d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19798991001014765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 16 2015 08:46am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 16 2015 03:44pm)
cp megszakérti hogy én hogy reagálnék


Nem azért, de mi okunk lenne azt hinni, hogy rezignáltan vennéd tudomásul, mikor itt is elég hamar felmegy benned a pumpa.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 16 2015 08:47am
egyedül médiából lettem négyes, minden másból ötös

túl nehéz a középiskola :^)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 16 2015 08:47am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 16 2015 03:45pm)
megint dzsoi
bazmeg dzsoi


Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 16 2015 08:47am
Quote (-joey- @ 16 Jun 2015 16:46)
Nem azért, de mi okunk lenne azt hinni, hogy rezignáltan vennéd tudomásul, mikor itt is elég hamar felmegy benned a pumpa.


mikor kezdtem el flamelni azért mert beszólt valaki
keress meg egy darab postot
ha találsz elküldöm az összes fg-met
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 16 2015 08:47am
Quote (-joey- @ 16 Jun 2015 16:46)
Nem azért, de mi okunk lenne azt hinni, hogy rezignáltan vennéd tudomásul, mikor itt is elég hamar felmegy benned a pumpa.


amikor vanek itt volt, akkor már pumpával a seggében ült le a gép elé.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 16 2015 08:48am
Quote (MarcusD @ 16 Jun 2015 16:47)
egyedül médiából lettem négyes, minden másból ötös

túl nehéz a középiskola :^)


testneveles ?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 16 2015 08:48am
Quote (-joey- @ 16 Jun 2015 16:36)
Van itt olyan user, aki évekig mást se csinált csak ilyeneket írt, hogy:

spam4spam
sadgfhfagf és hasonlók
xd


és emellett ott flamelt, ahol tudott.

Szomorú, hogy egy ilyen nem akad fenn az értelmi fogyatékos rostán, de aki nyit egy topicot D2 walkról, annak addig spammelik a topicját, amíg be nem zárja egy mod.


igen, és ez a user (cp) akad ki ha vki beirja hogy anyád
Member
Posts: 421
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.00
Jun 16 2015 08:49am
Quote (-joey- @ Jun 16 2015 03:10pm)
Szerintem inkább az a szomorú, hogy egyáltalán meg kell mondani, hogyan fejezheted ki magad, és nem jössz rá saját magadtól. De ezt nem vitaindítónak írtam, szóval inkább ne ragozzuk.


Lajo nem volt rossz moderátor (fura ezt pont tőlem olvasni, mert egyáltalán nem voltunk jóban), csak ember, vagyis hibázhat néha napján, vagy ha éppen rossz kedvében van, akkor alacsonyabb az ingerküszöbe. Ettől függetlenül nagyrészt a szabályzatban leírtak alapján moderált. Ami most leginkább probléma az az, hogy nincs anyanyelvű moderátor, aki különbséget tudna tenni egy vicc és egy komoly sértés között lásd tevetava postja, amit nyilván valaki tükörfordításban reportolt.

Amik miatt szerintem kellene ide anyanyelvi moderátor:

1. Idejében leállítani az olyan vitákat, ami már több oldalas flame-be megy át.
2. Megrendszabályozni azokat a usereket, akik naphosszat csak kötekednek, vagyis az égvilágon semmi tartalmat nem tesznek a fórumba. Azért azt lássuk be, hogy eléggé belterjes lett a fórum, és nem igazán tud új arc beilleszkedni köszönhetően a fogadtatásnak.

Ez szerintem nem igényelne hatalmas időbeli ráfordítást, egy itteni mindenki által elfogadott tag is simán el tudná látni a tisztséget (pl. Namechange). Többnyire beálltunk már arra az évek során, hogy pl. illegal tartalmat ne postoljunk, meg a buzipornós, szarevős, longcat stb képekből is kinőtt a társaság.


tehát pl téged?))))))) mikor volt utoljára olyan postod amiben nem vitatkoztál azokban az értelmes topicokban amik miatt idejársz?)))))))))
standard joey képmutatás nem rossz)))))
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 16 2015 08:50am
Quote (helloujvagyok @ Jun 16 2015 03:49pm)
tehát pl téged?))))))) mikor volt utoljára olyan postod amiben nem vitatkoztál azokban az értelmes topicokban amik miatt idejársz?)))))))))
standard joey képmutatás nem rossz)))))


Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 16 2015 08:51am
http://www.sciencedaily.com/releases/2015/06/150615190629.htm

legalizaljatok inkabba fuvet sracok, aztan vigan lepippanthatjatok egymast

"A nationwide study analyzing 24 years of data (1991 to 2014) from over one million American adolescents in the 48 contiguous states has found no evidence that legalizing the use of marijuana for medical purposes leads to increased use among teenagers. "
Go Back To Magyar Topic List
Prev19798991001014765Next
Add Reply New Topic New Poll