d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev198991001011021141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 9 2012 02:58am
Quote (A122 @ 8 Jan 2012 01:40)
http://www.youtube.com/watch?v=KBg4TtjFmso

faszért nem folytatták, legjobb sorozat volt :(


amikor ezt a sorozatot láttam haveromnál, elgondolkoztam, hogy ezen a szellemi fogyatékosokon kívül biztos, hogy nem röhög senki.

ezek szerint tévedtem.

Quote (Fej @ 9 Jan 2012 10:32)
el is felejtetettem h van ez a sorozat, par reszt elcsiptem a tv-ben es azok mindig bejottek, sztem le is toltom az elso evadot es ramegyek


mit lehet ebben szeretni?
valami pusztulat a színészi játék, nem beszélve annak a dagadtnak a szerepléséről és a nagyszerű vicceiről, meg a főszereplő is olyan, mintha valami fogyatékos lenne.

ez egy olyan sorozat, amivel csúnyán fel lehet kúrni az agyam.
bár ezek szerint embere válogatja.

This post was edited by TouchCow on Jan 9 2012 03:00am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 9 2012 03:05am
Quote (TouchCow @ Jan 9 2012 09:58am)
amikor ezt a sorozatot láttam haveromnál, elgondolkoztam, hogy ezen a szellemi fogyatékosokon kívül biztos, hogy nem röhög senki.

ezek szerint tévedtem.



mit lehet ebben szeretni?
valami pusztulat a színészi játék, nem beszélve annak a dagadtnak a szerepléséről és a nagyszerű vicceiről, meg a főszereplő is olyan, mintha valami fogyatékos lenne.

ez egy olyan sorozat, amivel csúnyán fel lehet kúrni az agyam.
bár ezek szerint embere válogatja.


igen, tenyleg olyan mintha fogyatékos lenne, nincs is ezzel baj, ilyen a stilusa a sorozatnak, ez egy kibaszott mese, egy bugyuta vigjatek,
ne keresd mar benne a realitast, vagy a racionalisan gondolkodo foszereplot

This post was edited by Fej on Jan 9 2012 03:06am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 9 2012 03:13am
Quote (TouchCow @ 9 Jan 2012 10:58)
amikor ezt a sorozatot láttam haveromnál, elgondolkoztam, hogy ezen a szellemi fogyatékosokon kívül biztos, hogy nem röhög senki.

ezek szerint tévedtem.



mit lehet ebben szeretni?
valami pusztulat a színészi játék, nem beszélve annak a dagadtnak a szerepléséről és a nagyszerű vicceiről, meg a főszereplő is olyan, mintha valami fogyatékos lenne.

ez egy olyan sorozat, amivel csúnyán fel lehet kúrni az agyam.
bár ezek szerint embere válogatja.


az a dagadt egy hihetetlenül jó színészi játékot ad elő, ha te ezt te nem látod meg, szerintem veled van a probléma. én is imádtam az earl-t, viszont az utolsó évad rettentő gyenge lett, úgyhogy a kaszát simán megértem.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 9 2012 05:41am
tegnap megnéztem a waczak szálló összes részét (Fawlty Towers) és jó volt és aki nem szereti az buzi meg aki nem látta az is buzi
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 9 2012 05:44am
Quote (bbaallaaggee @ 9 Jan 2012 12:41)
tegnap megnéztem a waczak szálló összes részét (Fawlty Towers) és jó volt és aki nem szereti az buzi meg aki nem látta az is buzi


aki nem látta az sw-t se a lotrt,az meg már Twilight fan
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Jan 9 2012 06:40am
Quote (bbaallaaggee @ Jan 9 2012 12:41pm)
tegnap megnéztem a waczak szálló összes részét (Fawlty Towers) és jó volt és aki nem szereti az buzi meg aki nem látta az is buzi


sry de aki nem látta az swt vagy a lotrt az meg pl nem is ember
na nem mintha eddig ugy gondoltam volna, hogy emberi lény vagy, csak megjegyeztem

inb4 bence szia szil!!

This post was edited by lakatosmegatron on Jan 9 2012 06:40am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 9 2012 06:47am
Quote (lakatosmegatron @ 9 Jan 2012 14:40)
sry de aki nem látta az swt vagy a lotrt az meg pl nem is ember
na nem mintha eddig ugy gondoltam volna, hogy emberi lény vagy, csak megjegyeztem

inb4 bence szia szil!!


Szevasz Sylke!
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Jan 9 2012 06:59am
Quote (ecneB @ Jan 9 2012 01:47pm)
Szevasz Sylke!


de te melek vagy?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 9 2012 07:21am
Quote (lakatosmegatron @ 9 Jan 2012 13:40)
sry de aki nem látta az swt vagy a lotrt az meg pl nem is ember
na nem mintha eddig ugy gondoltam volna, hogy emberi lény vagy, csak megjegyeztem

inb4 bence szia szil!!


rák
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 9 2012 07:21am
get
Go Back To Magyar Topic List
Prev198991001011021141Next
Add Reply New Topic New Poll