Quote (cowding @ Mar 14 2016 12:34pm)
na lyo de ha bécs + iszogatás akkor nekem már kell szállás is lévén valszeg kocsival mennék etc
akkor meg már sok forro $-nál tartunk amit eldonolhatnék pikacsunak egy ujfajta membergroup ikonért
hát hülyevagyte?
igaz

úgy néz ki nekem kell majd mennem, én úgy is tudok hol aludni, itt nálunk ilyen sörözés férfiállat buli nem megoldható a lakásban mert gf nyavalyogna, max akkor ha épp mo-n van pár napra, de azt meg nehéz összehozni