d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev19798991001012299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 24 2012 05:05am
Quote (Vismajor @ 24 Nov 2012 12:04)
nekem mondod
sorcom inf a2ben 1.0.3ban
http://3.ii.gl/42fLIh.png


1.0.3ba nekem azért már viszonylag tűrhető volt, akkoriba már ahztam és volt tőke
de arra emlékszem h tök jelly voltam rezs wizére :D
ha belegondolok h az a mace több mint 1 milla volt... és basszus az nem kis összeg volt még akkor
csak nem tudtam h feketén milyen frankón elment volna az a gold aztán szórtam a BM-nél :(

This post was edited by fahrii on Nov 24 2012 05:07am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 24 2012 05:06am
Quote (fahrii @ Nov 24 2012 12:05pm)
1.0.3ba nekem azért már viszonylag tűrhető volt, akkoriba már ahztam és volt tőke
de arra emlékszem h tök jelly voltam rezs wizére :D


hát én akkor kezdtem, akkor "vettem" meg a játékot, ez a soso teljesen magatalálós

This post was edited by Vismajor on Nov 24 2012 05:06am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 24 2012 05:28am
lol milyen bugban volt részem
fel is vettem, már töltöm fel tecső-re
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Nov 24 2012 05:37am
Quote (TouchCow @ 24 Nov 2012 12:28)
lol milyen bugban volt részem
fel is vettem, már töltöm fel tecső-re


Ha nem lettél milliárdos akkor nem érdekes. >.<
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 24 2012 05:39am
[QUasdTE=Psyclon,24 Nov 2012 13:37]Ha nem lettél milliárdos akkor nem érdekes. >.<[/QUOTE]

sajnos az nem lettem


Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 24 2012 05:40am
[QUOTE=TouchCow,Nov 24 2012 11:39am][QUasdTE=Psyclon,24 Nov 2012 13:37]Ha nem lettél milliárdos akkor nem érdekes. >.<[/QUOTE]

sajnos az nem lettem


http://www.youtube.com/watch?v=rMug8zQ1EA4[/QUOTE]

old
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 24 2012 05:46am
Quote (sylke @ Nov 24 2012 10:04am)
We are aware that when listing items on the Auction House, there is a chance they may not appear. Relisting the items may cause the original auction to appear, but it will not be possible to bid on it.

Our technicians are aware of this issue and are working to resolve it, we will update this post with more details as soon as we have updated information on it. We apologise for any inconvenience this causes.

#1
3 minutes ago

#1
3 minutes ago


#1
3 minutes ago


#1
3 minutes ago


#1
3 minutes ago


a szerdai karbantartás ota szar az ah.


We also apologise for the delay in getting this message out to you, we are working to make sure this happens quicker in future.
aha.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 24 2012 05:50am
[QUOTE=TouchCow,24 Nov 2012 13:39][QUasdTE=Psyclon,24 Nov 2012 13:37]Ha nem lettél milliárdos akkor nem érdekes. >.<[/QUOTE]

sajnos az nem lettem


http://www.youtube.com/watch?v=rMug8zQ1EA4[/QUOTE]

ugyanerrol linkeltem jo multkor kepeket :D
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 24 2012 05:54am
[QUOTE=ecneB,24 Nov 2012 13:50][QUOTE=TouchCow,24 Nov 2012 13:39][QUasdTE=Psyclon,24 Nov 2012 13:37]Ha nem lettél milliárdos akkor nem érdekes. >.<[/QUOTE]

sajnos az nem lettem


http://www.youtube.com/watch?v=rMug8zQ1EA4[/QUOTE]

ugyanerrol linkeltem jo multkor kepeket :D[/QUOTE]

photoshop
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 24 2012 06:03am
amint felraktam a witching hourt el is vitték
Go Back To Magyar Topic List
Prev19798991001012299Next
Add Reply New Topic New Poll