d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev19859869879889891468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jun 20 2018 12:28am
Quote (rapiddani @ Jun 20 2018 07:56am)
jó is a maga legszarabb szorzójaval


meg mindig jobb, mint elbaszni olyan helyen, ahova nem is mennek egyebkent
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 20 2018 01:20am
Quote (Zeaa @ 19 Jun 2018 21:58)
Nos, kétharmaddal nyert a Fidesz, azóta hány ittlévő nyálverő utazott ki Kanadába politikai menekültként? Lássuk, fel a kezekkel!


Nem tudom, de en azota megbasztam anyadat parszor
Member
Posts: 922
Joined: Feb 23 2018
Gold: 14,541.00
Jun 20 2018 01:51am
Quote (Zeaa @ Jun 19 2018 07:58pm)
Nos, kétharmaddal nyert a Fidesz, azóta hány ittlévő nyálverő utazott ki Kanadába politikai menekültként? Lássuk, fel a kezekkel!


mennyire igazad van! egy igaz magyar férfiú szavai! több ilyen ember kéne mint te! éljen Magyarország, éljen a haza!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 20 2018 06:26am
Quote (Zeru1927 @ Jun 20 2018 08:51am)
mennyire igazad van! egy igaz magyar férfiú szavai! több ilyen ember kéne mint te! éljen Magyarország, éljen a haza!

havi 4000 még mindig jobb mint a feri semmije

itt meg lehet, hogy a mészáros lőrincé minden, de hozzá legalább lehet fordulni ha valami van! a külföldi multikhoz nemigen lehetne
(xD https://www.youtube.com/watch?v=_jVL4fI2S1k ebbe mondta ezt huth gergő)
Member
Posts: 99
Joined: Dec 31 2017
Gold: 2.00
Jun 20 2018 10:52am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 20 2018 09:20am)
Nem tudom, de en azota megbasztam anyadat parszor


Te dolgod. :lol:

This post was edited by Zeaa on Jun 20 2018 10:57am
Member
Posts: 922
Joined: Feb 23 2018
Gold: 14,541.00
Jun 21 2018 06:38pm
Quote (Zeaa @ Jun 20 2018 04:52pm)
Te dolgod. :lol:


több ilyen emberre lenne szükségünk.
Member
Posts: 99
Joined: Dec 31 2017
Gold: 2.00
Jun 22 2018 09:04am
Quote (Zeru1927 @ Jun 22 2018 02:38am)
több ilyen emberre lenne szükségünk.


Nem, olyan emberek kellenének mint Orbán Viktor.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2018 11:54am
Quote (Zeaa @ Jun 22 2018 04:04pm)
Nem, olyan emberek kellenének mint Orbán Viktor.


ha lenne 20 orbán viktor az már havi 80000 forint lenne ha mindegyik küldené a négyezreket
xD
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 22 2018 12:28pm
Quote (Zeaa @ Jun 22 2018 04:04pm)
Nem, olyan emberek kellenének mint Orbán Viktor.


Még több mocskos tolvaj cigány, aki orrba-szájba építi a stadionokat, miközben az egészségügy lassan elrohad, meg osztja szét a milliárdokat a haveroknak.
Valóban még több ilyen remek emberre lenne szükség.

This post was edited by -joey- on Jun 22 2018 12:30pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jun 22 2018 12:42pm
en joeyból szeretnék többet
Go Back To Magyar Topic List
Prev19859869879889891468Next
Add Reply New Topic New Poll