Quote (A122 @ 8 Jan 2012 01:40)
http://www.youtube.com/watch?v=KBg4TtjFmso
faszért nem folytatták, legjobb sorozat volt

amikor ezt a sorozatot láttam haveromnál, elgondolkoztam, hogy ezen a szellemi fogyatékosokon kívül biztos, hogy nem röhög senki.
ezek szerint tévedtem.
Quote (Fej @ 9 Jan 2012 10:32)
el is felejtetettem h van ez a sorozat, par reszt elcsiptem a tv-ben es azok mindig bejottek, sztem le is toltom az elso evadot es ramegyek
mit lehet ebben szeretni?
valami pusztulat a színészi játék, nem beszélve annak a dagadtnak a szerepléséről és a nagyszerű vicceiről, meg a főszereplő is olyan, mintha valami fogyatékos lenne.
ez egy olyan sorozat, amivel csúnyán fel lehet kúrni az agyam.
bár ezek szerint embere válogatja.
This post was edited by TouchCow on Jan 9 2012 03:00am