Quote (ScooleRpety @ Wed, Jul 2 2008, 02:16pm)
én is lehet viszont annyit akarok megtudni hogy havidías lesz vagy sem? :S
Ehhez annyit írnék, amit haverom mondott (aki mellesleg sokat wowozott), hogy nem valószínű, hogy fizetős lesz,
mert ezzel választás elé állítanák a játékosokat. Gondolom sok wowos is legalább ki fogja próbálni, meg fogja venni a D3-at.
Ha fizetni kellene ezért is, sok ember gondban lenne, 2 játékot fizetni/játszani egyszerre? Necces.