d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev19899100101102232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 28 2009 07:51am
Annyit azért megjegyeznék, hogy mindig ajánlott áttölteni a képeket, ha nem 100% trusted oldalról akarjátok linkelni (2 gyenge példa: blizzard, microsoft).

Én is azt szoktam, 1 percet megér áttölteni.

Quote (GoreKnight9 @ Sat, 28 Feb 2009, 14:54)
tudjuk hogy ezt csak azért postoltad hogy te nyisd meg a 100. oldalt
smile.gif


Page 40 of 40

This post was edited by Anarkin on Feb 28 2009 07:55am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 28 2009 07:54am
Quote (Anarkin @ Sat, 28 Feb 2009, 14:51)
Annyit azért megjegyeznék, hogy mindig ajánlott áttölteni a képeket, ha nem 100% trusted oldalról akarjátok linkelni (2 gyenge példa: blizzard, microsoft).

Én is azt szoktam, 1 percet megér áttölteni.


tudjuk hogy ezt csak azért postoltad hogy te nyisd meg a 100. oldalt
smile.gif
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 28 2009 08:37pm
blood1343
Gyors válaszÚjnak jelölésTovábbításVálaszTörlés
Sun, 1 Mar 2009, 02:27
Csoport: Members
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: Feb 20 2009
Kapcsolat: [User is online]
Gold: 0.00
Kereskedő: Not Rated
Figyelm.: 0%

plz donate i begin on jsp need help plz



Ezeket hol a gecibe lehet reportolni?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 28 2009 08:41pm
Quote (Oberon_os @ Sun, 1 Mar 2009, 03:37)
blood1343
Gyors válaszÚjnak jelölésTovábbításVálaszTörlés
Sun, 1 Mar 2009, 02:27
Csoport: Members
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: Feb 20 2009
Kapcsolat: [User is online]
Gold: 0.00
Kereskedő: Not Rated
Figyelm.: 0%

plz donate i begin on jsp need help plz


Ezeket hol a gecibe lehet reportolni?


Where Do I Have To Report If..?

Quote
...Someone Is Begging For Forum Gold Via PM?
Junior Moderator


Személy szerint én csak azt szoktam, hogy megmondom nekik, hogy hagyják abba ezt a viselkedést, vagy warn-t kapnak.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Feb 28 2009 09:05pm
Quote (Anarkin @ Sun, 1 Mar 2009, 04:41)
Where Do I Have To Report If..?



Személy szerint én csak azt szoktam, hogy megmondom nekik, hogy hagyják abba ezt a viselkedést, vagy warn-t kapnak.


Ehh... milyen kemények lettünk mostanában. rofl.gif
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Mar 2 2009 05:34am
ha huf ért veszek fgt paultól akkor kapok csillagot is vagy ez hogyisvan ?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Mar 2 2009 05:39am
Quote (b_daniel @ Mon, 2 Mar 2009, 13:34)
ha huf ért veszek fgt paultól akkor kapok csillagot is vagy ez hogyisvan ?


Igen. Ha FG-t veszel paypalon keresztül akkor automatikusna érkezik az FG és a csillagod is.
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Mar 2 2009 05:40am
Quote (b_daniel @ Mon, 2 Mar 2009, 12:34)
ha huf ért veszek fgt paultól akkor kapok csillagot is vagy ez hogyisvan ?


Hogy Lajot idézzem:

Quote
De HUFot ne küldj neki, mert azt se tudja mi az.


Dollárt lehet csak küldeni neki, ami érthető sztem.
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Mar 2 2009 05:42am
Quote (Zayl @ Mon, Mar 2 2009, 11:40am)
Hogy Lajot idézzem:



Dollárt lehet csak küldeni neki, ami érthető sztem.


úgyakartam írni csak nemtudom biggrin.gif paypalra gondoltam
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Mar 2 2009 05:44am
Quote (b_daniel @ Mon, 2 Mar 2009, 13:42)
úgyakartam írni csak nemtudom biggrin.gif paypalra gondoltam


Paypal egyből átváltja a HUF-ot $-ra és látod is mennyi az a bizonyos összeg HUF-ban.
De elsőnek 5 $ kell DONOLNOD amiért nem kapsz FG-t. Ezekután már tudsz FG-t venni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19899100101102232Next
Closed New Topic New Poll