d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1979899100101614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 5 2014 07:14am
Quote (Vismajor @ 4 Jan 2014 23:20)
50x fagyott le a csém mire kiszedtem de annyira büszke vagyok rá, hogy végre lőttem egy értékelhetőt hogy beküldöm az indexnek is
http://www.youtube.com/watch?v=USSWfJRenz0


nem kezdtek el kiabálni, hogy csiter?
btw n1 shot. :thumbsup:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 5 2014 07:15am
Quote (Vismajor @ 4 Jan 2014 21:20)
50x fagyott le a csém mire kiszedtem de annyira büszke vagyok rá, hogy végre lőttem egy értékelhetőt hogy beküldöm az indexnek is
http://www.youtube.com/watch?v=USSWfJRenz0


Offold már bazdmeg
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2014 07:22am
Quote (Xundu @ Jan 5 2014 02:14pm)
nem kezdtek el kiabálni, hogy csiter?
btw n1 shot.  :thumbsup:


nem
ty
Quote (Smat @ Jan 5 2014 02:15pm)
Offold már bazdmeg


a monitort?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 5 2014 07:27am
Quote (Vismajor @ 4 Jan 2014 22:20)
50x fagyott le a csém mire kiszedtem de annyira büszke vagyok rá, hogy végre lőttem egy értékelhetőt hogy beküldöm az indexnek is
http://www.youtube.com/watch?v=USSWfJRenz0


oh my fuck god

erre simán rámondanám, hogy aim
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 5 2014 07:35am
jáccunk vis
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2014 08:13am
Quote (fahrii @ Jan 5 2014 02:35pm)
jáccunk vis


jáccunk
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 5 2014 08:20am
lehet neki se kéne állni játszani



most keltem és 2 perce ülök a gép előtt hogy miért nem dobja ki vajon a ts ikonját
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 5 2014 09:10am
dreamteam

lárifári belőtt egy 1v4-et úgy hogy mikor megdöglött a végén (bomba miatt nem lett vége) még a halálból is visszanyúlt és gránáttal hozta a kört xd

btw már 7x 5-kill round :P
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 5 2014 09:44am
Quote (Anarkin @ 5 Jan 2014 16:10)
dreamteam

lárifári belőtt egy 1v4-et úgy hogy mikor megdöglött a végén (bomba miatt nem lett vége) még a halálból is visszanyúlt és gránáttal hozta a kört xd

btw már 7x 5-kill round :P


:D direkt így akartam, acsira mentem
xD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2014 09:51am
ani lement a gém
Go Back To Magyar Topic List
Prev1979899100101614Next
Add Reply New Topic New Poll