Quote (jspogmg @ Sat, Feb 28 2009, 01:56pm)
a manga miben más? azonkívül hogy olvasni kell.. nincsenek benne a fillérek?
pontosan
én egy kicsit megbántam hogy elkezdtem olvasni, így mindig tudom előre hogy mi fog történni, naruto mangát abba is hagyom imo mert az kb 1-1.5 évvel jár az anime előtt ~~ (most nagyon brutál dolgok történnek ott

)
bleachben azért nincs ekkora szakadék a 2 között
Quote (b_daniel @ Sat, Feb 28 2009, 02:00pm)
a manga abban más hogy hátulról kell előrefelé olvasni
ja igen jobb felülről kell kezdeni és balra haladva olvasni először kicsit furcsának tünhet ^^
This post was edited by kopek66 on Feb 28 2009 06:01am