d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev19798991001011363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 8 2013 01:13pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 Dec 2013 21:10)
http://2.ii.gl/IZJCfZ.png


:))))))))))


kéne keresned vmi olyan gémet, ahol csak nyerni lehet (pl lol)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 01:16pm
Quote (sylke @ Dec 8 2013 08:13pm)
kéne keresned vmi olyan gémet, ahol csak nyerni lehet (pl lol)


amugy ja


vagy megkene tanulnom vesziteni, mondjuk ha nemlenne ilyen 150 gold tétje lehet leszarnám

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 8 2013 01:17pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 8 2013 01:23pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 8 2013 07:12pm)
ez ugyanolyan mintha mondjuk magusoznál, miután elkezdted nyilván ottis lesznek olyanok akik már 500ezer forintot ráköltöttek és sokkal előrébb járnak nálad


csak igy nem erzek tul sok kedvet az egeszhez

vagy olyanok ellen kellene jatszani mint lestat aki megveszi az osszes kartyat vagy ketszazszor annyit jatszanak mint en mint bajcli

rossz erzes szar casualnek lenni :c
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 01:25pm
Quote (jarabekg @ Dec 8 2013 08:23pm)
csak igy nem erzek tul sok kedvet az egeszhez

vagy olyanok ellen kellene jatszani mint lestat aki megveszi az osszes kartyat vagy ketszazszor annyit jatszanak mint en mint bajcli

rossz erzes szar casualnek lenni :c


nincs nagy előnye annak aki vesz 1 csomo kartyat ahhoz kepest mintha valaki sokat jatszik
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 8 2013 01:25pm
Quote (jarabekg @ 8 Dec 2013 21:23)
csak igy nem erzek tul sok kedvet az egeszhez

vagy olyanok ellen kellene jatszani mint lestat aki megveszi az osszes kartyat vagy ketszazszor annyit jatszanak mint en mint bajcli

rossz erzes szar casualnek lenni :c


fojamatos jelegel jatszok

szerintem tizedannyi idom van a jatekban, mint fahrinak pl
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 01:29pm
Quote (bajcli @ Dec 8 2013 08:25pm)
fojamatos jelegel jatszok

szerintem tizedannyi idom van a jatekban, mint fahrinak pl


ne hazudj te meganerd
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 8 2013 01:29pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 8 2013 08:25pm)
nincs nagy előnye annak aki vesz 1 csomo kartyat ahhoz kepest mintha valaki sokat jatszik


de nekem se idom meg kolteni sem akarok ra

ket lol kozott jatszanek egyet vagy dunno
vagy ha veszek egy tabletet es lesz ra, akkor unalmas gyakokon amire kotelezo bemenni

de hogy rendesen jatszak egy kartyajatekkal az eleg faszsagnak tunik, akkor inkabb pokerezek abba van $$

This post was edited by jarabekg on Dec 8 2013 01:31pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 8 2013 01:31pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 Dec 2013 21:29)
ne hazudj te meganerd


mondjuk nemtom, mit vagyok ennyire defenziv, tiszta tardsag

jatekon kivul sztem siman en foglalkozok a legtobbet vele, csak jatszani nem nagyon szoktam dailyken + neha arenan kivul
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 8 2013 01:32pm
Quote (jarabekg @ 8 Dec 2013 21:29)
de nekem se idom meg kolteni sem akarok ra

ket lol kozott jatszanek egyet vagy dunno
vagy ha veszek egy tabletet es lesz ra, akkor unalmas gyakokon amire kotelezo bemenni

de hogy rendesen jatszak egy kartyajatekkal az eleg faszsagnak tunik, akkor inkabb pokerezek abba van $$


pont annyira faszsag, mint a lol vagy akarmelyik masik pc game
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 8 2013 01:34pm
Quote (bajcli @ Dec 8 2013 08:32pm)
pont annyira faszsag, mint a lol vagy akarmelyik masik pc game


kiveve ugye a dota, mert az egy superior game az elit ertelmisegnek, es a nagy gondolkodnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev19798991001011363Next
Add Reply New Topic New Poll