d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19849859869879881257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 10 2015 04:31pm
Quote (RRC @ 10 Jun 2015 23:29)
ne cigizz

azt hiszed sokat eszel, de csak mert elveszi az étvágyad


jó, de csak az ebéden és vacsorán Kívüli dolgok kiadják jellemzően az 1500+ kalóriát
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 10 2015 04:43pm
Quote (Anarkin @ 11 Jun 2015 00:31)
jó, de csak az ebéden és vacsorán Kívüli dolgok kiadják jellemzően az 1500+ kalóriát


ket nagy etkezesbol azert szerintem annyira nem easy megenni meg ugyanannyit
en ilyen 3k, vagy kicsit tobb kalorian stabilan nottem, mikor figyeltem ra, szerintem kb egymagasak vagyunk
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 10 2015 04:47pm
Quote (Anarkin @ Jun 10 2015 11:24pm)
amúgy ti mennyi kalóriát zabáltok naponta?
írkálom kalóriacuccba hogy mit fogyasztok (szemét szemét hátán) és "kicsit" többet mint amit az én paramétereimmel elégetnék amúgy
mondjuk közel 2x annyit
és még így sem hízok
tard?


azert nott egy pindur pocaklakod neked is D:D:D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2015 04:58pm
Quote (Anarkin @ 11 Jun 2015 00:24)
amúgy ti mennyi kalóriát zabáltok naponta?
írkálom kalóriacuccba hogy mit fogyasztok (szemét szemét hátán) és "kicsit" többet mint amit az én paramétereimmel elégetnék amúgy
mondjuk közel 2x annyit
és még így sem hízok
tard?


a napi kalóriabevitelem olyan 3500 körül mozog
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 10 2015 05:42pm
Quote (Anarkin @ 11 Jun 2015 00:24)
amúgy ti mennyi kalóriát zabáltok naponta?
írkálom kalóriacuccba hogy mit fogyasztok (szemét szemét hátán) és "kicsit" többet mint amit az én paramétereimmel elégetnék amúgy
mondjuk közel 2x annyit
és még így sem hízok
tard?


kb 2000 kcal
de van amikor csak 1800 körül jön össze
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 11 2015 01:06am
Quote (Psyclon @ Jun 10 2015 11:43pm)
http://m.scitec.hu/termekek/scitec_nutrition/vitaminok_es_asvanyi_anyagok/multi_pro_plus

Ezen felül 3 omega 3 at veszek meg be minden nap. Étkezések kozben alltalaban.
Kenyeret jo ha havonta egyszer eszek.
Azert ez a minőségi kaja amit leírtál nekem túlzás.
Ennyi erővel neveljek csirkét nem?
A hal meg tonhal. De rohadt drága, igy igen ritkán eszem azt.

Nem tökéletes az etrendem. Mármint biztos bele lehet kötni ebbe abba. De nem az egészséges életmód a célom. Ha az lenne akkor az lenne az elso, hogy lerakom a cigit. Hanem az, hogy ne legyen szégyen érzetem a testem miatt. Ennyi.
Ezért szarom telibe amikor "sírtok" a tapkieg miatt.


Nem kell csirkét nevelned, de vehetnél szabadtartásban tartott csirkét, füvön tartott marhahúst stb. Ja cigizel is? Ok.

Quote (Anarkin @ Jun 11 2015 12:24am)
amúgy ti mennyi kalóriát zabáltok naponta?
írkálom kalóriacuccba hogy mit fogyasztok (szemét szemét hátán) és "kicsit" többet mint amit az én paramétereimmel elégetnék amúgy
mondjuk közel 2x annyit
és még így sem hízok
tard?


Rengeteg faktor van még a kalória bevitelen kívül, bár az valószínű, hogy nem viszel be 2x annyit csak rosszul számolod ki.

Kb 3000-3500/nap nekem.

Ezt viszont személyes tapasztalatból tudom, hogy nincs olyan, hogy nem tud hízni valaki maximum ha valami emésztési gondja van.

1 hónapja, pár hétig kb 4000 kcalt ettem és ilyen étkezések, hogy 15 dkg darált marha+bab+csicseriborsó+teljes kiörlésű tészta 3,5 óránként, és hihetetlenül fejlődtem úgy, hogy előtte egy ideje stagnáltam. Viszont emésztésemnek/egészségnek kurvaszar volt, úgyhogy abbahagytam.

This post was edited by championmath on Jun 11 2015 01:13am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 11 2015 01:38am
Quote (Psyclon @ Jun 10 2015 05:25pm)
86 vagyok. Ugy hogy zsir az nem jött vissza "semmi".
Nem eheztettem magam. Grammra pontosan ment a kaja. Igaz hogy kevesebb mint 1g/tskg ch ment a vegen de nem eheztem.
Most 2g/tskg megy es ez bevált eleg szépen.
Izom jon, zsir megy.
Egyik se látványon módon. Nagyon nem.
De forma alakul.
Képet nem rakok. Teljes alakosat biztos nem.
Tudjatok mi azaz alhas?

Ja es nem dolgoztam soha akkor nagy súlyokkal.
4kg volt a válnál.
Szerintem mindenki tudja, hogy eleg egy rossz mozdulat es Hello sérülés.
Kezdő vagyok. Próbálok figyelni es vigyázni.


szerintem meg mindenki tudja hogy nem

melegitsel be rendesen(nem 5 perc kozepiskolai gimnasztika) es figyelj arra amit csinalsz

nem kell semmi komolyra gondolni de par evig birkoztam/versenyeztem es ott sem voltak ilyen serulesek ahol 120 kilos emberek dobaltak egymast
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 11 2015 04:50am
5. Hét
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 11 2015 04:54am
Quote (Namechange @ 11 Jun 2015 12:50)


fasza

de miért van sötét a konditeremben?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 11 2015 04:57am
Quote (Namechange @ 11 Jun 2015 12:50)


csalunk a fényekkel + PS?
pls
Go Back To Magyar Topic List
Prev19849859869879881257Next
Add Reply New Topic New Poll