d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev1979899100101214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 22 2013 02:12pm
remélem, nem daenerys fog "nyerni", tiszta szar mary sue karakter + akármi faszságot csinál, mindig kikeveredik belőle
legalábbis book5 végéig
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 02:14pm
Quote (bajcli @ 22 Apr 2013 22:12)
remélem, nem daenerys fog "nyerni", tiszta szar mary sue karakter + akármi faszságot csinál, mindig kikeveredik belőle
legalábbis book5 végéig


Én már várom a híg fosást, inb4 bele sem teszik. Amúgy kinézem Martinból, hogy úgy alakítja a könyveket most már ahogy éppen a legtöbb fant tudja szerezni de én sem értem mit lehet Daenerysen szeretni, a legunalmasabb karakter.

This post was edited by Rawen on Apr 22 2013 02:14pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 22 2013 02:15pm
Quote (Rawen @ 22 Apr 2013 22:14)
Én már várom a híg fosást, inb4 bele sem teszik. Amúgy kinézem Martinból, hogy úgy alakítja a könyveket most már ahogy éppen a legtöbb fant tudja szerezni de én sem értem mit lehet Daenerysen szeretni.


jól néz ki, sárkányai vannak és néha megszólal kínaiul

mit nem lehet szeretni rajta :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 22 2013 02:16pm
Quote (Anarkin @ 22 Apr 2013 22:15)
jól néz ki, sárkányai vannak és néha megszólal kínaiul

mit nem lehet szeretni rajta :D


sorozatban elnézegetem, mer emilia clarke tetszik, de akkoris szar mary sue
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 02:19pm
Quote (Anarkin @ 22 Apr 2013 22:15)
jól néz ki, sárkányai vannak és néha megszólal kínaiul

mit nem lehet szeretni rajta :D


Azt, hogy ő legstandardebb ponyva fantasy karaktertípus ami létezik.

This post was edited by Rawen on Apr 22 2013 02:20pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 02:22pm
azért lehet szeretni mert egy szép világot szeretne teremteni ahol nincs igazságtalanság
ennyi erővel robb is unalmas a maga hülye igazságával

vagy akkor ti kinek drukkoltok, annak a nyomi joffreynak?

inb4 tyrionnak
de ő nem is akar király lenni
és amúgy se lenne
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 22 2013 02:24pm
Quote (Senee @ 22 Apr 2013 22:22)
azért lehet szeretni mert egy szép világot szeretne teremteni ahol nincs igazságtalanság
ennyi erővel robb is unalmas a maga hülye igazságával

vagy akkor ti kinek drukkoltok, annak a nyomi joffreynak?

inb4 tyrionnak
de ő nem is akar király lenni
és amúgy se lenne


meny piheny le
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 02:49pm
Quote (Rawen @ 22 Apr 2013 22:14)
Én már várom a híg fosást, inb4 bele sem teszik. Amúgy kinézem Martinból, hogy úgy alakítja a könyveket most már ahogy éppen a legtöbb fant tudja szerezni de én sem értem mit lehet Daenerysen szeretni, a legunalmasabb karakter.


dat Sansa fejezetek. engem azok gyilkoltak :/
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 02:52pm
Quote (maybeimhere @ 22 Apr 2013 22:49)
dat Sansa fejezetek. engem azok gyilkoltak :/


Ja igaz, akkor csak a 2., Sansat mindenki utálja.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 22 2013 02:53pm
a varjak lakomajat olvasom, es rohadtul nem tetszik a szemleletvaltas
a regi "meseloket" akarom, nem pedig ezeket a faszokat :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1979899100101214Next
Add Reply New Topic New Poll