Quote (bajcli @ 22 Apr 2013 22:12)
remélem, nem daenerys fog "nyerni", tiszta szar mary sue karakter + akármi faszságot csinál, mindig kikeveredik belőle
legalábbis book5 végéig
Én már várom a híg fosást, inb4 bele sem teszik. Amúgy kinézem Martinból, hogy úgy alakítja a könyveket most már ahogy éppen a legtöbb fant tudja szerezni de én sem értem mit lehet Daenerysen szeretni, a legunalmasabb karakter.
This post was edited by Rawen on Apr 22 2013 02:14pm