d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev1979899100101249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2015 03:21pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 9 2015 09:17pm)
egyébként gyakornoki helynek elsőosztályú



mindenképpen tarts több vasat a tűzben



A csoporttal nincs ellentétem, szóval ott nem ilyen jellegű a problémám.
Nincs velük összetűzésem vagy ilyesmi, nehéz megfogalmazni.
Nincs bajom velük, nekik sincs velem, csak egyszerűen nem illünk össze. az előző csapattal nem volt ilyen gond, előfordul az ilyen, bár lehet igazából a motiválatlanság miatt érzem csak így és ez már annak a következménye.


egyébként még két másik gyakornok ismerős áll éppen ugyanígy, mint én.
Máté barátomnak 500 bruttót + 40 kafetériát ajánlottak, de lehet elmegy máshova 420 bruttóért +10 kafetériáért.
Szóval kb ekkora a probléma.


500 meg 420 burttó szerintem annyira mindegy
én legalábbis ha olyan projekten dolgozhatok, ami érdekel és úgy érzem előrébb viszi a világot, akkor 300ért is bent leszek reggel 8tól este 8ig
de ha egy aluliskolázott indiai csoport kódját kell debugolnom, akkor 1 milla nettóért se leszek bent napi 4-6 óránál többet
meg mondjuk el se vállanám
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2015 03:23pm
na akkor most mindenki írja le a legpozitívabb és a legnegatívabb emlékét a mostani helyéről
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 9 2015 03:24pm
Quote (llllllllllll @ 9 Jun 2015 23:21)
500 meg 420 burttó szerintem annyira mindegy
én legalábbis ha olyan projekten dolgozhatok, ami érdekel és úgy érzem előrébb viszi a világot, akkor 300ért is bent leszek reggel 8tól este 8ig
de ha egy aluliskolázott indiai csoport kódját kell debugolnom, akkor 1 milla nettóért se leszek bent napi 4-6 óránál többet
meg mondjuk el se vállanám


Nekem az az egyik fő bajom, hogy ez egy halott projekt, aminél a requirementekből olyan szinten kéne leadni ahhoz, hogy egyáltalán fizikailag megvalósítható legyen, hogy az úgy már értelmetlen.
A vevő már le akarta lőni a projektet, erre belerakta a menedzsment valami csomagba. Így még rágódunk a semmin pár évet.

Biztos jarabekg volt
-.-

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 9 2015 03:24pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 9 2015 03:26pm
Quote (llllllllllll @ 9 Jun 2015 23:23)
na akkor most mindenki írja le a legpozitívabb és a legnegatívabb emlékét a mostani helyéről


Legpozitívabb, hogy megcsináltam egy projektet, amiről abban sem voltak biztosak, hogy meg lehet csinálni, tele volt kihívással, sok munka, saját döntések, haladás, új technológiák
Legnegatívabb a kihívásokkal teli projekt egy megvalósíthatatlan dolog, amit végig akarnak verekedni valahogy, mert nem akarják benyelni a szerződésben vállalt garanciát, de csak bújtatása a hibának, amit még pár évig elhúznak, és nem lesz kit felelősségre vonni, mire elbukik a projekt.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 9 2015 03:27pm
ezért ne menjetek multihoz baszódni
mobilfejlesztés nem érdekel amúgy? nálunk csomó fiatal mobilfejlesztő srác van, és elég pöpecül keresnek (startup)

This post was edited by tevetava on Jun 9 2015 03:28pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2015 03:30pm
Quote (tevetava @ Jun 9 2015 09:27pm)
ezért ne menjetek multihoz baszódni
mobilfejlesztés nem érdekel amúgy? nálunk csomó fiatal mobilfejlesztő srác van, és elég pöpecül keresnek (startup)


nem a multival van baj
nem tudnék királyabb helyet elképzelni
csak ezek szerint be lehet szopni ilyen projekteket is
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 9 2015 03:30pm
cp találkozik a valósággal
-> minden szar

Quote (CyberPunk666 @ 9 Jun 2015 22:26)
Legpozitívabb, hogy megcsináltam egy projektet, amiről abban sem voltak biztosak, hogy meg lehet csinálni, tele volt kihívással, sok munka, saját döntések, haladás, új technológiák
Legnegatívabb a kihívásokkal teli projekt egy megvalósíthatatlan dolog, amit végig akarnak verekedni valahogy, mert nem akarják benyelni a szerződésben vállalt garanciát, de csak bújtatása a hibának, amit még pár évig elhúznak, és nem lesz kit felelősségre vonni, mire elbukik a projekt.


pls...

This post was edited by Anarkin on Jun 9 2015 03:31pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2015 03:31pm
Quote (Anarkin @ Jun 9 2015 09:30pm)
cp találkozik a valósággal
-> minden szar



pls...


Quote (llllllllllll @ Jun 9 2015 09:23pm)
na akkor most mindenki írja le a legpozitívabb és a legnegatívabb emlékét a mostani helyéről


mesélj valamit
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 9 2015 03:32pm
Quote (tevetava @ 9 Jun 2015 23:27)
ezért ne menjetek multihoz baszódni
mobilfejlesztés nem érdekel amúgy? nálunk csomó fiatal mobilfejlesztő srác van, és elég pöpecül keresnek (startup)


Ha a régi helyemen lenne sw fejlesztés, akkor beköltöznék kb a munkahelyemre.
Nem a cég nem tetszik, hanem ez a konkrét hely a cégen belül.

Azt sem zárom ki, hogy csak másik projektet megpályázom.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 9 2015 03:34pm
Quote (Anarkin @ 9 Jun 2015 23:30)
cp találkozik a valósággal
-> minden szar

pls...


Nem, tudom minek gúnyolódsz úgy, hogy nem is tudod miről van szó.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1979899100101249Next
Add Reply New Topic New Poll