d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev198991001011021887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 10 2009 11:45pm
Quote (Aston @ Tue, Aug 11 2009, 12:32am)
sztm. ez hülyeség. a trial 10 napja kötve hiszem, hogy hozzáadódna a 30 naphoz.
10 napot letolja és utána upgradeljen sztm. vagy ahogy érzitekk.


pedig de, 10nap trial,+ 30 nap alap wow, és utanna kell gc vagy fizetni bank kártyárol, de sztem nem éri meg aza 10 nap... nincs ah ,trade,stb....
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 11 2009 01:17am
hmm meik fly pointot nem vettem fel?:S barrensböl akarok desolacebe repülni... (alli)

már felvettem 1-et ashenvalebe is de igyse jo :S stonetalonba van allis?
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Aug 11 2009 02:01am
Quote (Aston @ Tue, 11 Aug 2009, 02:32)
sztm. ez hülyeség. a trial 10 napja kötve hiszem, hogy hozzáadódna a 30 naphoz.
10 napot letolja és utána upgradeljen sztm. vagy ahogy érzitekk.


dede. regelsz trialt, utána kapásbol beírod a wow kulcsot és akkor van 40 napod. és akkor az első 10 napot sem trialként kezeli, hanem már abban is tudsz mindent csinálni limitáció nélkül. én is ezt csináltam. bár nem az első nap upgradeltem, hanem kb a 4-5. napon, mert akkor vettem meg. szóval ha együtt betolod azt, hogy trial+wow kulcs+bc trial+bc kulcs = 50 nap és a bc-ben sincsenek megkötések.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 12 2009 07:20am
Quote (Tommy_hun @ Tue, 11 Aug 2009, 09:17)
hmm meik fly pointot nem vettem fel?:S barrensböl akarok desolacebe repülni... (alli)

már felvettem 1-et ashenvalebe is de igyse jo :S stonetalonba van allis?


fel kell venni Feralas fpket is csak úgy megy (lehet nem kell mindkettő, de Thalanaar tuti, keleten)
Barrensből csak dél felől tudsz Desolaceba menni
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 12 2009 08:05am
Quote (Hellmarch @ Wed, Aug 12 2009, 01:20pm)
fel kell venni Feralas fpket is csak úgy megy (lehet nem kell mindkettő, de Thalanaar tuti, keleten)
Barrensből csak dél felől tudsz Desolaceba menni


kk már megvan 42n hova mennyek? tanaris,duskwallow,feralas? (stv kész)
am az igaz hogy 52 felé av annyira sok expet ad hogy kb fél ora 1 lvl?
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 12 2009 09:12am
Quote (Tommy_hun @ Wed, 12 Aug 2009, 16:05)
kk már megvan 42n hova mennyek? tanaris,duskwallow,feralas? (stv kész)
am az igaz hogy 52 felé av annyira sok expet ad hogy kb fél ora 1 lvl?


tanarist csináld meg és ha nem vagy 50 akkor feralas, 50 után meg ungoro
avban 70 felett jó az xp addig nem próbáltam
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 12 2009 09:17am
Quote (Hellmarch @ Wed, 12 Aug 2009, 17:12)
tanarist csináld meg és ha nem vagy 50 akkor feralas, 50 után meg ungoro
avban 70 felett jó az xp addig nem próbáltam


holvan av,tell me the truth
Member
Posts: 638
Joined: Dec 17 2008
Gold: 32.01
Aug 12 2009 09:19am
Quote (H4xooR @ Wed, Aug 12 2009, 03:17pm)
holvan av,tell me the truth


Alterac mountains
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 12 2009 09:20am
Quote (Karan @ Wed, 12 Aug 2009, 17:19)
Alterac mountains


t4i
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 12 2009 09:59am


leszedtem egy leveling guidot, kurva jó...

természetesen 50 dollárért vettem meg, ha kell valakinek akkor pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev198991001011021887Next
Add Reply New Topic New Poll