d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev19899100101102162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 28 2009 05:52am
Quote (Khupak @ Sat, Feb 28 2009, 11:37am)
kb. 150-154 körüli részeknél jött ki a film , ott még nem volt annyira jani a maszkkal


Hi L ohmy.gif
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2009 05:53am
Quote (kopek66 @ Sat, Feb 28 2009, 11:51am)
mert az fillér volt, nem tartozik az eredeti történethez

fillér?, akkor a bountos sztori is fillér volt?ohmy.gif
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Feb 28 2009 05:55am
Quote (jspogmg @ Sat, Feb 28 2009, 01:53pm)
fillér?, akkor a bountos sztori is fillér volt?ohmy.gif


aszem igen (nem mondom 100%-ra mert akkor még nem olvastam a mangát, de 95% hogy az is az volt ^^)
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2009 05:56am
Quote (kopek66 @ Sat, Feb 28 2009, 11:55am)
aszem igen (nem mondom 100%-ra mert akkor még nem olvastam a mangát, de 95% hogy az is az volt ^^)


a manga miben más? azonkívül hogy olvasni kell.. nincsenek benne a fillérek?
Member
Posts: 15,106
Joined: Sep 24 2006
Gold: 12,666.00
Feb 28 2009 05:57am
Quote (Anamy @ Sat, 28 Feb 2009, 12:52)
Hi L ohmy.gif


hi Gaara / aranyos macsek
Member
Posts: 15,106
Joined: Sep 24 2006
Gold: 12,666.00
Feb 28 2009 05:59am
Quote (jspogmg @ Sat, 28 Feb 2009, 12:56)
a manga miben más? azonkívül hogy olvasni kell.. nincsenek benne a fillérek?


A Bountes részek,az Amagai-os részek mind mind filler volt,meg van elhintve is egy-két filler rész,pl. ami legutóbb volt hogy fociznak...no comment

a mangába sosincs filler,anime-ban azért van hogy ne érje utol a történet a mangát
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Feb 28 2009 06:00am
Quote (jspogmg @ Sat, Feb 28 2009, 01:56pm)
a manga miben más? azonkívül hogy olvasni kell.. nincsenek benne a fillérek?


pontosan
én egy kicsit megbántam hogy elkezdtem olvasni, így mindig tudom előre hogy mi fog történni, naruto mangát abba is hagyom imo mert az kb 1-1.5 évvel jár az anime előtt ~~ (most nagyon brutál dolgok történnek ott biggrin.gif)
bleachben azért nincs ekkora szakadék a 2 között
Quote (b_daniel @ Sat, Feb 28 2009, 02:00pm)
a manga abban más hogy hátulról kell előrefelé olvasni


ja igen jobb felülről kell kezdeni és balra haladva olvasni először kicsit furcsának tünhet ^^

This post was edited by kopek66 on Feb 28 2009 06:01am
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Feb 28 2009 06:00am
Quote (jspogmg @ Sat, Feb 28 2009, 11:56am)
a manga miben más? azonkívül hogy olvasni kell.. nincsenek benne a fillérek?


a manga abban más hogy hátulról kell előrefelé olvasni
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2009 06:02am
Quote (kopek66 @ Sat, Feb 28 2009, 12:00pm)
pontosan
én egy kicsit megbántam hogy elkezdtem olvasni, így mindig tudom előre hogy mi fog történni, naruto mangát abba is hagyom imo mert az kb 1-1.5 évvel jár az anime előtt ~~ (most nagyon brutál dolgok történnek ott biggrin.gif)
bleachben azért nincs ekkora szakadék a 2 között


bleach mangát hol tudnék magyarul olvasgatni? mer azmég oké hogy angol felirattal nézem az animet viszont igy külön olvasni nemnagyon tudnám a mangát
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Feb 28 2009 06:09am
Quote (jspogmg @ Sat, Feb 28 2009, 02:02pm)
bleach mangát hol tudnék magyarul olvasgatni? mer azmég oké hogy angol felirattal nézem az animet viszont igy külön olvasni nemnagyon tudnám a mangát


http://bleach-anime.gportal.hu/
itt elsőre ránézésre minden rész megvan

én www.onemanga.com-on szoktam angolul olvasni (nemtudom kivárni az 1-2 napot míg lefordítják rofl.gif )
Go Back To Magyar Topic List
Prev19899100101102162Next
Add Reply New Topic New Poll