d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19869879889899901257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 11 2015 04:28pm
Quote (RRC @ 12 Jun 2015 00:26)
pultos csaj azért odabaszott


velem kibaszott köcsög
régen próbált nálam nyitni, mondta a faszságait, meg viccelődött
de ignoráltam azóta meg ott baztat ahol tud
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 12 2015 12:48am
Quote (fahrii @ 12 Jun 2015 00:28)
velem kibaszott köcsög
régen próbált nálam nyitni, mondta a faszságait, meg viccelődött
de ignoráltam azóta meg ott baztat ahol tud


mert rajott hogy buzi vagy
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 13 2015 12:34am
Raragasztottak a benchnel a rudra hogy 20,8 kg, en meg egesz vegig azt hittem hogy csak 20.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Jun 13 2015 02:18am
Quote (Karan2_Returned @ 13 Jun 2015 07:34)
Raragasztottak a benchnel a rudra hogy 20,8 kg, en meg egesz vegig azt hittem hogy csak 20.



Nemar :D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Jun 16 2015 11:01am


Szerintetek tömegel?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 16 2015 11:04am
Quote (Psyclon @ 16 Jun 2015 19:01)


jol megy neki
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 16 2015 12:12pm
Quote (Psyclon @ 16 Jun 2015 19:01)


:DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 17 2015 01:15am
Quote (Psyclon @ Jun 16 2015 07:01pm)


Biztos ő is fél, hogy sok izmot vesztene diétával
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 18 2015 06:08am
Nekiállok újra a húzodzkodós edzésnek, de mivel már kibaszottul öreg vagyok (31), gondoltam rá, hogy kéne szedni valami porc / izületvédőt, mert a szokásos bemelegítés lehet nem lesz elég.

Jelenleg pihenés nélkül 20-23 szabályos húzodzkodás megy (vállszélességnél kb 10cm-el szélesebb fogás, tenyér kifele néz).

Szóval ki mit tesz izületei védelmének érdekében illetve Richtofit-ről mik a vélemények, van-e jobb cucc nála?

Tápkiegnek izületeim erősítésére ezt néztem ki elsőnek:

http://shop.biotechusashop.hu/izuletjavitok/glucosamine_500___60_kapszula_195
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 18 2015 06:57am
Quote (ace07 @ 18 Jun 2015 13:08)
Nekiállok újra a húzodzkodós edzésnek, de mivel már kibaszottul öreg vagyok (31), gondoltam rá, hogy kéne szedni valami porc / izületvédőt, mert a szokásos bemelegítés lehet nem lesz elég.

Jelenleg pihenés nélkül 20-23 szabályos húzodzkodás megy (vállszélességnél kb 10cm-el szélesebb fogás, tenyér kifele néz).

Szóval ki mit tesz izületei védelmének érdekében illetve Richtofit-ről mik a vélemények, van-e jobb cucc nála?

Tápkiegnek izületeim erősítésére ezt néztem ki elsőnek:

http://shop.biotechusashop.hu/izuletjavitok/glucosamine_500___60_kapszula_195


Az nem szar.

Egy ismerős a "Puritans Pride" cuccokra esküszik.
A vitamin komplexuk nekem bevállt, hogy ízülevédő van-e, azt nem tudom, de érdemes megnézni a cuccaikat

/e:
http://m.puritan.com/joint-support-062?icid=ros-_-vhmobilenav-_-joint

This post was edited by TassassinHc on Jun 18 2015 06:58am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19869879889899901257Next
Add Reply New Topic New Poll