Quote (TassassinHc @ 18 Jun 2015 20:11)
Kibaszottul lusta vagyok.
Mindjárt felszívom magamat és kimegyek kettlebellezni.
Ha már.. valaki használ még Kettle bellt közületek?
mi azzal toljuk, nagyon jó cucc, rengeteg gyakorlat van rá
csak nagyon sok idő elsajátítani a technikákat rendesen, meg hozzá kell erősödni ahhoz, hogy normálisan tudd csinálni, viszont ha már mennek az alapok akkor kibaszott jó
azt szeretem benne, hogy _minden_ testrészed erősíti, minden izmot igénybe vesz és bellezés utáni nap kb. minden porcikámban izomláz van, ott is, ahol soha nem volt még.
mi a fegyencedzést/streetworkoutot keverjük a bellel és így nagyon jó