzávaló küllőanyákkal

Hátsó: Iparis BTS Hc Pro singlespeed, kazettás agy, 3/8 -os tengellyel
Sun S-Type felni, 26"
36 likas agy-felni => 36db B+ 2,33 mm -es küllő, hozzávaló küllőanyákkal

Próbáltam halhatatlan kerekeket, olcsón, a tömeg csak másodlagos ezek mellett. Így esett a választásom a BTS agyakra: a legolcsóbb iparis, 3/8 -os tengelyes agyak, a Single Track egy régi, jól bevált felni, előre bőven elég, ráadásul aránylag olcsó, Az S-Type felni pedig annyiban különbözik az MTX -től, hogy nem hegesztett, hanem illesztett, és így kb 3K -val olcsóbb. A B+ küllők tűnnek a legerősebbnek, a nagy átmérőjök miatt, bár lehet találtam volna egy fél ház áráért valami DT -t, ami elvileg jobb, de az biztos nem férne bele a keretbe. Így, befűzés után kb. 32-35 ezer forintba fog kerülni, remélem nagyon meg leszek velük elégedve!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 5 2010 12:17pm
Quote (Baleee @ Jul 5 2010 07:15pm)
Azé azon az úton lefelé ahol voltunk gyorsabban lementem volna imo mint outival... :D


http://www.youtube.com/watch?v=uwseIy89_fc


itt is útival nyertek, pedig vegyes mezőny indult előszőr :)
Member
Posts: 3,549
Joined: Aug 13 2009
Gold: 26.99
Jul 5 2010 12:21pm
Quote (szabika @ 5 Jul 2010 20:17)
http://www.youtube.com/watch?v=uwseIy89_fc


itt is útival nyertek, pedig vegyes mezőny indult előszőr :)


elég durva lehetett országúti fékkel
bár végig aszfalt, tehát még véletlenül sem indultam volna montival
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 5 2010 12:23pm
Quote (aduin @ Jul 5 2010 07:21pm)
elég durva lehetett országúti fékkel
bár végig aszfalt, tehát még véletlenül sem indultam volna montival


gondolom imádkoztak is rendesen, mert az a fékpofa a hegylábára áthevült/elkopott tutira :lol:
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 5 2010 12:24pm
Quote (szabika @ Jul 5 2010 06:17pm)
http://www.youtube.com/watch?v=uwseIy89_fc


itt is útival nyertek, pedig vegyes mezőny indult előszőr :)


omg de ez országút.. menj ki ''úti''-val hegyre :S
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2010 12:25pm
Quote (aduin @ 5 Jul 2010 20:17)
Most veszek extrém felhasználásra kerekeket, vélemény?
Kb. 75 kiló vagyok, ehhez mértem nem lehet tömeget spórolni:

Első: Iparis BTS Hc Pro agy, 3/8 os tengellyel
        Single Track felni, 26"
        36 likas felni- agy  =>  36db  B+ 2,33 mm -es küllő, hozzávaló küllőanyákkal

Hátsó: Iparis BTS Hc Pro singlespeed, kazettás agy, 3/8 -os tengellyel
          Sun S-Type felni, 26"
          36 likas agy-felni  =>  36db  B+ 2,33 mm -es küllő, hozzávaló küllőanyákkal

Próbáltam halhatatlan kerekeket, olcsón, a tömeg csak másodlagos ezek mellett. Így esett a választásom a BTS agyakra: a legolcsóbb iparis, 3/8 -os tengelyes agyak, a Single Track egy régi, jól bevált felni, előre bőven elég, ráadásul aránylag olcsó, Az S-Type felni pedig annyiban különbözik az MTX -től, hogy nem hegesztett, hanem illesztett, és így kb 3K -val olcsóbb. A B+ küllők tűnnek a legerősebbnek, a nagy átmérőjök miatt, bár lehet találtam volna egy fél ház áráért valami DT -t, ami elvileg jobb, de az biztos nem férne bele a keretbe. Így, befűzés után kb. 32-35 ezer forintba fog kerülni, remélem nagyon meg leszek velük elégedve!


Ezt majd imo xrd megszakérti! Ő itt az extrémes!


Quote (szabika @ 5 Jul 2010 20:17)
http://www.youtube.com/watch?v=uwseIy89_fc


itt is útival nyertek, pedig vegyes mezőny indult előszőr :)


Imo ez nem olyan fos út, mint ahol mi voltunk. ^^

Quote (aduin @ 5 Jul 2010 20:21)
elég durva lehetett országúti fékkel
bár végig aszfalt, tehát még véletlenül sem indultam volna montival


Ja és minőségre is jó. ^^
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 5 2010 12:29pm
megjavítottam a bringámat, cseréltem rajta fékpofikat,meg láncot. :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 5 2010 12:29pm
ezer
Go Back To Magyar Topic List
Prev19899100101102410Next
Add Reply New Topic New Poll