d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19859869879889891257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 11 2015 04:58am
Quote (Namechange @ 11 Jun 2015 11:50)


ezen a kepen otezerszer jobban nezel ki mint valami 1 honappal ezelottin
namechange pls
Member
Posts: 44,286
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Jun 11 2015 05:07am
Ittvan filter nelkul
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 11 2015 06:06am
Quote (Namechange @ 11 Jun 2015 12:07)


Cg!
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 11 2015 06:47am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 11 2015 08:38am)
szerintem meg mindenki tudja hogy nem

melegitsel be rendesen(nem 5 perc kozepiskolai gimnasztika) es figyelj arra amit csinalsz

nem kell semmi komolyra gondolni de par evig birkoztam/versenyeztem es ott sem voltak ilyen serulesek ahol 120 kilos emberek dobaltak egymast


Hüje vagy nem érted hogy 5 ki lós sújtól meg húzódikol a hátad?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 11 2015 08:41am
Quote (anyd @ Jun 11 2015 01:47pm)
Hüje vagy nem érted hogy 5 ki lós sújtól meg húzódikol a hátad?


majd keresek ra egy kurat hogy megerosodjek

remelem talalok olyan nevut amit nem tudok elsore kiolvasni
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 11 2015 12:32pm
Tfw, ki akartam menni edzeni, de kellemetlenül éhes voltam. Ettem egy kevés kekszet, egy banánt és egy fél pohár tejet megittam.
20 perc telt el, épp venném fel a cipőmet, erre el kell mennem fosni.

Olyan szomorú vagyok.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 11 2015 01:11pm
a mult heti felmaraton ota szar a terdem, de most elmentem tekerni egyet, mert bringazas kozbe nem faj, es lenyomtam 40 km-t
alig faradtam el :|
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 11 2015 01:15pm
Quote (Taszilo.^ @ 11 Jun 2015 21:11)
a mult heti felmaraton ota szar a terdem, de most elmentem tekerni egyet, mert bringazas kozbe nem faj, es lenyomtam 40 km-t
alig faradtam el :|


sm0k3 w33d 3v3ryd4y
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 11 2015 03:07pm
tfw majdnem behánytam karozás közben
ez a 3-1es szisztéma eléggé kibaszott beteg
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 11 2015 04:26pm
Quote (fahrii @ 11 Jun 2015 23:07)
tfw majdnem behánytam karozás közben
ez a 3-1es szisztéma eléggé kibaszott beteg


pultos csaj azért odabaszott
Go Back To Magyar Topic List
Prev19859869879889891257Next
Add Reply New Topic New Poll