d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev198991001011024114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 2 2008 08:59am
Quote (beni @ Wed, 2 Jul 2008, 15:56)
Bossok nekem sem tetszettek annyira. Főleg, hogy olyan rohadt nagyok, hogy fene se hiszi el hogy a kis pöttöm barbival le lehet őket csapni smile.gif
Viszont az animáció, ahogy széttépte az egyik karaktert az n1 volt


milyen jó lehet az HCban közelharcos karakterrel... rolleyes.gif
már ha az egy olyan támadás, amit x%-ban használ a boss, és azonnal öl, és nem csak egy bónuszanimáció, ha a karakternek már kevesebb, mint 1 hit-nyi HP-ja van, és megcsapja a szörny.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 08:59am
Quote (beni @ Wed, 2 Jul 2008, 16:56)
Bossok nekem sem tetszettek annyira. Főleg, hogy olyan rohadt nagyok, hogy fene se hiszi el hogy a kis pöttöm barbival le lehet őket csapni smile.gif
Viszont az animáció, ahogy széttépte az egyik karaktert az n1 volt


Ez a pöttöm barbi szerintem nem volt olyan low biggrin.gif

Nem valószínű, hogy így darálta volna a hídon azt a fél perces monster-rush-t,
és az sem, hogy a manája (vagy mi a g.ci) ennyire bírta volna biggrin.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 09:01am
Quote (bajcli @ Wed, Jul 2 2008, 03:59pm)
milyen jó lehet az HCban közelharcos karakterrel... rolleyes.gif
már ha az egy olyan támadás, amit x%-ban használ a boss, és azonnal öl, és nem csak egy bónuszanimáció, ha a karakternek már kevesebb, mint 1 hit-nyi HP-ja van, és megcsapja a szörny.


Ilyen lehetne benne, hehe : )

Hellmodeban legalábbis

(najó szar lenne)

This post was edited by beni on Jul 2 2008 09:01am
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 2 2008 09:03am
Quote (Anarkin @ Wed, 2 Jul 2008, 16:59)
Ez a pöttöm barbi szerintem nem volt olyan low biggrin.gif

Nem valószínű, hogy így darálta volna a hídon azt a fél perces monster-rush-t,
és az sem, hogy a manája (vagy mi a g.ci) ennyire bírta volna biggrin.gif


a with doki zombie wallja ~15öt sebez, mégis feküdt tőle minden
szerintem csak odaadták a karaktereknek a high skilleket és bemutatták őket low mobokon
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Jul 2 2008 09:05am
Quote (beni @ Wed, Jul 2 2008, 03:56pm)
Bossok nekem sem tetszettek annyira. Főleg, hogy olyan rohadt nagyok, hogy fene se hiszi el hogy a kis pöttöm barbival le lehet őket csapni smile.gif
Viszont az animáció, ahogy széttépte az egyik karaktert az n1 volt


animáció nekemis bejött smile.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 09:05am
Quote (Szerintem @ Wed, Jul 2 2008, 04:03pm)
a with doki zombie wallja ~15öt sebez, mégis feküdt tőle minden
szerintem csak odaadták a karaktereknek a high skilleket és bemutatták őket low mobokon


Az a zombi fal pöpec volt : D

This post was edited by beni on Jul 2 2008 09:05am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 2 2008 09:14am
vennem kell 1 uj gepet sad.gif
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 09:16am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, 2 Jul 2008, 17:14)
vennem kell 1 uj gepet sad.gif


Nem kell senkinek semmim 43 fg-ért sad.gif

Az élet problémái sad.gif
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Jul 2 2008 09:23am
Quote (ScooleRpety @ Wed, Jul 2 2008, 02:16pm)
én is lehet viszont annyit akarok megtudni hogy havidías lesz vagy sem? :S


Ehhez annyit írnék, amit haverom mondott (aki mellesleg sokat wowozott), hogy nem valószínű, hogy fizetős lesz,
mert ezzel választás elé állítanák a játékosokat. Gondolom sok wowos is legalább ki fogja próbálni, meg fogja venni a D3-at.
Ha fizetni kellene ezért is, sok ember gondban lenne, 2 játékot fizetni/játszani egyszerre? Necces. smile.gif
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Jul 2 2008 09:35am
Quote (Szerintem @ Wed, Jul 2 2008, 04:03pm)
a with doki zombie wallja ~15öt sebez, mégis feküdt tőle minden
szerintem csak odaadták a karaktereknek a high skilleket és bemutatták őket low mobokon


szerintem is, high skilleket kipróbálták normál fokozaton.. feltéve ha ittis norm nm hell rendszer van smile.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev198991001011024114Next
Closed New Topic New Poll