d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19889899909919921257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2015 10:09am
Quote (Namechange @ Jun 18 2015 04:07pm)
jólvan ezentúl több képet nem postolok :D
én legalább szállítom a kontentet amíg ti csak arra veritek az arcotokat ha lestat felett törhetitek a pálcát :D
gl


most ezen nem kell megsértődni, csak tényleg semmi értelme hetente képet postolni
vagy legalább ahogy máté mondta, ugyan abban a pozícióban, hónap végén összevágod és berakod
de ha most csak miattam sértődtél meg, akkor csináld nyugodtan így tovább, úgy is alig járok ide, nem fogok még egyszer "beszólni" emiatt
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 18 2015 10:09am
Quote (Namechange @ Jun 18 2015 05:07pm)
jólvan ezentúl több képet nem postolok :D
én legalább szállítom a kontentet amíg ti csak arra veritek az arcotokat ha lestat felett törhetitek a pálcát :D
gl


meloban mar be sem jovok ebbe a topicba mert meg azthiszik melegparkereso vagy valami
Member
Posts: 44,286
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Jun 18 2015 10:11am
Quote (llllllllllll @ 18 Jun 2015 18:09)
most ezen nem kell megsértődni, csak tényleg semmi értelme hetente képet postolni
vagy legalább ahogy máté mondta, ugyan abban a pozícióban, hónap végén összevágod és berakod
de ha most csak miattam sértődtél meg, akkor csináld nyugodtan így tovább, úgy is alig járok ide, nem fogok még egyszer "beszólni" emiatt


semmi probléma, nem sértődtem meg, több kell ahhoz
majd egy év múlva postolok


btw csináltam protein pancaket ma
4 tojás 30 gramm protein 2 banán 4 kanál zab
isteni kurva finom lett :D
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 18 2015 12:11pm
Kibaszottul lusta vagyok.

Mindjárt felszívom magamat és kimegyek kettlebellezni.

Ha már.. valaki használ még Kettle bellt közületek?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Jun 18 2015 01:42pm
Quote (TassassinHc @ 18 Jun 2015 19:11)
Kibaszottul lusta vagyok.

Mindjárt felszívom magamat és kimegyek kettlebellezni.

Ha már.. valaki használ még Kettle bellt közületek?



En nem. De sokan dicsérik. Szóval valamire biztos jo.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 18 2015 01:43pm
Quote (TassassinHc @ 18 Jun 2015 20:11)
Kibaszottul lusta vagyok.

Mindjárt felszívom magamat és kimegyek kettlebellezni.

Ha már.. valaki használ még Kettle bellt közületek?


en ugyan nem hasznalom de van egy ismerosom aki imadja, mar ilyen 35 kilos szarral tolja, elegge ki van baszva a srac ugyhogy biztos jo
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 19 2015 08:00am


meztelenül kellett volna de szégyellős vagyok

This post was edited by fahrii on Jun 19 2015 08:01am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 19 2015 08:08am
Quote (TassassinHc @ 18 Jun 2015 20:11)
Kibaszottul lusta vagyok.

Mindjárt felszívom magamat és kimegyek kettlebellezni.

Ha már.. valaki használ még Kettle bellt közületek?


mi azzal toljuk, nagyon jó cucc, rengeteg gyakorlat van rá
csak nagyon sok idő elsajátítani a technikákat rendesen, meg hozzá kell erősödni ahhoz, hogy normálisan tudd csinálni, viszont ha már mennek az alapok akkor kibaszott jó
azt szeretem benne, hogy _minden_ testrészed erősíti, minden izmot igénybe vesz és bellezés utáni nap kb. minden porcikámban izomláz van, ott is, ahol soha nem volt még.

mi a fegyencedzést/streetworkoutot keverjük a bellel és így nagyon jó
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 19 2015 08:26am
Quote (fahrii @ 19 Jun 2015 16:00)
http://oi60.tinypic.com/11vktcj.jpg

meztelenül kellett volna de szégyellős vagyok


undoritó
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 19 2015 08:33am
Quote (fahrii @ Jun 19 2015 03:00pm)
http://oi60.tinypic.com/11vktcj.jpg

meztelenül kellett volna de szégyellős vagyok


arra meg nem gondoltal hogy atoperaltasd magad nove?

edzenel seggre/combra, tovabbra is jol neznel ki de nem lenne gondod a parkeresessel

szinesebb lenne az eleted
Go Back To Magyar Topic List
Prev19889899909919921257Next
Add Reply New Topic New Poll