d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19799809819829831257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 10 2015 07:28am
Quote (Psyclon @ Jun 9 2015 11:00pm)
Most nem tudom sírjak vagy nevessek rajtad.
Annyira nem vagy képes, hogy el hagyd a moslék kajat. Megis mi a faszt vársz?
Tudod mire lesz jo ez? Arra hogy be meséld magadnak, hogy igenis te tettel azert, hogy "jol" nézz ki. De mégse jött ossze. Pedig ugye te megpróbáltad?!!!
Aztan hagyod az egészet a picsaba.
Abban is kételkedem, hogy jövőhéten meg csinálni fogsz bármit, nem hogy nyár végéig.
Meg alapból, nyárnak vege utanna ice tea helyett megint mehet a kóla?


Mi a fasz? Te is abbahagytad több hónapig míg még egy évig sem edzettél, ráadásul 3 hétig senki nem bírt scitec termékeket venni mert berendelted az országos készletet,

A te hatalmas fejlődésedről postolhatnál valamit, mennyire vált be a grammra kiszámolt étkezés, meg a kismillió tápkieg és a kacsatollból származó BCAA.

Quote (Psyclon @ Jun 10 2015 01:14pm)
De ő pont azt mondja hogy semmit nem csinált. Nem mozgott csak kevesebbet evett.
Azert leadni 50/50 %ban zsír/izom testsúlyt az borzasztó.


pedig értelmesebb leadni a zsírt akár izommal együtt is, mint örökre megmaradni 20%+ testzsíron mint te. Alacsony testzsírról indulva sokkal jobb tömegelni mint te aki féltetted elveszteni a minimális izmod amit 2 hónap edzéssel értél el, meg is lett az eredménye: sertés maradtál.

This post was edited by championmath on Jun 10 2015 07:30am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 10 2015 07:38am
Quote (Psyclon @ Jun 10 2015 09:38am)
Azert ugatok igy. Mert tudom miről beszélek.
Voltam sene cipőjében. Ugrottam neki en is ennek.
Lement 8 kb vissza jött 18.
Ra egy évre bele vágtam normálisan. Es voala, működik.
Mekkora csoda.


lehet ha nem hagytad abba és csináltad volna tovább "normálisan" akkor nem jött volna vissza 18kg
nevetséges hogy te dirigálsz aki a legtöbbet sír azért hogy leszólják a saját módszere miatt.
Próbálkozik ahogy szeretne, szerintem pont neked van a legkevesebb jogod a belepofázáshoz

This post was edited by AngryBug on Jun 10 2015 07:39am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Jun 10 2015 08:26am
Quote (AngryBug @ 10 Jun 2015 14:38)
lehet ha nem hagytad abba és csináltad volna tovább "normálisan" akkor nem jött volna vissza 18kg
nevetséges hogy te dirigálsz aki a legtöbbet sír azért hogy leszólják a saját módszere miatt.
Próbálkozik ahogy szeretne, szerintem pont neked van a legkevesebb jogod a belepofázáshoz



Az 2 éve volt 😂
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Jun 10 2015 08:30am
Quote (championmath @ 10 Jun 2015 14:28)
Mi a fasz? Te is abbahagytad több hónapig míg még egy évig sem edzettél, ráadásul 3 hétig senki nem bírt scitec termékeket venni mert berendelted az országos készletet,

A te hatalmas fejlődésedről postolhatnál valamit, mennyire vált be a grammra kiszámolt étkezés, meg a kismillió tápkieg és a kacsatollból származó BCAA.



pedig értelmesebb leadni a zsírt akár izommal együtt is, mint örökre megmaradni 20%+ testzsíron mint te. Alacsony testzsírról indulva sokkal jobb tömegelni mint te aki féltetted elveszteni a minimális izmod amit 2 hónap edzéssel értél el, meg is lett az eredménye: sertés maradtál.


Cica. 20 kilót adtam le. 79 kg ra mentem le a 100rol.
Miről pofázol?
Nem vagyok kövér. Van rajtam felesleg de nem vagyok kövér.
Féltettem az izmom ^^ 1g/tskg alatt volt a ch-m. Miről beszélsz? :D


Es en azer hagytam abba mert a bal vallam sikerült ki készíteni.

Sertés xddd inkább vagyon "sertés" mint az a fogpiszkalo ami te lol

This post was edited by Psyclon on Jun 10 2015 08:33am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 10 2015 08:41am
cicamica
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 10 2015 08:43am
cicus
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 10 2015 08:55am
gecijót edzettem :s
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 10 2015 08:56am
Quote (RRC @ 10 Jun 2015 15:55)
gecijót edzettem :s


inferno?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 10 2015 08:57am
Quote (GoreKnight9 @ 10 Jun 2015 16:56)
inferno?


de_edzőterem2
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2015 09:01am
Quote (Psyclon @ 10 Jun 2015 15:30)
Cica. 20 kilót adtam le. 79 kg ra mentem le a 100rol.
Miről pofázol?
Nem vagyok kövér. Van rajtam felesleg de nem vagyok kövér.
Féltettem az izmom ^^ 1g/tskg alatt volt a ch-m. Miről beszélsz? :D


Es en azer hagytam abba mert a bal vallam sikerült ki készíteni.

Sertés xddd inkább vagyon "sertés" mint az a fogpiszkalo ami te lol


menj, gyújts rá, attól megnyugszol

This post was edited by S4nyy on Jun 10 2015 09:02am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19799809819829831257Next
Add Reply New Topic New Poll