d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19839849859869871257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 10 2015 02:22pm
Quote (Taszilo.^ @ Jun 10 2015 09:19pm)
wtf mi vagy te balna?
en mar agyrazkodast kapok, ha ossze birom csipni a hasamon a hurkat


Nekem is ez van, eletemben elöször össze lehet kicsit csipni ha elörehajolok.

Quote (anyd @ Jun 10 2015 09:10pm)
Wtf, mi vagy te nő?


Ha mar nincs gf legalabb a sajat testemben szeretnek gyönyörködni.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 10 2015 02:47pm
Quote (Taszilo.^ @ Jun 10 2015 09:19pm)
wtf mi vagy te balna?
en mar agyrazkodast kapok, ha ossze birom csipni a hasamon a hurkat



Olyan insecure vagy mint egy luxuskurva
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jun 10 2015 02:50pm
Quote (Psyclon @ Jun 10 2015 10:57am)
"Ha" "ha" "ha"
Ennyi felteles módot rég olvastam.
Sene meg az a fajta ember aki kitartó meg majd csinálja.
Mikor ott írja, hogy majd anyucit megkéri csináljon NEHA normalis kajat neki.
Magára lusta főzni es majd eljár hosszú tavon mozogni.
Ennyire ne legyetek mar gyerekek.

Sokáig tart amugy grammra pontosan étkezni lol


Hogy te még mindig mekkora nyomorék vagy hihetetlen, 1 éve csinálod vagy még annyi sem de mindenkinek osztod az észt, vegyél még 1-2 tápkieget és lődd fejbe magad.

Csak hogy ontopic legyek megvan a 115 kg és a forma is elég jó .
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2015 02:56pm
Quote (Tommy_hun @ 10 Jun 2015 22:50)
Hogy te még mindig mekkora nyomorék vagy hihetetlen, 1 éve csinálod vagy még annyi sem de mindenkinek osztod az észt, vegyél még 1-2 tápkieget és lődd fejbe magad.

Csak hogy ontopic legyek megvan a 115 kg és a forma is elég jó .


wow
én most kereken 100 vagyok
de a formával csak kora reggel éhgyomorra vagyok elégedett
napközben rohadtul bevizesedek
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 10 2015 03:21pm
Quote (anyd @ Jun 10 2015 09:47pm)
Olyan insecure vagy mint egy luxuskurva


barcsak ugy is keresnek
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Jun 10 2015 03:43pm
Quote (championmath @ 10 Jun 2015 20:48)
Az étel minőségét úgy értem, hogy nem mindegy húsnál mit evett az allat szabadtartasban volt-e, novenyeknel , hogy milyen minőségű termofoldben termeltek. Ha van tobb penzed etelre tobbet ernel ha csak szimplán jobb minőségű tapanyagdusabb ételeket vennel Imo mint ketes tartalmu kiegészítőket. Az étrend amit irtal nem tartalmaz semmi zsirt, ha halból olyat veszel ami nem tengeri halászatból van semmi omega 3 at ellenben sok PCBt es dioxint. A legtobb kenyérhez rengeteg fost adnak pl napraforgó olaj es margarin. A calcium magnézium amit a zoldsegeidbol nyersz nem szívódik fel normálisan a rengeteg gabona miatt amit eszel. Illetve semmi zselatint vagy kollagent mert csak izomhusokat eszel tovabba kozel semmi zsírban oldódó vitamint es k2 vitamint ami nincs a multidba sem valoszinuleg. Tul sok fehérjét eszel.


http://m.scitec.hu/termekek/scitec_nutrition/vitaminok_es_asvanyi_anyagok/multi_pro_plus

Ezen felül 3 omega 3 at veszek meg be minden nap. Étkezések kozben alltalaban.
Kenyeret jo ha havonta egyszer eszek.
Azert ez a minőségi kaja amit leírtál nekem túlzás.
Ennyi erővel neveljek csirkét nem?
A hal meg tonhal. De rohadt drága, igy igen ritkán eszem azt.

Nem tökéletes az etrendem. Mármint biztos bele lehet kötni ebbe abba. De nem az egészséges életmód a célom. Ha az lenne akkor az lenne az elso, hogy lerakom a cigit. Hanem az, hogy ne legyen szégyen érzetem a testem miatt. Ennyi.
Ezért szarom telibe amikor "sírtok" a tapkieg miatt.


Quote (Tommy_hun @ 10 Jun 2015 21:50)
Hogy te még mindig mekkora nyomorék vagy hihetetlen, 1 éve csinálod vagy még annyi sem de mindenkinek osztod az észt, vegyél még 1-2 tápkieget és lődd fejbe magad.

Csak hogy ontopic legyek megvan a 115 kg és a forma is elég jó .


A dietarol azert van nemi fogalmam.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 10 2015 03:51pm
Quote (Psyclon @ Jun 10 2015 10:43pm)
http://m.scitec.hu/termekek/scitec_nutrition/vitaminok_es_asvanyi_anyagok/multi_pro_plus

Ezen felül 3 omega 3 at veszek meg be minden nap. Étkezések kozben alltalaban.
Kenyeret jo ha havonta egyszer eszek.
Azert ez a minőségi kaja amit leírtál nekem túlzás.
Ennyi erővel neveljek csirkét nem?
A hal meg tonhal. De rohadt drága, igy igen ritkán eszem azt.

Nem tökéletes az etrendem. Mármint biztos bele lehet kötni ebbe abba. De nem az egészséges életmód a célom. Ha az lenne akkor az lenne az elso, hogy lerakom a cigit. Hanem az, hogy ne legyen szégyen érzetem a testem miatt. Ennyi.
Ezért szarom telibe amikor "sírtok" a tapkieg miatt.




A dietarol azert van nemi fogalmam.


Remelem tudod hogy az omega 3 nem er semmit egy bizonyos szint utan.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 10 2015 04:24pm
amúgy ti mennyi kalóriát zabáltok naponta?
írkálom kalóriacuccba hogy mit fogyasztok (szemét szemét hátán) és "kicsit" többet mint amit az én paramétereimmel elégetnék amúgy
mondjuk közel 2x annyit
és még így sem hízok
tard?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 10 2015 04:29pm
Quote (Anarkin @ 11 Jun 2015 00:24)
amúgy ti mennyi kalóriát zabáltok naponta?
írkálom kalóriacuccba hogy mit fogyasztok (szemét szemét hátán) és "kicsit" többet mint amit az én paramétereimmel elégetnék amúgy
mondjuk közel 2x annyit
és még így sem hízok
tard?


ne cigizz

azt hiszed sokat eszel, de csak mert elveszi az étvágyad
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 10 2015 04:30pm
Quote (Anarkin @ 11 Jun 2015 00:24)
amúgy ti mennyi kalóriát zabáltok naponta?
írkálom kalóriacuccba hogy mit fogyasztok (szemét szemét hátán) és "kicsit" többet mint amit az én paramétereimmel elégetnék amúgy
mondjuk közel 2x annyit
és még így sem hízok
tard?

Ismerős. Gyors az anyagcseréd, mint nekem. Azt mondják, ez a pajzsmirigy túlműködése miatt van.


Quote (RRC @ 11 Jun 2015 00:29)
ne cigizz

azt hiszed sokat eszel, de csak mert elveszi az étvágyad

Én nem cigizem.

This post was edited by Genthor on Jun 10 2015 04:31pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev19839849859869871257Next
Add Reply New Topic New Poll