Quote (CyberPunk666 @ Jun 9 2015 09:17pm)
egyébként gyakornoki helynek elsőosztályú
mindenképpen tarts több vasat a tűzben
A csoporttal nincs ellentétem, szóval ott nem ilyen jellegű a problémám.
Nincs velük összetűzésem vagy ilyesmi, nehéz megfogalmazni.
Nincs bajom velük, nekik sincs velem, csak egyszerűen nem illünk össze. az előző csapattal nem volt ilyen gond, előfordul az ilyen, bár lehet igazából a motiválatlanság miatt érzem csak így és ez már annak a következménye.
egyébként még két másik gyakornok ismerős áll éppen ugyanígy, mint én.
Máté barátomnak 500 bruttót + 40 kafetériát ajánlottak, de lehet elmegy máshova 420 bruttóért +10 kafetériáért.
Szóval kb ekkora a probléma.
500 meg 420 burttó szerintem annyira mindegy
én legalábbis ha olyan projekten dolgozhatok, ami érdekel és úgy érzem előrébb viszi a világot, akkor 300ért is bent leszek reggel 8tól este 8ig
de ha egy aluliskolázott indiai csoport kódját kell debugolnom, akkor 1 milla nettóért se leszek bent napi 4-6 óránál többet
meg mondjuk el se vállanám