Quote (llllllllllll @ 18 Jun 2015 17:12)
most nem flamelésből vagy akármi, de tényleg minden héten postolni kell egy képet?
szerinted egy hét alatt mennyi változás történik?
bőven elég lenne 3 havonta, fél évente szerintem
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2015 17:14)
kérlek ne vedd el a heti fap materialomat
de egyébként ha minden héten postolsz képet, akkor lehetne ugyanott ugyanabban a pozícióban, és akkor legalább tényleg lenne értelme mert lehetne látni a fejlődést. így max fészbukra lenne érné meg postolni, mert ott vannak csajok is akik lehet hogy rádvetik magukat emiatt
mindkettőben van igazság
btw normális ember nem tesz ki ilyen képet faszbukra